IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 21st July 2009, 20:15
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Hi, girls
25 min vi 4eta pisaniqta, da ne ostana nazad s materiala

Miss_Murderer , za6to ne otide6 na lekar, koito se zanimava s momi4eta, bolni ot anoreksiq? Moje bi 6te ti pomogne da se prebori6 s tozi strah.. Spored men ne e nujno da se ot4ita6 absoltno vseki den tuk. Hapvai si, kakvoto ti se qde, bez da mu misli6 4ak tolkova. Opitai se da slu6a6 tialoto si, ne suznanieto, za6toto to ne vinagi e pravo (osobeno v tvoq slu4ai). Prosto ne planuvai hranata, kogato ogladnee6- qj ne6to polezno, kolkoto ti se qde. Ne se ograni4avai, ne se li6avai! Samo taka 6te prebori6 tazi bolest!! Kolkoto pove4e mu misli6, tolkova pove4e se oplita6 v koncite.. LQTO E!!! Radvai se na vakanciqta, na jivota, prekarvai vremeto si s priqteli, zanimavai se s drugi ne6ta, za da ne misli6 samo za hranata! Tova e na4inut!!!

Az ina4e sum super. V4era vremeto be6e malko gadno i ne hodihme na plaj, no zatova puk se naspah dobre (imah ogroooomn nujda ) i si po4inah. Ne sum sportuvala, no puk dnes navaksah Utre pak 6te treniram. Murzi me da pi6a menuta, ve4e se hranq po-dobre. V4era nqmah osoben apetit (vupreki 4e si bqh po4ti cql den v ku6ti, s izklu4enie na edna 3 4asova razhodka do centura) i qdoh po-malko (samo polezni ne6ta!), no zatova puk dnes bqh razumna :P I sladoled4e si hapnah

Emi taka.. az 6te se pribera 4ak na 3 avgust 6te stana 4erni4kaa kato 6okolad4e Nali 6te se vidim? :P

hatred, kak vurvi s krostrenajora? Zavladq li go ve4e?

anik, tuka ako znae6 kakvi sladoledi v kutiq ima... 700 gramovi, ADSKI VKUSNI!!! Prosto takiva sladoledi v Sofiq NQMA! Detskata Milka moje samo pasti da qde To ne e iogurt s celi par4enca gorski plodove, to ne e 6okolad s vkus na Lindor v kombinaciq s le6nici, biskvitki i ne znam si o6te kakvo Ima tolkova razli4ni vidove i sa stra6no vkusni naistina.. no ot taq jega ne me izku6avat 4ak tolkova, osven ako ne hapna de

Btw ne znam dali e ot jegata, bqganeto ili hranata ama ne6to se vijdam ( ) , a i 4uvstvam otslabnala.. Ama...kato spra da hodq na fitnes vinagi taka stava V Sofia, kato si doida, 6te se vurna vuv forma, 6te hodq 3 puti sedmi4no prez den

Ina4e se 4uvstvam strahotno!!

Celuvam viiiii :P






















__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #932  
Стар 21st July 2009, 21:07
alma alma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

МОето меню за днес не е много за пример,но май като калории е ок
Закуска - активиа
обяд - солети 1 пакетче
следобяд - 5-6 соленки
Вечерта - голяма шопска салата

Солетите и соленките бяха поради липса на друго в офиса....
Тичах 4 км и упражнения правих сутринта и вечерта...Дано да съм компенсирала въглехидратите...
Отговори с цитат
  #933  
Стар 21st July 2009, 21:09
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Miss_Murderer, мисля, че става все по-добре

swe3tynka, много се радвам, че изкарваш хубаво. Много искам да се видим като си тук. Доста добре ми е с новата придобивка Но още не го ползвам редовно, местенето в ново жилище се оказа дълга и сложна работа и сега съм в едно положение, в което хем живея на две места, хем никъде не живея. Да си изкараш максимално добре. И няма да отслабваш

Мен днес пак ме гони голям апетит Колко краставици изядох ... Иначе ядох доста риба, извара, клъвнах даже малко кашкавал. Но ми се ядат точно краставици Чувствам се като бременна

Да се похваля, купих си електронна везна. Направих няколко открития: първо, обичайната ми доза елда тежи 16 гр ( сурово състояние ); второ, обичайната ми доза Мастермахер е 16 гр; трето, след размразяване даже сьомгата губи твърде много от теглото си; четвърто, обичайната ми доза салата е към 2 кг
Отговори с цитат
  #934  
Стар 21st July 2009, 21:26
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Колко краставици изядох ...
Иначе казано, "леле, колко вода изпих..."
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #935  
Стар 21st July 2009, 21:41
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

swe3tynka

Цитирай:
Spored men ne e nujno da se ot4ita6 absoltno vseki den tuk. Hapvai si, kakvoto ti se qde, bez da mu misli6 4ak tolkova. Opitai se da slu6a6 tialoto si, ne suznanieto, za6toto to ne vinagi e pravo (osobeno v tvoq slu4ai). Prosto ne planuvai hranata, kogato ogladnee6- qj ne6to polezno, kolkoto ti se qde. Ne se ograni4avai, ne se li6avai! Samo taka 6te prebori6 tazi bolest!! Kolkoto pove4e mu misli6, tolkova pove4e se oplita6 v koncite.. LQTO E!!! Radvai se na vakanciqta, na jivota, prekarvai vremeto si s priqteli, zanimavai se s drugi ne6ta, za da ne misli6 samo za hranata! Tova e na4inut!!!
Мисля, че не е удачно да даваш каквито и да е съвети на момичето. Ако допуснем, както ти допускаш, че има по- сериозен проблем
Добре я съветваш в началото на поста си да потърси специалист(мисля даже,че вече е потърсила). Тя публикува тук мненията си,защото чувства подкрепа и ежедневна помощ в избора си на меню,с всяко наши одобрение или неодобрение тя се чувства все по-силна. Такава роля играе тази тема за нея.
Просто не е добра идея да раздаваш така съвети за такива неща,какво ще стане ако още 5 момичета след теб напишат мнението си за нея и всяка си има собствена версия за нещата. Обърква се.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #936  
Стар 21st July 2009, 22:33
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

само да добавя...не съм свалила нищо с тази диета от 1000 калории за тия 5 дни ... много ме е яд!!!!!!!!!!1 баси колко трябва да ям - 500 ли??? верно се оказва че май съм от хората които да свалят трябва да пият по един fresh на ден . супер тъпо се чувствам честно...
Отговори с цитат
  #937  
Стар 21st July 2009, 22:38
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
swe3tynka

Цитирай:
Spored men ne e nujno da se ot4ita6 absoltno vseki den tuk. Hapvai si, kakvoto ti se qde, bez da mu misli6 4ak tolkova. Opitai se da slu6a6 tialoto si, ne suznanieto, za6toto to ne vinagi e pravo (osobeno v tvoq slu4ai). Prosto ne planuvai hranata, kogato ogladnee6- qj ne6to polezno, kolkoto ti se qde. Ne se ograni4avai, ne se li6avai! Samo taka 6te prebori6 tazi bolest!! Kolkoto pove4e mu misli6, tolkova pove4e se oplita6 v koncite.. LQTO E!!! Radvai se na vakanciqta, na jivota, prekarvai vremeto si s priqteli, zanimavai se s drugi ne6ta, za da ne misli6 samo za hranata! Tova e na4inut!!!
Мисля, че не е удачно да даваш каквито и да е съвети на момичето. Ако допуснем, както ти допускаш, че има по- сериозен проблем
Добре я съветваш в началото на поста си да потърси специалист(мисля даже,че вече е потърсила). Тя публикува тук мненията си,защото чувства подкрепа и ежедневна помощ в избора си на меню,с всяко наши одобрение или неодобрение тя се чувства все по-силна. Такава роля играе тази тема за нея.
Просто не е добра идея да раздаваш така съвети за такива неща,какво ще стане ако още 5 момичета след теб напишат мнението си за нея и всяка си има собствена версия за нещата. Обърква се.
Тя хубаво дава съвети, няма лошо, обаче прави същите неща като другата девойка. "Днес не ядох много , бях послушна, дъра бъра, ама ще тренирам 5 часа" Това са също симптоми на анорексия. даже мис Мърдър се справя доста по-добре откъм хранене и почивка.
Знам че ще ме намрази това момиченце, обче мисля че имам поне малко принос да и дойде мензиса, като я схоках за мазнините които трябва да яде и за безумните тренировки, които трябва да намали.
И двете нямате място в раздел Диети. И на двете ви трябва сериозна помощ, храна и почивка. Ама като ви е интересно да ви коментираме нищожната храна - ок.И все пак и двете имате голям напредък, но за да се нормализилат хоромоните ви наистина трябва редовно хранене. Не бойте се няма да качите излишно тегло.Вие растете още
Отговори с цитат
  #938  
Стар 22nd July 2009, 08:55
claudia claudia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

Добро утро
Аз малко оплесках храната вчера...
закуската беше същата каквато я написах, но обяда беше 1 чушка с ориз и салата зеле и моркови, което доведе до глад следобеда и изядох 1/2 кисело мляко с 2 с.л. овесени ядки... вечерях пак салата домати и краставици, но този път прекалих със сиренето... и след това към 7 сигурно изядох 1/2 кг. сини сливи... изобщо ужас...

За днес се надявам да не съм толкова лакома:
закуска: кафе и малко корни /93ккал./
обяд: същия като вчера
следобед: 1/2 кисело мляко
вечеря: салата и супа
Отговори с цитат
  #939  
Стар 22nd July 2009, 11:42
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Ехоооооо, привет и от мен, много ми липсвахте да ви кажа честно .... hatred, goldish, aniK.... Тези дни нямах компютър, което като се замисля не беше чак такава загуба, но ... все пак Да не се забравяме

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
само да добавя...не съм свалила нищо с тази диета от 1000 калории за тия 5 дни ... много ме е яд!!!!!!!!!!1 баси колко трябва да ям - 500 ли??? верно се оказва че май съм от хората които да свалят трябва да пият по един fresh на ден . супер тъпо се чувствам честно...
И аз се чувствам като теб, мила... ужас...и мен ме е яд, защото точно се бях стегнала, изваяла едно телце хихи, а сега, незнам къде е проблема?!

alma, честито дипломиране...попътен вятър!!!

Аз днес съм само на плодове ... защото вчера беше страшно..
1. парче пъпеш, една праскова, малко солети
2. праскова, пъпеш
3. ще го мисля, но май нищо друго не ми се яде - освен плодове.. много топло

Момичета само да кажа, че утре заминавам на почивка и пак няма да мога да пиша... Утре ще се опитам да се отчета Прегръдки и умната
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #940  
Стар 22nd July 2009, 16:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

monita_g, приятна почивка Аз като лудите навсякъде се мъкна с компа и Интернета, особено пък на почивка
На мен не ми се ядат плодове, ядат ми се зеленчуци :P
swe3tynka, enjoy!!! Я опитай всички сладоледи заради мен, плиииийс!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:40.