IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 11th December 2007, 16:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

С топла вода всичко се измива. Все пак всеки мед е водоразтворим
Отговори с цитат
  #222  
Стар 15th December 2007, 11:18
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

можете ли да ми посочите някаква вакса за коса, с която да се постига златист/рус ефект?
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #223  
Стар 16th December 2007, 02:08
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Аз се сещам само за едни спрейове, които като се напръскаш, и косата ти става златна, сребърна, зелена и т.н. Много са ефикасни, м-у другото.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 16th December 2007, 15:44
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Благодаря ти, Gia! Но на мен ми трябва и фиксация... ако не открия такава вакса просто ще си взема някаква вакса за да си оформям кичури... имам нови филирани кичури...

а някой ползвал ли е ваксата Wellaflex Shine Accents? Интересува ме доколко са Shiny тези Accents?
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #225  
Стар 20th December 2007, 11:10
ren4e ren4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране

някой чувал ли е за крем La Mer?? четох в millionaire.bg ч3 това е най-добрият крем на света
Отговори с цитат
  #226  
Стар 22nd December 2007, 06:01
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Ren4e, че е една от най-скъпите то е видно, но чак пък най-добрата. Тук познавам жена, която я използва и е доволна, но това е индивидуално. То на въпросния сайт пише и за Бугатти Вейрон, че е супер, но аз нямам излишни $4 млн. и Бентли ме устройва
Иначе ето им официалния сайт, който намерих: http://www.cremedelamer.com/home.tmpl
Отговори с цитат
  #227  
Стар 22nd January 2008, 19:09
Happy_aBc Happy_aBc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Перник
Мнения: 12
По подразбиране Как?

Здравейте на всички!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 22nd January 2008, 21:45
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Не знам как точно ще го постигнеш, но ми се струва, че след това ще имаш доста проблеми с кожата, а и не само.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 23rd January 2008, 06:25
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Аз си мисля, че ако сложиш от най-светлия фон дьо тен и се нарисуваш с очна линия (моливът за очи не е толкова силен като тониране) в наситено черно по същия начин, ще постигнеш ефекта безпроблемно- поради контрастта на черния цвят, кожата ти пак ще изглежда мъртвешки бледа. Снимката между другото, е черно- бяла, а само цвета на очите са оцветени допълнително. Виждала съм и на мимовете и клоуните от цирка да ползват бяла боя за лицето си, но според мен, няма да постигнеш този ефект от снимката с нея. Иначе, ей сега ще се обадя на KISS и ще ги питам.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 23rd January 2008, 13:05
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Имай предвид, че всяка кожа е различна и кремовете, които при мен са добре може на теб да не ти действат. Моята кожа вече не се омазнява толкова.

Прегледай и тази тема. Тук също сме обсъдили подробно матиращите кремове.

Аз лично съм останала най-доволна от 2 серии медицинска козметика - Себиум на Биодерма и Авене матиращите кремове. След доста проби се убедих, че медицинската козметика е доста по-добра от козметичните кремове на Лореал или Гарние (поне при мен).

Важно е дали искаш серия, която хем матира, хем лекува или си имаш лекуващ крем и ти трябва само дневен.

Както съм писала в другата тема аз съм най-доволна от лечебния ефект на Проактив серията, но дневния крем не е много добър и лъщи леко. Затова не го препоръчвам за матиране.

Между другото в момента ползвам матиращ фон дьо тен пак от лечебна серия. Той е нещо като комбинация на матиращ крем и фон дьо тен. Казва се Actipur Creme Teintee на LED. Засега съм много доволна.

При мен съм забелязала, че кожата привиква след няколко месеца, затова редувам сериите за по-добър ефект.
Миленка този ли е крема на LED за който си писала http://krasotaizdrave.com/bg/view_product.php?id=373
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:36.