IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th May 2006, 10:03
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

да, ароматизиран е. Той се продава с листовка и можеш в аптеката да поискаш да я прочетш, за да видиш дали съставките ще ти се понравят.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th May 2006, 10:08
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ...

leidi_77 мерси за бързия отговор
а някой ползвал ли е някой неароматизиран и да е доволен?цената не ме интересува...стига да си струва...
в момента аз ползвам някакъв на Авон мисля 4е беше...неароматизиран е ама не съм много доволна
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th May 2006, 23:39
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Може би намесата ми е глупава , но може ли някой да ми обясни за какво се използва този интимен гел?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th May 2006, 01:43
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Интимен гел всъщност означава интимен шампоан, с други думи средство за измиване, което се ползва вместо сапун.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th May 2006, 02:11
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране Re: ........

Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
а тоя LACTACID FEMINA ароматизиран ли е?щото на мен ароматизирани не ми понасят, а тук в BG много трудно си намирам нещо и обикновенно не ми понасят....
Според мен ароматът му е слаб, по-слаб от на другите интимни шампоани. Сигурно трябва сама да пробваш.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th May 2006, 05:55
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Лактацида е медицинска козметика и ароматът няма де ти направи никакъв проблем, тестван е за всякакви алергии и мирише много дискретно. Рецептата на Тру е също добра, ама голямо приготвяне постоянно бе
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th May 2006, 12:33
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране Re: ........

Цитирай:
Първоначално написано от Truth
Сещам се, че една приятелка казваше, че не ползва нищо друго за измиване, освен чай от лайка с малко ябълков оцет и щипка боракс. Аз не съм опитвала този начин, но тя казваше, че така се мие от много години и е доволна.

Само с лайка да,но това с оцета е малко рисковано,защото той е киселина,и ако жена с гъбички го направи ще стимулира развитието им.Чувала съм ,че киселината е благоприятна среда за "малките гадове".По-добре точно на това място да не се правят експерименти.Иначе аз ползвам интимния гел на Avon и съм доволна.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th May 2006, 13:12
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Няма експерименти, Миси.

Нормално влагалището на здрава жена е с кисела реакция (3,8-4, максимум 4,5 ph). Алкализирането на тази среда предразполага жената към инфекции (включително гъбичкови), както и съпровожда инфекциите. Киселата среда поддържа естествената защита на това място.

Точно затова за интимен тоалет не се препоръчва сапун, а само специални измиващи средства - именно защото сапунът алкализира, а интимните шампоани са неутрални или дори кисели по характер. Лактацид съдържа млечна киселина.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th May 2006, 13:25
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Truth
Няма експерименти, Миси.

Нормално влагалището на здрава жена е с кисела реакция (3,8-4, максимум 4,5 ph). Алкализирането на тази среда предразполага жената към инфекции (включително гъбичкови), както и съпровожда инфекциите. Киселата среда поддържа естествената защита на това място.

Точно затова за интимен тоалет не се препоръчва сапун, а само специални измиващи средства - именно защото сапунът алкализира, а интимните шампоани са неутрални или дори кисели по характер. Лактацид съдържа млечна киселина.
Напротив, при наличие на гъбички трябва задължително да се алкализира средата!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th May 2006, 13:35
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Верита, може да се намери инфо по въпроса по нета, нямам сега време да търся.

Ако беше така всички щяхме да се търкаме с домашен сапун за профилактика, а не да се мием с Лактацид.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИнформацияЗаИнтименГел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.