IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th October 2006, 02:50
detelinka detelinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 19
По подразбиране Има ли ефект от упражненията в къщи ???

Аз съм малко нова в този форум,но мнго ми хареса и реших да се регестрирам.Та да питам: От 20тина дни правя вски ден упражнения за външната,вътрешната и задната част на бедрата,освен това правя и упражнения за задните части,правяи коремни преси (знам че се изисква постоянство)и искам да знам дали ще имат ефект,тъй като ги правя в къщи аз не съм пълна,но искам да се стегна,но нямам време за фитнес(на 15 години съм)и ако може също да ми препоръчате нещо за намаляване на целулита.има ли ефект от стягачите кремове?имам доста въпроси и много,много се надявам да ми отговорите.благодаря ви предварително (знам че се изисква постоянство)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2006, 08:29
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Хей здрасти. Ами аз за 4 месеца отслабнах 17 килограма 7 с диета (зверски глад да кажем) а останалите 10 само с упражнения. И сега знам че онези 7 килограма свалени с диетата ще си ги върна моментално ако спра упражненията, но тези десет свалени с упражнения ще си ги задържа. Ти прецени има ли ефект. Но наистина се иска постоянство. Прави ги всеки ден, но си избери ден от седмицата през които да си почиваш, тогава заложи на стречинг. Успех
__________________
Никога не се отказвай да следваш целите си...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th October 2006, 08:41
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

здравейте!ще ви кажа от личен опит,че упражненията в къщи имат ефект и то глям,стига да се правят постоянно и да са съпътствани със здравословно хранене.аз така отслабнох и се оттървах от онези 4-5 килограма,които се махат адски трудно след раждане.в момента при височина 162,тежа 50кг. и се чувствам много добре.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th October 2006, 09:26
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране Re: Има ли ефект от упражненията в къщи ???

Цитирай:
Първоначално написано от detelinka
Аз съм малко нова в този форум,но мнго ми хареса и реших да се регестрирам.Та да питам: От 20тина дни правя вски ден упражнения за външната,вътрешната и задната част на бедрата,освен това правя и упражнения за задните части,правяи коремни преси (знам че се изисква постоянство)и искам да знам дали ще имат ефект,тъй като ги правя в къщи аз не съм пълна,но искам да се стегна,но нямам време за фитнес(на 15 години съм)и ако може също да ми препоръчате нещо за намаляване на целулита.има ли ефект от стягачите кремове?имам доста въпроси и много,много се надявам да ми отговорите.благодаря ви предварително (знам че се изисква постоянство)
продължавай да си правиш упражненията и ефекта няма да закъснее, важното е да усещаш натоварване в бедрата пробвай всички видове клекове и си избирай, ето ти линк с още упражнения виж клековете http://spidersport.com/home-workout.php#1

за целулита ,кремове съдържащи л-карнитин и витамин Е
успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2006, 15:02
mary_jay mary_jay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до mary_jay
По подразбиране За целулита

За целулита не ти трябват кремове. Не си давай парите... Можеш да използваш и нормалните кремове, ако ти е суха кожата, защото те също помагат за стягане (аз съм с много суха кожа и използвам нормални кремове, колкото да не чувствам дискомфорт от сухотата).
Най-важното: Залегни на плодовете и зеленчуците, билкови чайове с мед, повече течности, супи... Газираното го забрави, и без това не е много добре за стомаха. С повече постоянство и редовна гимнастика ще постигнеш целта си. Добре е от време на време и да потичваш навън - малко кардио - за тонус и разнообразие.
__________________
m&m's
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2006, 16:25
Аватара на UnknownGirl
UnknownGirl UnknownGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Има ефект
Аз зарязах вече фитнеса, само вкъщи тренирам...Но естествено не разчитам само на тренировките, а и на правилно хранене и много вода
Продължавай смело и най-важното - упорито! Ефект ще има!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2006, 10:32
aaliyah aaliyah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 9
По подразбиране

относно кремчетата и целулита.....пробвала съм скъпи кремове-няма ефект.ефекта идва с много спорт и най-важното: никакво сладко, никаква захар, никакъв шоколад! пълното лишаване от тези неща гарантира ефекта(поне при мен).аз преди имах целулит и най-интересното, само на корема.грозна картинка ...когато спрях напълно сладкто за няма и месец целулита изчезна НАПЪЛНО.мога да се похваля че в момента изобщо не се вижда никаде по тялото ми.разбира се много е важно със спорт да се получи такова натоварване ,че както се казва"да капи пот" тогава излизат токсините и започват да се разбиват онези там наслоявания под кожата,които предизвикват целулита.никой крам не може да задейства този процес(макар че загряващите кремове точно това целят).ако ви е трудно да спрете сладкото пийте хром-наистина помага,дотолкова че чак не ти се поглежда сладко,да не говорим да го ядеш ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th October 2006, 10:41
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

При мен ситуацията е същата, спра ли сладкото след месец забелязвам, че целулита ми си отива а започна ли отново редовната употреба на сладко... започва се отново Добре, че не съм му голям фен 8)
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st November 2006, 13:39
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

И изобщо не гризвате и едно блокче шоколад ли хора, даже с високо съдържание на какао ! Ееее и аз имам малко проблеми с целулита и искам да го изчистя, ама не мога да си представя без черен шоколад как ще издържам
__________________
Никога не се отказвай да следваш целите си...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2006, 23:55
detelinka detelinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 19
По подразбиране По колко пъти трябва да се правят упражненията в къщи?

Моля тези които ми отговориха на миналия въпрос да ми кажат мението си по този въпрос "По колко пъти трябва да се правят упражненията в къщи?".Казахте ми, 4е има ефект от тях и сега ви питам всеки ден ли трябва да ги правя,през ден ли или как за да има по-голям ефект благодаря ви предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиефектотупражнениятакъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:06.