IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th September 2006, 18:53
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
ако не е вредно какъв е проблема...че не е здравословно ли?
е те тва изказване ме уби
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th September 2006, 18:58
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

разбиващо нали ...ако трябва да си говорим за здравословни неща, то много от тях не са такива и никой не се отказва от тях - чипс, бисквити, кво още....и т.н....аз говоря да има нещо наистина вредно за организма на човека в кренвиршите, а иначе се съгласих вече, че не са осолено здравословни
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th September 2006, 21:25
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

с тези умни, женски очи опитай се да ги спреш за месец. след това ги започни отново. ще видиш дали ще са ти толкова вкусни. ще усетиш солта в тях и всяка една сбирщина от месо.
тук при мен
6 бр. кренвирши от пилешко + телешко са 0.89 $.
4 бр. бяло пилешко месце с грамаж я има я не 500гр. са 4.60$ (вариращо в зависимост от грамажа в опаковката).
обикновено тук за каквото плащаш това получаваш. сметни сега "тъпите" американци защо ли такива цени са сложили.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th September 2006, 10:36
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

аууу снощиии какви вкусни пилешки бут4ета си накупих - такива от пиле на грил, напрао си облизах пръст4енцата
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th September 2006, 10:50
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

ее то аз не ги ям толкова често, веднъж на две седмици може би
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th September 2006, 11:19
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

от техникума водиха брат ми на някаква практика и откакто видя как се правят кремвирши не иска да види, а кво остава да яде, няма да изпадам в подробности, че е гадничко
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th September 2006, 15:59
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
е да де, то за месото е ясно, че се лъже...и по-скоро соя слагат,отколкото да има месо но пък като е вкусно, кво от това мисля,че не е вредно
Много неща са вкусни, което не значи, че не се вредни.

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
разбиващо нали ...ако трябва да си говорим за здравословни неща, то много от тях не са такива и никой не се отказва от тях - чипс, бисквити, кво още....и т.н....аз говоря да има нещо наистина вредно за организма на човека в кренвиршите, а иначе се съгласих вече, че не са осолено здравословни
Аз например съм се отказал от изброените от теб боклуци и не съжалявам. И не съм единствен. И без тях се живее прекрасно, повярвай ми.
Не знам ти какво разбираш под "наистина вредно", но понякога последствията се проявяват след години, а вредните влияния имат навика да се натрупват.

И не знам кое им е вкусното на кренвиршите - пълен боклук, повечето марки не стават дори за ядене. И отгоре на всичко са на цената на истинското месо!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th September 2006, 16:32
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
от техникума водиха брат ми на някаква практика и откакто видя как се правят кремвирши не иска да види, а кво остава да яде, няма да изпадам в подробности, че е гадничко
сподели ги подробностите ако обичаш така ще помогнеш на някой хора да видят какво ядът.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th September 2006, 19:33
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от denissse
от техникума водиха брат ми на някаква практика и откакто видя как се правят кремвирши не иска да види, а кво остава да яде, няма да изпадам в подробности, че е гадничко
сподели ги подробностите ако обичаш така ще помогнеш на някой хора да видят какво ядът.
ок, ок, това беше за мен нали ...аз съм наясно, че тези неща не са ПОЛЕЗНИ, но не съм много сигурна относно това дали са вредни(ее даже в рима почнах )(за кренвиршите специално говоря), поемам си отговорността...имам предвид под наистина вредни примерно...какво какво...ми нанасят щети на определен човешки орган, черен дроб, бъбреци...(давам пример просто ) , защото нямам представа какво съдържат реално и всъщност точно затова питам, не споря с никой и нямам намерение да убеждавам някой да ги яде
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th September 2006, 05:58
kattiepd kattiepd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

с риск да опропастя апетита ви за кренвирши до края на живота ви,ще ви разкрия как се приготвят:
представете си птицекланица,пълна с кокошки....така... хващат кокошката,режат и главата(не е много сигурно,понякога не) и я хвърлят в една машина,която я накълцва на каша,така както си е с перата,краката,кокалите,въ решностите....след това кръвта се отцежда,а "месото" се смесва с други вкусотии за увеличаване на обема,опушва се за да замирише на "вкусно",пакетира се и се доставя на потребителите...
Bon Apetit!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кренвиршите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:14.