IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th June 2009, 16:59
Аватара на muiiio
muiiio muiiio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране Какво ядете на крак?

Заглавието е изчерпателно, но все пак:

Когато нямате възможност да подготвяте храна от вкъщи, или нямате време да седнете в заведение, където имате по-голям избор от храни, с какво се храните? Предполагам, че не е пица на парче, готови сандвичи, или пък плодове.

Тъй като рядко ми остава време да седна в заведение, за да си поръчам примерно пилешко месо, напоследък си купувам сандвич с типов хляб и риба тон (или както го наричам, филийка с котешка храна). Това също не мисля, че е удачен избор, но не мога да измисля нещо по-добро.

Целта ми е да минимизирам въглехидратите, консервантите, солта... Препоръки, идеи, мнения?

(Или ако прецените, споделете с какво се храните по принцип)
  #2  
Стар 15th June 2009, 17:03
Аватара на muiiio
muiiio muiiio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Забравих да спомена защо питам в този форум - защото се опитвам да оптимизирам храненето си по такъв начин, че резултатите от тренировките ми да са максимално добри.

Ще се повторя: Имам доста мазнини, малко и слаби мускули, и склонност към пълнеене. Тренирам 5 пъти в седмицата (крака, рамене, ръце, гърди, гръб) и смятам да започна прием на аминокиселини.
  #3  
Стар 15th June 2009, 19:22
Аватара на muiiio
muiiio muiiio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Моля някой модератор да заключи или изтрие темата, зададох въпроса си на по-подходящо място (форум "Хранене при тренировки").
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоядетенакрак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:30.