IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 26th March 2014, 17:03
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
Smile

Блогодаря за подкрепата
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1742  
Стар 26th March 2014, 19:17
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
/мауе какви интеуегентени думички съм знаела тцтцтц.../
Т'ва е щот си оперирвана. Вече имаш 380кб /килобайта/ мозък повече.

dimitriq, сложи направо 300СС, щом доктора е казал, че може.Нали ти се искат най-големите възможни кубици...
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1743  
Стар 26th March 2014, 20:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И за да е математически издържано... 380 х 2

Начи аз да ви са пофала... офисялно приключих финансовата 2013.... нема само за сиси да си говорим, а маха!
Отговори с цитат
  #1744  
Стар 26th March 2014, 20:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лиде? Бе мислих аз за твоите белези как са се разширили и ми се струва, че онези силиконови лентички (лепенки) биха свършили работа в твоя случай. Пробвай ги.... CICA-CARE (чете се "цика", а не цица... повтарям НЕ цица) щот аз едно време докат праих рисърч и една колежка ме пита "кво тва цица кер" съвсем тематично
Отговори с цитат
  #1745  
Стар 26th March 2014, 20:38
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
simona, предвид факта, че си на вече година, предстоят ли прегледи при ИС или се свърши вече с това ходене при него.Питам понеже и аз съм на почти година -май става точно една и се интересувам дали има нещо в тази връзка.Не ходих на профилактиката на 6-тия месец понеже си направих снимки и всичко беше наред и не съм питала за реда на прегледите.
Не съм ходила още. Планувам го за април месец. Ще мина на мамолог и ще отида да ме види и Стоянов. Тоя месец ми е натоварен графика и не ми остана време.
Отговори с цитат
  #1746  
Стар 26th March 2014, 20:54
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Чак се чудя на кого да се радвам повече...
Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76 Виж мнението
Другото което ме претиснява за 14 дни ще се възтановя ли трябва да започна работа .Ще имам ли пълни движения на рацете ?
Ни са претиснявай. Пални движения на рацете- едва ли, ама потчти пални-мож да са кажи.
Ако си от късметлийките, като мен например, може и от първия ден да можеш да си ги вдигаш над главата, но си е по-добре да си траеш и да не се натоварваш. Иначе всичко ще можеш да си правиш, но не бива все пак да вдигаш мн тежко.
И на Лидето се смях, и на Уиуето, щот ми ареса това за 380 кб мозък.
Ш'ма извинявате, но най се кефя някой като си има вродено-оргинален стил. Тогава сякаш надушвам някак си и са завъртам тука. Моят си е изкуствено придобит, признавам.
И Уиуе, Честита Нова финансова 2014! ...и по въпроса за цицакарето да са изкажа, че кат мълча- мълча, ама като ми се говори- не мож ма спря... *:0) Та, що така бе Уиуе, то си е по-правилно някак да е "цицакаре", а и нали там ще си го лепите...питай хората, да видиш как се чете това. С(:
Отговори с цитат
  #1747  
Стар 26th March 2014, 21:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ма така си е бе, обачи.... глей са, отиваш в аптеката и по презумпция имаш 1 баба на опашката с зеУена рецепта и поне 1 пубер, който се реди за гумички.... изтапанчваш се начи и плахо запитваш... имате ли моля от онез Уепенки цицакаре? Аптекарката се провиква на другата (дето е изодзадзе в склада) МАРЧИИИИИИИИИИИИИИИ ДОКАРАХА ЛИ НИ ЦИЦАКЕРРРРРРРРРРРРР????? В следствие нa което вече имаш 1 брой припаднала баба и 1 брой пубер, който се отърква в теб

Последно редактирано от lily.ana : 26th March 2014 на 21:12
Отговори с цитат
  #1748  
Стар 26th March 2014, 21:15
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ма така си е бе, обачи.... глей са, отиваш в аптеката и по презумпция имаш 1 баба на опашката с зеУена рецепта и поне 1 пубер, който се реди за гумички.... изтапанчваш се начи и плахо запитваш... имате ли моля от онез Уепенки цицакаре? Аптекарката се провиква на другата (дето е изодзадзе в склада) МАРЧИИИИИИИИИИИИИИИ ДОКАРАХА ЛИ НИ ЦИЦАКЕРРРРРРРРРРРРР????? В следствие не което вече имаш 1 брой припаднала баба и 1 брой пубер, който се отърква в теб
Е, тука ма умори вече. Хахаха! Малиии, гоуем смех т'ва! Хиля са с глас, та чак мъжът ма пита: Кво стаа е? На к'во са смееш така?
Отговори с цитат
  #1749  
Стар 26th March 2014, 21:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ено време да видиш като беше пълен форОма къв смех падаше. Аз от време на време си чета стари теми и се напикавам от смях
Отговори с цитат
  #1750  
Стар 26th March 2014, 23:02
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране



Яз директно ще поискам ЦИЦАКЕР тогава. Та да се пофала, че имам силикон! Даже, ако има аптека с две гишета, ще се наредя да си купя и от двете, щото някой може да не е разбрал за килобайтите. Чудя се, дали да не помоля аптекарката/аптекаря да ми покажат къде и как да ги лепна точно.

Лилянка, мислиш ли, че би подействало? Все пак са минали повече от две години...Абе то без да пробвам, няма как да се разбере. Утре ще ходя да си купя.
Мисля си, при следващата операция да помоля Док да ме залепи, а не да ме шие. Когато ми махнаха апендицита ме лепиха и белегът ми е почти невидим...
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_0360.jpg (90,6 КБ, 55 views)
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.