IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2006, 21:54
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

ох не знам какво да кажа ...искам само да попитам....като съвет,препоръка..когато еди нден просто попрекалите с хапването\\независимо по какви причини,празник,купон нещо или просто си позволите ей така да се натъпчете\\ какво правите следващите дни??? какво е по-подходящо като менуи след един ужасен ден на ядене?
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd November 2006, 22:14
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
ох не знам какво да кажа ...искам само да попитам....като съвет,препоръка..когато еди нден просто попрекалите с хапването\\независимо по какви причини,празник,купон нещо или просто си позволите ей така да се натъпчете\\ какво правите следващите дни??? какво е по-подходящо като менуи след един ужасен ден на ядене?
Чайчен ден с плодове и кисело млекце ...аз утре ще съм на такъв
Цял ден не бях яла и сега мушнах един кроасан,едно корни и купичка спагети- и ми е гузнооооооооооооооо
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd November 2006, 22:34
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Хъм като спомена сега Корнито, какво му има на него , аз го водя полезна и диетична храна
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd November 2006, 22:36
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

благодаря за съвета!!!
ако на теб ти е гузнооооооооо на мен ми е гузнооооооооооооооооооооо ооооооооооооо!Направо не мога да призная,нечовешко преяждане,наистина този път не преувеличавам....ще карам на чай и плодове...и аз съм една..какво направих
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd November 2006, 22:41
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
благодаря за съвета!!!
ако на теб ти е гузнооооооооо на мен ми е гузнооооооооооооооооооооо ооооооооооооо!Направо не мога да призная,нечовешко преяждане,наистина този път не преувеличавам....ще карам на чай и плодове...и аз съм една..какво направих
cocolino имам чувството, че на тебе това ти е редовният номер, нищо лично

karine, и аз мисля като теб, че корнито не е вредно и е добър вариант за сутрешна закуска. обаче говоря за зеленото корни без шоколада и с лешниците, а не това с шоколада и фъстъците примерно. второто е като сникърс и е тежкооо
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd November 2006, 22:52
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Аз най обичам жълтото с бананчето и онова тъмно лилавото с бороеинките, това зеленето ми е много постничко пък и кво са 200кл за закуска
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd November 2006, 22:52
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

не,този път наистина е нещо нечовешко ,не искам да поглеждам в момента никакво сладко,нито бисквити,нито вафли,нито шоколади, конфитьори,сладки,хляб....им ам чувството,че поне месец няма да ми се ядат :P
скоро не съм преяждала,вие не знаете какво е за мен преяждане реално....това,където cranberry веднъж ми каза,че е мн за 2 сандвичи с руска салата,телешки,кашкавал,му ли с прясно мялко,шоколад,дуйнери....въо бще не се брои в този случай
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd November 2006, 23:08
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ама и аз го броя Корнито за една добра закуска.НО аз го измухах в 9 вечерта в съчетание с кроасан и още тестено --- тоест въглехидрати на макс ,а и цел ден нищо не бях хапвала и ми стана лошо на стомаха.И сега както ми се спи зверски мятам гюбеци пред огледалото и си вярвам че малко горя калории
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd November 2006, 23:18
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Ооо Emmalfy ще ме разбиеш я да лягаш, нищо няма да ти стане, абе момичета вие сте подрастващи организми, само гледайте да не се тъпчете и да ядет боклуци иначе
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd November 2006, 23:21
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

да бе верно,emmalfy не се тряскаи толкоз ,по-спокойно,не е чак толкова страшна твоята работа,\"вечерта въглехидрати на мах\",аз сигурно само вечерта сам събрала 150 гр въглехидрати
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Издънките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.