IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st March 2009, 14:32
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Има ли вероятност върхът да ми се вдигне? Без втора операция.
Естествено , че НЕ :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st March 2009, 15:25
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Явно ми е писано цял живот да си ходя с грозен нос

Още веднъж, благодаря за подкрепата


milavanila, честита годинка!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st March 2009, 23:16
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Благодаря ви момичета, че се опитвате да ме успокоите. И толкова ми се ще да сте прави. Но цялата ми подвижна долна част на носа е в ляво, а от едната страна върхът не е вдигнат и единят ми профил е дълъг и остър. Никой от семейство и познати не го харесва и въобще не забелязват, че нещо съм си правила.
Понеже не съм имала хубав нос мога да приема много несъвършенства в крайния резултат, но то като няма разлика от преди и сега се питам какъв беше смисълът от операцията.
Има ли вероятност върхът да ми се вдигне? Без втора операция.
1. ако близките ти са били против операцията, нормално е да твърдят, че няма разлика
2. носът ти е много по-малък и фин от преди операцията, доколкото може да се види от снимките; преди в анфас дори ти се виждаше гърбицата, а сега в анфас имаш едно малко фино носле; а ти профил не си сложила - само полу-профил; и определено го няма онзи релеф, който изглеждаше като гърбица
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st March 2009, 23:17
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

малка промяна е много по-добре от драстична промяна, аз точно това искам - хем да има положителна промпна, хем да не се забелпзва, че ми е правено нещо - по възможност докато се върна на работа да не си лични :P
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st March 2009, 23:40
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Ох, мила, кво да ти кажа, вече писах, че гърбицата ми я няма, в резултат на което остава дълъг остър нос. А това говорихме с Динев да вдигне върха, за да се избегне този ефект. От едната страна е леко вдигнат, а от другата - въобще. Пак се срамувам от профила си, особено от единя.
Всички в семейството ме подкрепяха за операцията, а сега ме гледат със съжаление и усещам как си мислят, че съм си хвърлила парите на вятъра.
Сега смятам да отида във вторник при Динев да ме види и ще пиша как е минало. Четох тук във форума, че може с местна упойка да се повдигне и ако има нужда нещо да се допили. Ама като ми е килната и долната част на носа в ляво?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd March 2009, 00:19
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
малка промяна е много по-добре от драстична промяна...
Ти явно си изключение......
Всеки легнал под ножа (било за гърди, рино или нещо друго) ...
очаква "драстична" (ако щеш) /положителна промяна , а не малка или почти незабележима такава
Пълната упойка не е шега работа ... , а и защо си даваме парите , ако няма да получим това което сме искали ?! :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd March 2009, 00:31
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

siss, въоражи се с търпение , защото трябва да минат поне 6 месеца за да се види крайния резултат ........А и дори да не ти харесва , сега ти е много рано за повторни корекции...
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd March 2009, 11:22
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мда, така е...
За промяната - не държа да е драстична. Но при мен има нужда от забележителна, а не от незабележителна промяна. Не ми личи операцията, щото малките несъвършенства създават цялостен облик приличащ на носа ми преди операцията. На снимките преди нея гърбицата си личи и в анфас, защото светлината пада само върху нея. Иначе не бях страшилище Единствения плюс сега е, че я няма (има някава бабунчица, но тя не ми е проблем). Но наистина никой не забелязва, че съм оперирана, което означава, че не е постигнат разкрасителния ефект на операцията, а то това й е смисъла.
Но засега не ми остава друго, освен да чакам...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 24th March 2009, 22:26
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Днес ходих при доктора. Обясних му какво не ми харесва и той се съгласи с мен. Каза ми да отида след два-три месеца да видим дали ще съм готова за корекции. Ще е безплатно, само ако искам пълна упойка - 100 евро.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 24th March 2009, 23:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
ако искам пълна упойка - 100 евро.
Не мога да го разбера това . Все пак грешката е негова, не твоя, и би трябвало той изцяло да си поеме поправката. А някакво обяснение даде ли ти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:32.