IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 21st June 2014, 08:20
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
Talking

Лелел..колко добре звучи написаното от Cicico..ммм..нямам търпение да мине повече време и при мен.

Сега Беатрис, разбирам как се чувстваш, ама се панираш повече от колкото трябва. Споко. Видях и снимките ти преди операцията , видях и тези след...Ами разликата е чудовищна. Според мен ще стане суперско. Нали имаш снимка от операционната маса- почти всички имаме, ами трябва да стане така, нали?? И аз всеки ден си гледам снимката и чакам и чакам. И виж сега- Асенов и да е правил милион нослета пак никой не ти дава гаранция как ще стане нито при мен , нито при теб. Тук целта ми е не да те плаша, а да ти кажа да се настроиш положително ...и в крайна сметка връщане на зад няма,а за себе си мога да кажа, че дори и така както съм в момента се харесвам милион пъти повече от преди и съм далеч по-щастлива сега. Просто мисли положително и се грижи на новата придобивка

Не знам при вас как е процеса на зазрадвяване ( говоря за тези, който са поне на месец и повече), но аз не бях подготвена за това , че 2те половини на носа ще си се прибират различно..хахахха... Имам предвид, че от дясно ноздрата продължава да се смалява и прибира към новото скеле на носа, а пък лявата упорито отказва да се прибира и си седи надута- резултатът от това своеволие е криво връхче... Е , може би трябваше да се сетя, че е възможно така да стане.

Кажете при вас имаше ли нещо такова..??
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.