IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st October 2008, 17:55
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Как ги слага Дисански -под или над? КОИ начин предпочита той?Някои си беше правул устни при него..искам да видя снимки ,моля ви..
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st October 2008, 18:17
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз лично знам от Инка и Lady85 че Дисански не им е направил лошо впечатление и си миля че той ако се пробва или се сваля то е на зрели жени щото все пак е стар доколкото разбрах.

Но пък Борянка може да иде при него, още повече че става въпрос за устни а не за тяло.
Какъв е проблема незнам.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st October 2008, 18:18
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Как ги слага Дисански -под или над? КОИ начин предпочита той?Някои си беше правул устни при него..искам да видя снимки ,моля ви..
И на Инка и на Lady са ПОД.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd October 2008, 02:16
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Значи той предпочита ПОД мускулно Ди колкото зная и двете кукли са доволни от нвго.Но все пак ако ще ходя при него,няма да вискувам да съм сама в стаята с него.Ще си взема мама..все едно тя ще плаща
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22nd October 2008, 08:50
hristina17 hristina17 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Dimitrovgrad
Мнения: 4
По подразбиране Disanksi

az si slojih 350 cc podmuskulno.da,Disnaki predpo4ita podmuskolno i spored men e prah za6toto verojatnosta za obrazuvane na kapsula e po malka.Kato Hirurg Disanksi e mnogo dobar,znae si rabota,no o6te vedna6 kato 40vek e svinja. Njama da razkrivam 06te podrobnosti,no samo vih prepora4ala na momi4eta da NE hodjat sami pri nego NITO za konsultazija NITO za operazija.Ako s te s va6 partjor njama da vi se nahvarli,no ako ste sami 6te se opita da vi obara.Men se opita da me obara 3-4 4asa predi operazijata v kabineta mu,malko sled kato si mu prebroih parite za operazijata.Az se drapnah,ama da Vi kaja 4esto me dostar6a kakvo bi napravih s men po vreme na operazijata za6toto sam se drapnala?Znae6 li mu izpadkalija akal?? Dostra6a me i sajelih ze otidoh pri nego no zenite pri nego (2200 eur) mi se storiha dostapni,pak otdavna si me4ateh za golemi gardi.
Kakto i da e,za vsjaka jena e vapros na li4en izbor,no otnovo mojata savet e NIKOGA SAMI PRI DISANKSI ako ne izkate da se po4usvate unijena ili strahuva6ta se ot hirurga si predi operazija kato tazi.Ushep!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd October 2008, 08:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Disanksi

Цитирай:
Първоначално написано от hristina17
no otnovo mojata savet e NIKOGA SAMI PRI DISANKSI ako ne izkate da se po4usvate unijena ili strahuva6ta se ot hirurga si predi operazija kato tazi.Ushep!
Дамммм... на него отдавна му се носи славата... Инскрено се надявам поне да е свършил перфектно работата си при теб и поне от гърдите си да нямаш оплаквания....!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 22nd October 2008, 08:56
hristina17 hristina17 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Dimitrovgrad
Мнения: 4
По подразбиране

Da be na zreli jeni samo...Drun drun...Idete sami pri nego na konsultaziika za proba,pak 6te se uverite 4e vrahlita na vsi4ko koeto murda...I az ne vjarvah i ne se vslu6ah v komentarite na hunny ama se obedih 4e e napalno prava da ima takova mnenie
Отговори с цитат
  #48  
Стар 22nd October 2008, 18:24
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

При него май наистина цените са най-евтини.Интересно ми е на операцията дали ще може да присъства някои ...без значение кой..според мен няма да е съгласен..а точно тогава стават недоразуменията според мен
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd October 2008, 20:36
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Да,няма да е съгласен на самата операция да присъства някой,но можеш да си вземеш придружител с себе си,койтто да си е при теб,в твоята стая Борянка....Едва ли тогава би се опитал да направи каквото и да е ако имаш това впредвид под недоразумения....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd October 2008, 08:54
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

На мен не ми е направил лошо впечетление Дисански и намек не ми е правил даже ,явно не ме харесва!А тези притеснения за нещо по време на операцията ми се виждат неоснователни, все пак имаше три сестри и анестезиолог и те са хора и имат деца, не вяврам да си затварят очите!
Честито на Хрис и чакеме снимки!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДисанскиГаброво
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:52.