IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd November 2006, 23:24
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

между другото мислех си - добре ли е за закуска варено яйце с препечена филия и домат примерно
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd November 2006, 23:30
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

cocolino според мен е добре

karine и аз обожавам бананеното корни, ама то нали има и шоколад пък аз гледам много-много да не го ям а зеленичкото си е вкусно, нищо че е постничко пък и не ям само него за закуска, аз ако ядях само това досега да съм умряла от глад :P
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd November 2006, 23:37
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Абе загледай се да видиш колко шоколад има и са еднакви по калории Ох дай да не се вманиачаваме сега на тема Корни
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd November 2006, 23:45
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

хехех май си права, утре на даскало ще си взема банановото
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd November 2006, 00:01
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ама да си кажа и аз за Корнито - лилавото с лещничета ,стафидки и шоколад ми е най-вкусно :P /банановото ич ме не радва/Не ме е срам обаче - толкова ядох и пак за манджа говоря
cocolino, по -добре 6 варени яйца ,без жълтък,сирене и домат - минимум въглехидрати ,повечко протеини Но и твоето звучи мн добре ... само дето ми се струва прекалено малко за закуска- нали уж тогава най-много трябва да се хапва
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd November 2006, 00:08
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
cocolino, по -добре 6 варени яйца ,без жълтък,сирене и домат - минимум въглехидрати ,повечко протеини Но и твоето звучи мн добре ... само дето ми се струва прекалено малко за закуска- нали уж тогава най-много трябва да се хапва
е да,ама за утре ми трябва нещо наистина леко ,три дни смятам да не ям никакво сладко\\в краен случай може да си позволя две лъжички мед в чая някои от трите дни \\ и нищо,което да е мн калорично.
за утре това мисля да закусвам пак за обяд и вечеря и междинно ще съм с пусната алармичка също
8)
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd November 2006, 00:09
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

cocolino,сега се сетих за една мнохо успокойтелна мисъл след преяждане.
В класа си имаме една мацка ,която само на сладки работи ,пици и дюнери живее - и то в промишлени количества.Примерното й училищно меню (днес) - 1во междучасие- ЛЗет с карамел,от новото Корни с фъстъци,портокалов сок; Второ междучасие - Милка с карамел от спешъл едишъна,кола 0.5л; след тва бяхме в Джимис и нагъна сладоледено тирамису и нещо огромно с пълномаслено мляко,шоколад,сметана и познайте -карамел И същата мацка твърди ,че всеки вид спорт е нещо много скучно и ненужно на наща възраст -важно било да си похапваш по 6 пъти на ден
Та тя за количеството храна ,което поглъща, си е добре - само малко коремче и разни хубостинки висящи от тук от там ... ама не в това е проблемът й , а в начина на мислене !
Ние с теб поне осъзнаваме кога сме се Освинили
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd November 2006, 00:16
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

така си е, все пак не мисля,че цял живот може да яде така...е кой знае,може и да е от тези,които ще си хапват без особени проблеми,но във всеки случай мисля,че не трябав да се прекалява чак толкова\\тъпо е да го казвам аз,но все пак го осъзнавам,това,че не го спазвам мн често е друг проблем\\...пак и честно казано аз тренирам усилено\\колко е усилено нз,но все пак спортувам 3-4 пъти семдично\\ и се опитвам да водя някакъв що горе добър хранителен режим\\казвам що годе,изобщо е далеч от перфектният\\ едва от 3 месеца....и ...пропуквам се в определени моменти, нужно е време,нужно е опит,правя някои необислени неща,но след време ще знам повече..
мм да отплеснах се и аз в разсъждения,успокояваща си е тази мисъл наистина ....а само като се сетя,че в нашия клас има такива като твоята мацка\\Но доста над нормалните им кг\\ не мога да ги разбера и като че ли изобщо не им пука,тъпчат се с всякакви глупости сега когато са на 17 години са по 60кг не знам след 10-20 години колко ще са,ако продължават така
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd November 2006, 12:25
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

калорийно погледнато 6 варени яйца са си почти половината калории за деня според мен 1-2 са си екстра

а за оная мацка с яденето - имам бая такива познати. и за мое нещастие всичките са слаби, а дънят боклуци като невидели няма Господ на този свят!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd November 2006, 14:35
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
калорийно погледнато 6 варени яйца са си почти половината калории за деня .....:
ледай количеството въглехидрати, а не калории. яйцата се ядът 6, но белтъците им.
а слабичките имат бърз метаболизъм за това.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Издънките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:34.