IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 9th March 2010, 22:42
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

уау много си секси!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th March 2010, 09:51
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Лорейн, ти си сред фаворитките ми. До колкото си спомням си с кръгли... а ти стоят абсолютно като естествени. Като се има предвид, че от скоро си оперирана. Много сполучлив избор. Браво на доктора!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th March 2010, 09:57
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lorein___
max_mara, аз също съм висока.. 177 и съм около 57 кг
моят съвет, макар от скоро да имам силикон е да си сложиш 390
аз много харесвам новите си гърди, но постепенно започвам да си мисля , че можеше малко повече и все пак още не съм раждала и има време за големи кубици
да си призная аз реших, че искам тази операция за 1 седмица , а след месец вече бях "под ножа". доверих се изцяло на хирурга си за кубици, форма и т.н. и не съжалявам,така че каквото и да решиш, че искаш не подценявай мнението на специалиста

П.П една нова снимчица вече в сутиенче.. :P
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.17671015
Хм, иска ми парола...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th March 2010, 10:26
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Цитирай:
Първоначално написано от Lorein___
max_mara, аз също съм висока.. 177 и съм около 57 кг
моят съвет, макар от скоро да имам силикон е да си сложиш 390
аз много харесвам новите си гърди, но постепенно започвам да си мисля , че можеше малко повече и все пак още не съм раждала и има време за големи кубици
да си призная аз реших, че искам тази операция за 1 седмица , а след месец вече бях "под ножа". доверих се изцяло на хирурга си за кубици, форма и т.н. и не съжалявам,така че каквото и да решиш, че искаш не подценявай мнението на специалиста

П.П една нова снимчица вече в сутиенче.. :P
http://lorein123.snimka.bg/other/123.471764.17671015
Хм, иска ми парола...
На стр.1 я има, последния пост
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th March 2010, 10:47
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Браво! И та доктора, и на теб, Лорейн! Даже ми се струва, че са станали по-големи, отколкото изглеждат на първата снимка. Пту, пту, да не им е уроки!?
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th March 2010, 11:25
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Много е вероятно след време да изглеждат дори по-големи, от колкото са сега, както се получи при мен. Как благородно ти завиждам за този горен полюс....
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th March 2010, 12:26
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Много е вероятно след време да изглеждат дори по-големи, от колкото са сега, както се получи при мен. Как благородно ти завиждам за този горен полюс....
Въх,не знам дали си втълпявам ама и при мен го има този момент.На голо не намирам очебийна разлика,обаче зърното ми все бяга на вън от сутиена и се налага да го понабутвам на вътре......всички сутиени от мин. година ми теснеят.........
Не съм надебелявала драстично.Качих само в гъзарата (уф, и ханша )....... ама 2,3 кг. който моменталически свалих(пу,ама в ханша......цък ).......така че .............
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th March 2010, 14:50
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

ако станат по-големи ще се радвам много ама и трябва да кача някое килце, че каквато съм вейка сега..
иначе сутиенчето е С ама май мъничко наистина.. модела сигурно е сбъркан нещо..
честно казано и на мен ми харесва горния полюс, но най-вероятно ще поулегнат след време
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th March 2010, 19:53
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

И на мен ми се струва ,че моите сега са по наляти от преди 3 месеца,когато спаднаха отоците и направо ми се ревеше от "малкия размер".Сутиените и на мен като на Марулка ми малеят ,зърната..(особенно лявото) е все на вън ...най-вече преди цикъл, не ги побирам вътре .
И аз завиждам Lorein___ за горния полюс ,при мен беше за кратко ..само първите 2 седмици ,сега са с даун полюс
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th March 2010, 22:14
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Горният плюс наистина е страхотен,а относно сутиените аз за всеки случайси взимам чашка Д Защото С-то като гоизпереш няколко пъти в пералнята и дето вика МАРУЛКА зърна започват да излизат.А И много зависи от модела най добри и най удобни и евтини са на ХРИСТИ,Нов Силует-български
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: първатаснимка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.