IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th August 2006, 20:05
Zlatenceto Zlatenceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране Трапчинки..))

Така сега..Ако искате малко да си поговорим за трапчинките..
Аз напоследък много се впечатлявам когато видя човек с трапчинки,без значение мъж или жена..Някак наистина много е чаровно и като че ли предразполага другия човек..и..страшно много ми харесват(усмивки с трапчинки)..Та винаги съм се питала,как точно се образуват трапчинките?Някой знае ли нещо повече за самият процес,защото аз търсих допълнителна информация,но за съжаление никъде не намирам..Само знам ,че имало някаква легенда според която,щом имаш трапчинки,значи Богородица те е целунала,когато си се родил.. Добре звучи.. Но това много не ме задоволява..
Ех..толкова ми се иска и аз да си имам..Голяма скица съм,преди малко се хиля(не точно усмихвам,защото доста пресилено си разтягам устата за разлика от тогава когато спонтанно се усмихвам ),та се хиля пред огледалото за да видя дали ще се видят някакви "вдлъбнатинки"..и наистина се образуват,но на ЛЯВАТА бузка най-много личи,а на дясната е по-малка.. .Да ама това(тези трапчинки) се получава едва след доста настоятелна "разтеглива" усмивка,с която далеч не изглеждам чаровна И сега се чудя в момента,аз имам ли аджеба тръпчинки или нямам? Точно такива вдлъбнатинки се образуват но не по средата на бузата,а там където свършва извивката на самата усмивка(ако ме разбра някой де.. )
А между другото,някой ако знае такива упражнения,с които да се подчертаят трапчинките или постепенно да започнат да се образуват,ще бъде от помощ..??Някой ми беше казвал че има такива упражнения,но не се сещам кой е,за съжаление..
Или в краен случай с някаква малка козметична операция?Правят ли такива и ако да, може ли да кажете нещо повече?

Много благодаря на всички!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th August 2006, 20:12
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2006, 20:19
Zlatenceto Zlatenceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Ти ме утепа... Да не се обидиш,ей,шегувам се!
Няма страшно..Не се безпокой
Но дано някой да знае нещо повече..Ще съм благодарна! :P
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th August 2006, 20:25
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th August 2006, 20:31
Zlatenceto Zlatenceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Мога да попитам моя лекар и да ти кажа,ама ме съмнява тая работа,звучи ми като процедура, при която ще се умъртви нервче,та да стои неподвижно,като се смееш или пък подкожно да се направи нещо,,ама това,дето ти го говоря е пълна глупост,не ме слушай.Ти направо ме хвърли в размисъл...Вярно си скица!
Наистина ли ще питаш?
Много ще ти бъда благодарна ако напрвиш това за мен.. :P :P :P

Благодаря ти!

п.с.Кога ще ходиш при твоя лекар??горе-долу,като време?скоро ли ще е?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th August 2006, 20:36
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th August 2006, 20:38
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Трапчинките са дефект това съм го учила по биология много отдавна и ако не се лъжа това е по къс лицев мускул.но да си призная хич не слушах какво се говори в час така че може и да греша
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th August 2006, 20:42
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th August 2006, 20:53
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Бюти е напълно и абсолютно права
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th August 2006, 21:47
Zlatenceto Zlatenceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Бюти,от Плевен съм.А ти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Трапчинки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.