IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 8th May 2008, 20:19
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте

Да ви се похваля - направих си някакви много вкусни кексчета - уж за закуска утре и вдругиден, ама сега нещо не мога да устоя...тя сместа си е някаква стандартна - яйца, изжара, трици, подсладител и сода, но специалното в случая е, че сложих малко нескафе за аромат следващия път ще пробвам с канела Иначе си направих мноого вкусна вечеря - бъркани яйца с нискомасленото сирене на Маджаров дето не е ясно дали мога да го ям или не. Аз така или иначе си сложих съвсем малко, така че да се надяваме, че няма да е фатално Но при всички положения мисля да не ям повече от него, просто много ми се беше дояло и сега ми мина
Изобщо, всичко в момента ми се вижда розово и прекрасно, само чакам с нетърпение да ми свърши МЦ, за да се претегля и да видя мръднала ли съм най-накрая от тези 63 кг... Аз май пак изписах хиляди глупости, така че се спирам вече. Успех на всички с режима и се похвалете кой какво прави и какви вкусни режимни неща си е сготвил...
__________________
...
Отговори с цитат
  #1632  
Стар 8th May 2008, 22:44
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Този кашкавал и сирене на Маджаров ще взема да го пробвам, че незнам колко дълго ще издържа само на месо и мляко

Allegra, позната ситуация... Аз никога не съм била слаба, от малка още ми викат, че съм била с "едър кокъл". Нормалното ми тегло през годините варираше между 60 до 65, та да стигна сега до там ще викам ура

Днес денят мина леко, вечерта се бяхме събрали приятели в една кръчмичка, позволих си само пилешко филе на скара и голям айрян. Беше забавно. Оказа се, че от компанията още двама са на този режим, та се подкрепяме взаимно

Allegra, до постовете които стигнах да изчета (до към 30-та страница) беше писала, че си имала проблеми в началото с режима, никакво движение на кантара.... Сега как си? Още ли си с тези мерки, как ти понася диетата?

Поздрави!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #1633  
Стар 8th May 2008, 23:11
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета къде сте
нпп, Изабо, Дебеланка ми се губят
илски аз задържам по мноого..и кантара не помръдва защото нали и тренирам пък мускулите както всички знаем тежат 2но..та така Иначе сега нз колко съм, минах за няколко дни на 3та фаза, че имах мнооого здравословни проблеми! Сега съм добре и нямам търпение да се върна на 2ра фаза и да продължа с режима!
Аз днес цял ден съм гладна Сутринта ядох палачинка от 2 сл. трици, след това на обяд хапнах кисело мляко с 1 сл. трици..след като изчистих целия апартамнет хапнах един омлет с морковчета..и сега пак съм гладна
Хайде някой да пише, че тук само аз плямпам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1634  
Стар 9th May 2008, 07:35
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

OskarWild, няма нужда аз да ти правя режим - има го на 1-ва страница или най-добре в книгата! Все пак стотици хора са постигнали невероятни резултати само срешу 10 лв
Отговори с цитат
  #1635  
Стар 9th May 2008, 08:14
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

За мен един от най-големите плюсове на този режим е, че е лесен за спазване и запомняне Няма го момента с броенето на калории, помненето на какво с какво можеш и кога в кои часове да смесваш и прочие...

Алегра, но поне ти е по-леко, нали? Аз ето втори ден съм на П и се чувствам много добре, сравнително лекичко ми е, като се има предвид, че съм и първи ден МЦ Две в едно

Ааа Изабо и на мен ми липсва... Още от началото на темата, тя беше една от основните фигури тук, които ме надъха и даде още по-голям стимул да започна.

Алоууу, мацкиии, къде сте?

Имам нужда и от малко помощ. Вчера се видях в чудо с намирането на овесените трици, без успех.... Идейки?
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #1636  
Стар 9th May 2008, 08:37
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Бяха писали, че ги има в Пикадили
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #1637  
Стар 9th May 2008, 08:52
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Онзи ден видях овесени трици в Пикадили в Mall-а на Стамболийски
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #1638  
Стар 9th May 2008, 09:06
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Зелените подправки като магданоз,копър и целина дали са подходящи,как мислите?Аз много харесвам да си направя таратор без краставици,като тях ги замествам със споменатите подправки и чесън и става чудо.
Отговори с цитат
  #1639  
Стар 9th May 2008, 09:46
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Всички зелени подправки са позволени, даже Дюкан пише, че е препоръчително да се използват.
__________________
...
Отговори с цитат
  #1640  
Стар 9th May 2008, 10:05
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте на всички, Изабо, Дебеланка добре дошли обратно - аз както казах не пиша много, но отдавна следя коментарите ви по темата (прочетох всичките 60 страници). Алегра, как си? На кой етап си сега? Надявам се да се чувстваш по-добре напоследък. Иначе аз да се похваля - 2.4 кг за една седмица смесен режим и по -2 см от талия и ханш и -1 от бедро!!!!! Това е моята диета!!!!! От вчера започнах да ходя на Пилатес и съм много доволна - след тежкия работен ден, излязох толкова успокоена, тонизирана, че няма накъде. Беше наистина много приятно и същевременно някои от упражненията си бяха доста натоварващи. Днес имам час за Power Plate оказа се, че в София има само едно място където предлагат тази услуга, а съм чувала много добри отзиви http://www.tialoto.bg/article.php?cat=23&id=2312 . Ще пиша пак довечера да ви кажа как е.
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:55.