IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 5th August 2010, 11:23
ШкЕмБеЛиНкА ШкЕмБеЛиНкА не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Да, разбира се. Ям си и хляб, разни манджи, мляко, овесени ядки, месо. Без пържени и твърде солени неща.
Естествено, с това хранене имам качени 3-4 кг за 3 месеца, за сега.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 5th August 2010, 11:48
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Замести обикновенния шоколад с натурален, а ако не го харесваш, то с диабетичен, така поне ще намалиш захарта, която приемаш.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 6th August 2010, 08:07
Аватара на Artemida_06
Artemida_06 Artemida_06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от White_Swallow
Здравейте! Казвам се Росина и съм на 17 години. С диетите имам вземане - даване от 2 години. На 15 бях пълничка (55кг на 158см) отслабнах, преминах анорексия, после с "лечението" пак върнах 55кг и миналата годинина към края вече бях отново отслабнала. Оттогава си стоя на едни кг 41-42кг на чъст 161-162см. Спортувам доста и гледам да се храня здравословно и уж ми се получава Но мисля че може да е по-добре. Отдавна чета форума, но сега се регистрирах, надявам се да се впиша
Аз съм 163см и 48 кг Преди време бях 56кг, погледнах се в огледалото и казах " НЕ " И съм горе-долу на твойте години
__________________
Аз не живея, аз горя! П. К. Яворов
Отговори с цитат
  #294  
Стар 11th August 2010, 10:53
goldichka goldichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

Добър ден Аз съм Антоанета и току що се регистрирах.Оитвам се да сваля 10кг от доста време и както винаги неуспешно но за това съм си виновна само аз защото от всичко мога да се лиша но не и от сладките неща .Висока съм 160см и в момента съм 60кг От два дена съм на една моя измислена диетка ако има резултати ще я споделя и с вас.Надявам се след регистрацията си тук и обмяната на информация с вас да бъда по мотивирана да се преборя с излишните килограми
Отговори с цитат
  #295  
Стар 11th August 2010, 10:57
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

сега е времето за сваляне лято е, но само на диета е по-трудно и мъчително, пробвай с тренировки-бягане, плуване
Отговори с цитат
  #296  
Стар 11th August 2010, 12:09
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от White_Swallow
Здравейте! Казвам се Росина и съм на 17 години. С диетите имам вземане - даване от 2 години. На 15 бях пълничка (55кг на 158см) отслабнах, преминах анорексия, после с "лечението" пак върнах 55кг и миналата годинина към края вече бях отново отслабнала. Оттогава си стоя на едни кг 41-42кг на чъст 161-162см. Спортувам доста и гледам да се храня здравословно и уж ми се получава Но мисля че може да е по-добре. Отдавна чета форума, но сега се регистрирах, надявам се да се впиша
По- добре от 42кг на 162 см
Колко искаш 30кг ли?
Отговори с цитат
  #297  
Стар 11th August 2010, 15:13
Аватара на White_Swallow
White_Swallow White_Swallow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 16
По подразбиране

О, не, не като кг. е ок, ама имам малко целулит като стисна кожата и ми се иска да съм по-стегната
__________________
All of of the starts have faded away...
Отговори с цитат
  #298  
Стар 11th August 2010, 15:25
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ааа, така е друго, че доста се зачудиш иначе
Отговори с цитат
  #299  
Стар 11th August 2010, 22:06
Lili555 Lili555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте,
аз съм Лили и съм бившо злоядо дете, после дебело хлапе, после пубертетна анорексичка(2-3 години), после хормонално разбалансирана и стимулирана, после година и половина булимичка и сега вече май съм на правия път-критичния, но този път си имам долна граница.
Иначе съм доста позитивна, има килца отгоре, но ако ме видите това няма да ви направи впечетление нито ще подозирате за историята ми...главо се регистрирах в сайта заради диетичните теми, защото тук винаги има с кой да ги обсъждаш
Прияно ми е.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 9th September 2010, 10:20
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте,
аз съм Алекс и се радвам, че станах част от този форум
Имам около 5 килограма за сваляне - 170 см съм висока и тежа 59 кг. Хубаво е че можем да споделяме опит и мнения.

Успех на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:49.