IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th April 2010, 21:07
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране Може ли някакво разумно обяснение на това ?

Здравейте! От близо 4 месеца правя упражнения за корем ( 8 минутна програма за всяка част на корема и това всеки ден го правя с някои изключения ) - в началото се усещаше, че се стяга корема и сега дори си ми е доста стегнат и разкарах малкото коремче, което винаги съм си имал ( по-скоро леки тлъстинки ) ..но все си стои един и същ, плочките така и не се показват - виждат се но единствено в огледалото.. : ) ..С тези коремни правих и лицеви + упражнения с гирички за трицепс и бицепс. С течение на времето сменях програмата си като в момента тя изглежда ето така: един ден правя 8-минутните упражнения за корем + 3 серии по 10 кофи + 2 серии по 20 лицеви + 3 серии по 23 повторения с 2 гирички ( 7.5 кг. едната ) + 3 серии по 14 повторения отново с гиричките за трицепс, като за всяка ръка правя по 14 повторения. На следващия ден правя коремните + 3 серии по 20 лицеви и така се повтарят тренировките.. и когато реша си взимам 1 ден почивка. Та, въпроса ми е следния: защо след тези упражнения изглеждам страхотно ( честно казано не искам да изглеждам повече от това ) но след 2 часа примерно или на другия ден всичко е както преди да направя упражненията.. Относно менюто - не ям никакви чипсове, вафлички и подобни вече 4-ти месец + не пия нито газирано, нито алкохол - хапвам си доста често яйца, месо, зеленчуци, плодове и въобще от към храненето мисля, че съм 6, но проблема е, че след тренировки ( особено след като започнах да правя кофите ) изглеждам като "животно", а на другия ден като че ли всичко се губи..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th April 2010, 18:01
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

ами свали 10-15кг и ще се покажат плочките
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2010, 19:52
Awesome Awesome не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 14
По подразбиране

ходи на лост и си вдигай краката (hanging leg raises) май беше на английски,или лягаш по гръб и пак си ги вдигаш-т'ва са класика за полочки
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st May 2010, 00:24
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Тежа 57-58 - не мисля, че трябва да свалям още.. ))
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st May 2010, 07:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

На колко години си?

Прочети малко информация по въпроса. Това, че правиш коремни, не означава, че сваляш от корема Трябва ти кардио тренировка, с тези 8 минути на ден не правиш нищо, освен да си тренираш коремните мускули. А за да се покажат те и да ги виждаш, поразсъждавай какво е нужно и кое им пречи да ги видиш Какво има между твоя поглед и коремните ти мускули?

Изглеждаш като животно също само в твоя поглед, тъй като само ти знаеш как си изглеждал преди това. В смисъл да не се изхвърляш с изказвания А причината да изглеждаш така, е че просто се напомпваш в някаква степен, но няма как да ходиш напомпан цял ден.

Реши кое е най-лесно за теб - да тичаш сутрин, да караш колело, да плуваш или просто да играеш някакъв интензивен спорт поне 1-2 часа на ден и след време ще виждаш плочките си и преди тренировка.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st May 2010, 10:54
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Предполагам трябва да започна и да бягам. Причината, поради, която все още не съм започнал е, че се страхувам да не би да отслабна още повече, защото в последните месеци, от както започнах с тренировките и диетите изгубих около 10 кг. Всъщност, диетата ми в началото се състоеше от големи ограничения, но с течение на времето разбрах, че не е нужно чак до там да се стига и сега се храня нормално без да приемам излишни мазнини.. с други думи съобразявам се със това какво трябва и не трябва да се яде.
Използвах това сравнение, защото бях леко ядосан поради факта, че след тренировка наистина тялото ми изглежда така, както исках то да изглежда, когато започнах всичко преди месеци.. и след това всичко се връща и отново си изглеждам просто слаб.. Разликата не е малка и точно заради това се дразня..
Бягането мисля, че ще е така най-лесно изпълнимото, тъй като имам пътечка у дома.. но все пак ми се струва, че 1-2 часа са множко, като се има предвид и тренировките, които правя.. Все пак не мога да отделям по 3 часа дневно за тренировки.. ))
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st May 2010, 19:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Имах предвид 1-2 часа футбол, бягането ти е 30-40-60 минути, ти си решаваш ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2010, 21:09
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Изглеждаш като животно също само в твоя поглед, тъй като само ти знаеш как си изглеждал преди това. В смисъл да не се изхвърляш с изказвания
Абе, уж е форум за някаква там "взаимопомощ", ама след такъв тип изказвания на човек му се отщява и да пита и да търси съвет и въобще да си губи времето с "перфектните" свръхпотребители и свръхчовеци на тялото. Бъ Гъ!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th June 2010, 21:45
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не уж, това наистина е форум за помощ, взаимопомощ, за взаимо, за забавление и т.н. Човекът пита защо изглежда добре и аз му казвам, но не знам защо вадиш думите от контекста

Всъщност той самият е приел нещата нормално, както трябва да бъде. Неясно е защо идва 3-ти човек и се опитва да направи някакъв проблем от нищото, след като проблем няма. Защо вадиш думите ми от контекста, защо изобщо пишеш в тази тема и каква взаимопомощ оказваш изобщо, след като единствената цел е да създадеш проблем? Щастлива ли си, не знам
Ние сме мъже и така си говорим, нормално е в мъжки разговор така да се говори, ако не го разбираш, нормално е (ако си жена, което предполагам). Гъ Бъ.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th June 2010, 10:10
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

А храненето какво представлява точно?

Gera_B, само ти си разбра какво имаш предвид.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Можелинякакворазумнообяснениенатова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.