IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 6th October 2007, 13:40
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Я да ви питам по колко памучени тампончета ползвате, за да си махнете спиралата?

Аз ли нещо не го правя като хората, но след като си махна грима с две тампончета, минавам с трето очите, по което вече няма следа от грим.

Влизам в банята и от очите ми потичат черни вадички, все едно съм още със спирала! Така като гледам, трябва да търкам с половин пакет памук и два литра тоалетно мляко!

И при вас ли е така или грешката е в моя телевизор?
estrella,опитай с демакьора на Nivea/Visage.
Аз лично много съм доволна, почиства ми идеално грима, особено спиралата, но не използвам само този демакьор.
Започвам "свалянето" на грима с него, след това използвам друг демакьор( мляко )на Garnier/Clean&Fresh, после нанасям почистващия гел също на Garnier/Clean&Fresh и за финал тоника на Garnier/Clean&Fresh, и лицето ми се е почистило идеално.А за следи от грим/спирала не може и да се говори.
:P
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #152  
Стар 6th October 2007, 14:41
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ако сложа толкова козметика на лицето си, колкото и да е качествена, ще се обсипя с пъпки и точки от линията на косата до края на брадичката

Благодаря ти за съвета

Може би трябваше да уточня, че това със спиралата се случва винаги, независимо с какво си махам грима.

Ще взема да я пробвам тая пяна, харесвах зеления тоник на Елеа...
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 7th October 2007, 11:48
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Спирала не се почиства с тоалетно мляко.

Има си прозрачни течности за разгримиране, които с две три движения свалят спиралата, тя се разтваря направо, при все че съм с лещи. Аз използвам на Виши и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 7th October 2007, 12:36
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лилия
Спирала не се почиства с тоалетно мляко.

Има си прозрачни течности за разгримиране, които с две три движения свалят спиралата, тя се разтваря направо, при все че съм с лещи. Аз използвам на Виши и съм много доволна.
ДА, права си!
Спиралата не се разгримирва с тоалетно мляко. Може, но ще имаш да си разгримирваш до сутринта и ще стане едно голямо мазало.
А козметиката на Vichy съм я признала оттодавна. Много е добра! Лично на мен ми действа чудесно!
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #155  
Стар 7th October 2007, 16:02
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ауу, Лилиии, все едно така ми направи хихи

Това, с което си махам грима, е именно demaquillant, плюс тоник.

Благодаря за съветите, ще потърся нещо по-подходящо за махане на спирала
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 7th October 2007, 20:08
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Извинявай, не исках да прозвучи грубо
Отговори с цитат
  #157  
Стар 9th October 2007, 23:10
Ади Ади не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Германия
Мнения: 464
По подразбиране

Не знам дали тук му е мястото, но от няколко дни съм с ново 20 - реших да си купувам преса за коса Аз съм с чуплива коса, която доста лесно се навива, и се чудя дали има значение колко вата да е пресата. Видях най-различни - от 15W до 75W и по-специално обмислям една, която е 22W. Не ми се иска да е много мощна, за да не тормози толкова косата пък. Какво ще кажете вие? Вашите по колко са, доволни ли сте? Всичко си кажете
__________________
You've got me dancin' and cryin',
rollin' and flyin',
love don't let me go...
Отговори с цитат
  #158  
Стар 10th October 2007, 11:18
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз съм против всякакви преси. Вярно, че чупливата трудно се оформя, но аз се навивам с едни големи ролки и всичко е ок. Всякаква преса съсипва косата.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 10th October 2007, 13:30
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Моята е на CALOR ( 30W ) и е на пара ( на същия принцип е като ютията) + вграден гребен който сресва косата по време на изправянето.
Но мисля вече да я заменя с друга преса. Не съм много доволна от тази. Вместо да ти среши косата, този гребен ти я скубе. А и с парата, изправянето не е същото като това със стандартните преси. Не мен лично не ми харева .
Сега съм се спряла на един модел на Philips.
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #160  
Стар 11th October 2007, 11:56
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ади
Не знам дали тук му е мястото, но от няколко дни съм с ново 20 - реших да си купувам преса за коса Аз съм с чуплива коса, която доста лесно се навива, и се чудя дали има значение колко вата да е пресата. Видях най-различни - от 15W до 75W и по-специално обмислям една, която е 22W. Не ми се иска да е много мощна, за да не тормози толкова косата пък. Какво ще кажете вие? Вашите по колко са, доволни ли сте? Всичко си кажете
Ади, какво искаш да я правиш - изправяш, навиваш?

Твоята коса си е доста буйничка, незнам дали ще се изправи лесно. Моят съвет е да вземеш от някоя приятелка пресата, опитай как ще се справиш с нея преди да си купиш каквото и било.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:14.