IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th February 2012, 18:52
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

За такава цена при Комшу могат само да ти увеличат окръжността на халката. Че даже и безплатно. Това че са преработили няколко техни и наши народни гювендии не значи, че са станали спецове
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th February 2012, 00:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз съм против идеята да се оперираш където и да е било за тази цена. Не визирам хирурга, само качеството на имплатите, които ще ползва. При все, че половин свят изпищя заради некачествени импланти, аз не бих рискувала.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th February 2012, 16:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

При положение че в БГ има вече много добри хирурзи не виждам смисъл да ходя в чужда държава. Все пак, никъде и никой не може да ти гарантира безпроблемна операция и недай си боже ако се случи някакво усложнение и дори да няма такова но нещо ме притеснява -ставам и отивам при доктора или му се обаждам. А и относно цените.... по- евтино, колко по - евтино е, то трябва да се сметне и пътя до там, отделно изследванията, отделно престоя там след операцията, отделно лекарствата изписани, отделно прехраната и къде отиваш.....за по-евтино...и тук имаме евтино.
Незнам, но определено за мен не е добра идея. Но пък това е лично мое мнение, всеки си преценява за себе си.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th February 2012, 00:31
MynS MynS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Българските хирурзи може и да понатрупаха малко опит с гърди но за друго са си много далеч от истината. От едно време ни е останало да си величаем лекарите а ни липсват специалисти в повечето области. Всеки, на който му се е налагало да търси помощ за сериозен медицински проблем го научава в един момент. Нямаме специалисти!
Турция последните години се развива като една от най-сериозните дестинации за медицински туризъм.
Аз също гледам към Турция макар и този вариант малко ме плаши най-вече заради предразсъдъците, които имам. След като обиколих почти всички наши специалисти стигнах до извода, че те просто не знаят за какво става въпрос. Не говоря за гърди. Не се интересуват от новости, дори не знаят имена на техники, практикувани по света от години. Знанията им са замръзнали от времето когато са си взели дипломите а сертификатите са само за да им красят стените.
Ще бъде полезно да се научат имената на най-известнитe турски хирурзи и клиники. От сайта на клиниката където оперира по-горе споменатия хирург разбирам, че ценова информация не се дава без преглед а самия преглед струва 250лв. Това ме води на мисълта, че и операциите там няма да са никак евтини.
Преди няколко месеца изпратих запитвания за цени до няколко от десетките клиники в Истанбул. Първо ми дадоха цени в английски лири съизмерими с тези в у нас но после започнаха да ме заливат с едни оферти и промоции с включени трансфери от летище, престой в болница и луксозен хотел, консултации. Та започнах да се чудя нашите смешници къде се слагат, държат си високите цени и предпочитат да стоят без работа (съответно без опит) понеже не е престижно пластичен хирург да сваля цени.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th February 2012, 08:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нашите хирурзи да стоят без работа?........ Аз се учудвам, че БГ е в криза, но хората слагат гърди на поразия. Отиваш на консултация и ти се записва час за операция месец-два след това, защото всичко вече е ангажирано. Самата аз докато съм чакала за преглед пред мен секретарката на моя док. утвърждаваше часовете за консултация и прегледи по телефона с пациентите за деня - като се започне от 14.00, до вечерта през половин час беше записан пациент. Наплива е огромен за пластични интервенции.
Коментирам пластичните хирурзи, не останалите доктори.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th February 2012, 11:37
MynS MynS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Да и защото са много натоварени може да си вземеш за всички час за консултация още същия ден. И да има някакъв наплив той е отскоро около ПИПстерията.
Казват ти след 2 месеца за да се правят на важни, ако поговорите малко и след седмица ще ти дадат.
Навалица може и да има пред кабинета на Н. Георгиев щото консултацията е free, много важна дума.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2012, 12:46
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Нашите хирурзи да стоят без работа?........ Аз се учудвам, че БГ е в криза, но хората слагат гърди на поразия. Отиваш на консултация и ти се записва час за операция месец-два след това, защото всичко вече е ангажирано. Самата аз докато съм чакала за преглед пред мен секретарката на моя док. утвърждаваше часовете за консултация и прегледи по телефона с пациентите за деня - като се започне от 14.00, до вечерта през половин час беше записан пациент. Наплива е огромен за пластични интервенции.
Коментирам пластичните хирурзи, не останалите доктори.
Недей забравя че България е малка държава и добрите пластични хирурзи са твърде малко
Иначе по темата , ако реша да си слагам гърди и нямам някакъв проблем който да налага да търся някакъв изключителен специалист , предпочитам да си направя операцията в страната която живея . В Бг има няколко пластични хирурзи които правят добри гърди ,така че е излишно да бия път примерно до Турция.
Друг е въпроса ,че ако имам някакво специфично заболяване бих предпочела да се лекувам в Турция ( ако средствата ми го позволяват) тъй като там са доста по напред в много отношения! Факт е че за по сложни заболявания много българи ходят да се лекуват в Турция и Израел а не в България. За съжаление е вярно това което казва мацката по горе ,че знанията на някои бг медици са замръзнали на ниво от преди 20 години.
За последните няколко години турците дръпнаха много напред в медицината , изобретиха нови световно признати технологии за лекуване на рак и повечето им лекари са завършили в западна Европа или щатите.
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 26th February 2012 на 13:16
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th February 2012, 13:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Недей забравя че България е малка държава и добрите пластични хирурзи са твърде малко
Иначе по темата , ако реша да си слагам гърди и нямам някакъв проблем който да налага да търся някакъв изключителен специалист , предпочитам да си направя операцията в страната която живея . В Бг има няколко пластични хирурзи които правят добри гърди ,така че е излишно да бия път примерно до Турция.
Друг е въпроса ,че ако имам някакво специфично заболяване бих предпочела да се лекувам в Турция ( ако средствата ми го позволяват) тъй като там са доста по напред в много отношения! Факт е че за по сложни заболявания много българи ходят да се лекуват в Турция и Израел а не в България. За съжаление е вярно това което казва мацката по горе ,че знанията на някои бг медици са замръзнали на ниво от преди 20 години.
За последните няколко години турците дръпнаха много напред в медицината , изобретиха нови световно признати технологии за лекуване на рак и повечето им лекари са завършили в западна Европа или щатите.
Еми същото написах и аз - че в БГ си има добри пластични хирурзи и един да е има. И както написах по- нагоре не говоря за общата медицина а за пластичните хирурзи.Все пак темата е "увеличаване на бюста в турция" така че се изказвампо темата. Но това си е мое мнение.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th February 2012, 13:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Шоки човек за едните пари е способен на всичко и икономия дори от 1000 лева на фона на тези 8000-10000(и на фона на мизерните заплати) които давате за цици изобщо не са малко погледни темата за ринопластиката и виж какви врътки се правят за да спестят около 500 лева ... така че не е редно да съдим другите и всеки преценя за себе си ако съм на зор а искам цици страшно много по всяка вероятност и аз бих се подлъгала по по ниски цени, но бих проверила реномето на хирурга и каква гаранция ми дава ако нещо сгафи. Факт е че в Бг цените са доста завишени а никой хирург не ти дава гаранция и никой няма да ти направи втора безплатна операция ако сгафи нещо!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th February 2012, 14:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Шоки човек за едните пари е способен на всичко и икономия дори от 1000 лева на фона на тези 8000-10000(и на фона на мизерните заплати) които давате за цици изобщо не са малко погледни темата за ринопластиката и виж какви врътки се правят за да спестят около 500 лева ... така че не е редно да съдим другите и всеки преценя за себе си ако съм на зор а искам цици страшно много по всяка вероятност и аз бих се подлъгала по по ниски цени, но бих проверила реномето на хирурга и каква гаранция ми дава ако нещо сгафи. Факт е че в Бг цените са доста завишени а никой хирург не ти дава гаранция и никой няма да ти направи втора безплатна операция ако сгафи нещо!
Сюз, аз в никакъв случай не осъждам никого. Всеки си преценява за себе си и има право на избор. Просто реших да напиша собственото си мнение. Иначе точно аз знам много добре как трудно се събират толкова много пари. За мен 8000 лв са страшно много пари. Работех на по две три места за да ги събера и се лиших от хиляди други неща за да ги спестя. Накрая пак се стигна да взема пари от близък човек на заем. За всеки случай това си е не само козметична и естетична интервенция, може да доведе и до хиляди усложнения недай си боже. за това не трябва да се прави компромис с качеството заради пари. Просто трябва хубаво да се проучат хирурзите и да се избере този с най-малко грешки и чак тогава да се погледне ценоразписа. И ако парите за този хирург са повече, по добре изчакай, вземи на заем или каквото и да е, но не лягай под ножа на някого само защото е по-евтин.
Сега в БГ хирурзите някакси са по прозрачни. В смисъл когато се разровиш по форуми и насам натам разбираш доста неща за тяхната работа и качество. До колкото в друга държава някакси като че ли действаш по на сляпо. Не знам аз така го виждам.
Искам само да добавя, че аз бях избрала по - евтин хирург поради липса на средства, но добре че попаднах на прясна лоша информация за него в последния момент та се отказах. И тъй като се бях настроила за тази операция взех назаем пари и все пак се оперирах.

Последно редактирано от Шоки : 26th February 2012 на 14:14
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УвеличаваненабюстаТурция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:14.