IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 19th July 2009, 21:19
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alabalaportokala
Значи е време да разбереш какво поглъщам аз
Като за подгряване сутрин 7-8 палачинки с около литър айран в 11 сутринта предимно.Към 15:00 обядвам с 500 гр ориз и печено пилешко бутче и 3 филийки хляб.От 16 до 22 съм на работа за това време си разпределям 10 сандвича всеки път.След това се пребирам в 11 и се довършвам с каквово има в тенджарата или тавата
Ти мъж ли си или жена?И ако си жена колко тежиш?
Аз и в най,най-ящните си дни не ям толкова като обем,иначе като калории сигурно настигам успешно
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #892  
Стар 19th July 2009, 21:26
alabalaportokala alabalaportokala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Жена на 22г и съм 52кг хапвам си всичко без ограничения и се радвам че не качвам и направо ви се чудя на всички защо така се ограничавате и спазвате режими като в казармата.Наистина ли качвате кг или всички сте си втълпили че сте дебелии или че не трябва да ядете
Отговори с цитат
  #893  
Стар 19th July 2009, 21:34
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Добре,утре ще се тъпча като прасе.Няма проблем
Ако питаш мен, придържай се към подобен подбор на храните, но увеличи количествата. Лошото на поддържането на толкова ниски калории е, че неминуемо забавят метаболизма. Иначе в горещината апетитът действително замира. Не и моят де

alabalaportokala, в контекта на твоето меню ще спомена за това, което днес ми сподели един приятел - билдър ( същият, който ми даде зелена светлина за доматите ). Купил си от METRO два казана, в единия вари 3 - 4 кг пилещко филе, а в другия 1,5 - 2 кг кафяв ориз и това е основната му храна за три дни. Допълвал с няколко кг извара, зарзават от борсата все едно ще зарежда плод-зеленчук, овес, промишлени количества ябълки и няколко кори яйца. А да, и няколко литра мляко.
Отговори с цитат
  #894  
Стар 19th July 2009, 21:35
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Можеш да ми видиш линийката,че не си го втълпявам.Не знам,трябва да имаш страшния метаболизъм,ако си казваш истината...Само да си кажа,че аз твоята храна няма да мога да я побера и сигурно ще повърна един-два пъти междувременно.Ти така ли правиш?

А сега сериозно,наистина мисля,че няма да мога да я побера.И че как ти остава време да изпържиш толкова палачинки,че и ядене да сготвиш?
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #895  
Стар 19th July 2009, 21:37
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

hatred,мерси. Утре ще гледам да ги направя около 1200.Толкова добре ли е?И все пак като ги броя наистина ли да не смятам зеленчуците?
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #896  
Стар 19th July 2009, 21:38
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alabalaportokala
Жена на 22г и съм 52кг хапвам си всичко без ограничения и се радвам че не качвам и направо ви се чудя на всички защо така се ограничавате и спазвате режими като в казармата.Наистина ли качвате кг или всички сте си втълпили че сте дебелии или че не трябва да ядете
Мога да говоря за себе си: едно лято хапвах на воля пълнозърнест хляб със сиренце и масло, медец, макарони ( уж пълнозърнести ), кашкавал, варени картофи и чат-пат разни овесени бисквити, халва без захар ... абе все уж не чак толкова омазващи храни. Резултатът обаче беше, че на есен едвам си закопчавах дънките, бях като отекла. Отврат
Отговори с цитат
  #897  
Стар 19th July 2009, 21:45
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
hatred,мерси. Утре ще гледам да ги направя около 1200.Толкова добре ли е?И все пак като ги броя наистина ли да не смятам зеленчуците?
И аз постоянно разпитвам за тези зеленчуци: да се броят ли, да не се ли броят ... Днес въпросният познат-билдър ( ех, пищят му ушите тази вечер ) ме увери, че зарзаватът не се брои. Изключение правят картофи, цвекло, моркови, царевица, грах. Калориите от всички други зеленчуци не трябвало да се калкулират, защото малкото усвоим въглехидрат в тях се "увличал" от фибрите и целулозата, преминавал бързо през тракта и не достигал кръвта. Даже приемът на повечко зеле например можел да увлече и друга храна и да доведе до слабото й усвояване. Той ми обясни така: ако си направя салата от зеле, морков, магданоз и зехтин да смятам само моркова и зехтина.

ПП Много ми се иска да е прав
Отговори с цитат
  #898  
Стар 19th July 2009, 21:50
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

И аз се надявам,хах
Утре смятам да си взема и 50 гр. сурови бадеми,че нещо ми се приядоха много.Ще видим какво ще стане,ще пиша утре вечер
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #899  
Стар 20th July 2009, 02:03
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alabalaportokala
Значи е време да разбереш какво поглъщам аз
Като за подгряване сутрин 7-8 палачинки с около литър айран в 11 сутринта предимно.Към 15:00 обядвам с 500 гр ориз и печено пилешко бутче и 3 филийки хляб.От 16 до 22 съм на работа за това време си разпределям 10 сандвича всеки път.След това се пребирам в 11 и се довършвам с каквово има в тенджарата или тавата
Повръщаш ли?

ако не, това меню е меню на човек страдащ от хиперфагия...
дори и най-активните , природно слаби хора с бърз метаболизм които познавам не изяждат 10 сандвича 10 палачинки и незнам си още колко неща на ден. звучи доста преувеличено.

И след като се храниш така защо си в форум за диети, това ми е най-интересното...?
Отговори с цитат
  #900  
Стар 20th July 2009, 02:09
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Калориите ми отиват към хиляда
250 гр. пушено пуешко филе - около 370

2 средни краставици максимум 30 калории

3 праскови - около 180
3 домата с 100гр. сирене - 270

бих казала 850 , все тая ок е като лек диетичен ден
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.