IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4751  
Стар 10th April 2012, 15:10
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Калинке-малинке, аз давам парички с отрицателна лихва, стига мерака да ти е голям. В идните няколко седмици само добри дела ще върша. Мацките тук са много готини, но не са стабилни в истинската помощ- паричната
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 10th April 2012 на 15:18
  #4752  
Стар 10th April 2012, 15:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Аз имам конкретен въпрос към оперираните и неоперираните: как да се сдобия със снимки на Оперираната? На каква цена, условия за дискретност, наблюдение с едно затворено очо и другото на 7 диоп'тръ, декларация за неразпространение и т.н.?

Дай да ти боЙдисаме яйцата и ще намерим начин да получиш снимки (дали ще са истински това е отделен въпрос)
  #4753  
Стар 10th April 2012, 18:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
За линка на Ина, влезте само на www.drstraka.com и след това отидете на галерии... аз така го отворих
Аз пък го постнах това и изчезнах ... ама нямаше как (работа). Обаче Лилиана колко е находчива ... бравос! Линкът е от другата тема - сега пак ще го видя.
Лилиана, толкова съм гледала (като за рано сутрин) мерки и теглилки - че са различни ...
  #4754  
Стар 10th April 2012, 18:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ето ги случаите:

http://www.drstraka.com/html/breast-...ouston-tx.html

Момичета, искам да ви чуя мнението - дали според вас тези случаи са с по-високо разположени ареоли: случаи 9, 14, 18, особено 16 (според мен). Също така донякъде 33 и 34 случай.
Друг въпрос: случаи 19 и 21 много си приличат "преди", а "след" пък хич не си приличат.
И накрая - най-много ми харесват "след" на 19-ти случай.

Последно редактирано от ina.ina : 11th April 2012 на 13:27
  #4755  
Стар 10th April 2012, 23:45
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
За масажите мисля, че не бива да правим каквото и да било показвано в youtube или други сайтове. Би трябвало да се ръководим от това, което е казал хирургът ни.

Ами не мен първо ми показа док, после се разрових от чисто любопитство, видях, че са качени от някаква клиника и ги има по много сайтове за breast augumentation, и ми направи впечатление, че се припокриват много движения, с тези, които вече ми бяха показани.

Ето го: http://www.youtube.com/watch?v=6_kCepUtS_I


От сайта на ина.ина най-много ми харесват номер 22, но също мисля, че 14 и 18 са си много готини и ареолите са им ок. Цялата работа с ареолите май най-много зависи от анатомията им преди операцията, според мои наблюдения..

Последно редактирано от Ballerina : 11th April 2012 на 00:06
  #4756  
Стар 11th April 2012, 08:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Барелинке, и аз съм гледала много различни клипове на масажи, но когато отидох на контролен преглед се оказа, че не ги правя както трябва (тези, които доктора ми беше казал да правя).... та мисълта ми е - ако е възможно хирургът ти да види как ги правиш и да коригира нещата, които не правиш правилно. Аз не обхващах хубаво гърдите за масажа с приближаването им (все едно се прегръщаш)... показа ми как е правилно и всичко беше наред след това ... мачкане до дупка
  #4757  
Стар 11th April 2012, 08:41
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Доколкото знам от силното мачкане зърната могат да се натопорчат и да си останат силно щръкнали напред. Нещо им ставало кеф и се удължавали. Аналогично с други меки органи- мачкаш ги и в един момент ще ти се изрепчат.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #4758  
Стар 11th April 2012, 12:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мноо па осведомен шъ ми дойдеш
  #4759  
Стар 11th April 2012, 12:39
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Ми то живота ни учи. Ходя от две седмици с един панталон дето ме мачка и отпред и отзад. Натопорчи се всичко що е мекичко от това мачкане /особено като седна пред волана/, ама от туй кеф не изпитах. Друго нещо си е летоска със шалварките
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #4760  
Стар 11th April 2012, 13:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
От сайта на ина.ина най-много ми харесват номер 22, но също мисля, че 14 и 18 са си много готини и ареолите са им ок. Цялата работа с ареолите май най-много зависи от анатомията им преди операцията, според мои наблюдения..
Е та, това ми е интересно и на мен: зависи от кое: състоянието преди опер., от параметрите на имплантите, които са избрани или от неподходящо поставени (т.е. не на точното място) импланти?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:41.