IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th June 2009, 16:06
ivooo ivooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Да започна с това, за какво се боря. Покачване на мускулната маса, но чистата, а не масата като цяло.
Ям за закуска по 3 айца + 2 филийки хляб + 1 коф. кисело мляко + 100гр някакво филе.
Между ьакуската и обяда си хапвам каквото сеърце ми иска, най-често 1-2 дюнера. Като между закуската и междинното хранене приемам протеин + глутамин.
За обяд се старая да е 1:1 въглехидрати и месо, по възможност бяло такова.
След обяда приемам аминокиселини и отивам да се правя на здрав в най-близкия фитнес.
След фитнеса отново протеин + глутамин + аминокиселини а около час след това 100гр бяло месо + 1 коф кисело мляко.
Поне 2 часа сън преди вечеря...
За вечеря около 400-450 грама пилешко/пуешко месо (2 пържоли) + 1 коф кисело мляко + 3-4 филийки хляб + някаква салата.
Десерт - плодове обилно.
Около час след вечерята а и малко повече, протеин + аминокиселини + 1 вафла.
На 18 години съм, 1.76см висок, 80 килограам понастоящем оформено и стегнато тяло без мазнини.
Такъв ми е хранителният режим последните 7 месеца. Когато започнах да тренирам бях 1.76 висок 70кг 34 ръка 103 гръдна. Сега 80 кг 40 ръка 116 гръдна.
Смятам че постигнаотто за такъв период от време е задоволяващо... а и хубавите неща стават бавно
Надявам се съм бил от полза някому
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникзахранатренировкикойкаквоялколкотрен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.