IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th October 2009, 20:18
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Защо за съжаление - поумнял си след като си се опарил. Само гледай да не повтаряш, че любовта е като дребната шарка ....
Обичай с ум
Ех колко си права
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th October 2009, 20:35
Аватара на qna_n
qna_n qna_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Кубрат
Мнения: 48
По подразбиране

Мога спокойно да кажа,че аз съм символ на ЛЮБОВТА (или на глупостта!) Почти 30 години обичам един човек,а той се уби да обича и други! И за да докаже,че Пушкин е бил прав с думите: "Любви все возрасты покорны" сега пък даже е влюбен! Но не ме оставя и като че ли не може! А аз пак си го обичам и чакам да му мине! Представете си ситуация:
Изпращам му СМС - стихче от песен с пожелание....бла,бла,бла! (Той работи през седмицата в друг град и си идва в петък вечер).Значи е нощна и аз ставам сутринта рано и в 5,50 му го изпращам.След секунди звъни телефонът и той с почти ядосан глас ми казва: "Защо ме караш да чета без очила!Какво ти е дошло наум толкова рано...!"На чужд мъж да го бях пратила щеше да каже:" Благодаря,че си се сетила за мен толкова рано!"Поне от куртоазия! После се сетих: видял е съобщения и е помислил,че е от Нея.Колко ли се е разочаровал като е видял,че са от мен! Но.... аз пак си го обичам! А кажете това кое от двете е?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th October 2009, 21:47
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Отговори с цитат
  #74  
Стар 6th October 2009, 15:04
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Много поучително
Интересна работа- "символ на любовта"
Най-добрия пост от доста време насам.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 6th October 2009, 15:16
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_n
И за да докаже,че Пушкин е бил прав с думите: "Любви все возрасты покорны"
Което ми напомни на:

"Жената щом по-малко любим,
по-силно ни обича тя,
по-сигурно ще я погубим
във мрежите на хитростта"

Пушкин от "Евгений Онегин"
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th October 2009, 15:34
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Хубаво,хубаво ако и беше истина :P
Цитирай:
Почти 30 години обичам един човек,а той се уби да обича и други! И за да докаже,че Пушкин е бил прав с думите: "Любви все возрасты покорны" сега пък даже е влюбен! Но не ме оставя и като че ли не може!
Именно това описва Пушкин
Ама,че е забавно
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #77  
Стар 6th October 2009, 15:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Яна, не бих казала, че си символ на любовта... по- скоро доказателство за силата на навика... съжалявам за откровенността.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 6th October 2009, 17:58
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

мен лично това ме трогва и дава обяснение по темата...
много е миличко
Група от професионалисти задали на деца от 4 до 8 години въпроса: „Какво според теб значи ЛЮБОВ?”
Отговорите, които получили, били по-смислени и по-дълбоки, отколкото някой е можел да очаква. Вижте и кажете какво мислите:

Когато баба получи артрит, тя не можеше повече да се навежда и да си лакира ноктите на краката. Оттогава дядо прави това вместо нея винаги дори след като и той получи артрит на ръцете. Това е любов.
Ребека – 8 години.

Когато някой те обича, той произнася името ти различно. Ти просто знаеш, че името ти е чисто, произнесено от него.
Били – 4 години

Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат.
Карл – 5 години

Любов е, когато ти отиваш да си купиш нещо за ядене и даваш на някого повече от твоя чипс, без да искаш той да ти дава изобщо от своя.
Криси – 6 години

Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен.
Тери – 4 години

Любов е, когато мама прави кафе на татко и сръбва от чашата му, преди да муя даде, за да е сигурна, че е хубаво и не пари.
Дани – 7 години

Любов е, когато се целуваш с някого през цялото време и когато се уморите да се целувате, ти искаш още да бъдеш с него и да си говорите още. Мама и татко са такива. Те изглеждат неприлично, когато се целуват.
Емили – 8 години

Любов е това, което е в стаята с теб на Коледа, ако ти спреш да отваряш подаръците си и се заслушаш.
Боби – 7 години

Ако искаш да се научиш да обичаш по-добре, трябва да започнеш с приятелите, които мразиш.
Ника – 6 години (ние имаме нужда от няколко милиона повече Ники на тази планета)

Любов е, когато казваш на едно момче, че харесваш ризата му, когато го виждаш с нея всеки ден.
Ноил – 7 години

Любов е, когато една стара жена и един стар мъж са още приятели, макар че се познават много добре.
Томи – 6 години

По време на моя рецитал по пиано, когато излязох на сцената, много се страхувах. Видях колко много хора има в залата! Всички ме гледаха. И видях татко, който ми махна с ръка и ми се усмихна. Той беше единственият, който направи това. Повече не се страхувах. Това е любов.
Синди – 8 години

Мама ме обича повече от всеки друг. Никой друг не ме целува, преди да си легна.
Клер – 6 години

Любов е, когато мама дава на татко най-хубавото парче от пилето.
Илейн – 5 години

Любов е, когато мама вижда татко мръсен и потен и въпреки това му казва, че е по-хубав от Робърт Редфорд.
Крис - 7 години

Любов е, когато кученцето те близва по лицето дори тогава, когато си го оставил цял ден само.
Мери-Ан – 4 години

Зная, че по-голямата ми сестра ме обича, защото ми дава всичките си стари дрехи, а после трябва да излезе и да си купи нови.
Лорен – 4 години

Когато обичаш някого, клепачите ти подскачат нагоре и надолу и очите ти излъчват звездички.
Карен – 7 години (каква представа!)

Любов е, когато мама вижда татко седнал на тоалетната, и не мисли, че това е срамно.
Марк – 6 години

Наистина не трябва да казваш на някого „Обичам те”, ако не мислиш така. Но ако го мислиш, то трябва да му го казваш много пъти. Защото хората забравят.
Джесика – 8 години
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th October 2009, 18:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Яна, не бих казала, че си символ на любовта... по- скоро доказателство за силата на навика... съжалявам за откровенността.
навик...глупост му викам аз ше ме прай на маймуна 30 години, аз ше му пращам стихчета аре у лево
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th October 2009, 20:49
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Много ми е странно...Абе, какъв е тоя мъж, че толкова да му се лепят тия жени, чак пък и влюбен...да не си въобразяваш?
Ако знаеш със сигурност, че е така, що го търпиш това?
Що стои при тебе тогава, да ходи при тях?
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквопредставляваЛюбовта
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.