IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 9th February 2007, 16:16
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Чакайте, чакайте да ви кажа- отидох на конкурса на "Огледала", не ме избраха, обаче пък ми беше много забавно! Уверих се, че манекенството не е среда за мен... Всички бяха едни такива префърцунени, надути, правят муцки, чупят стойки, само мълчат и оглеждат другите... Много изкуствена работа! Само аз не си затворих устата през цялото време, намерих си една мацка, с която да си говорим, хубаво, че поне тя беше разговорлива! Също така устаножих, че не ставам за пред камера, защото не мога да се държа сериозно- става ми или смешно, или пък гледам тъпо... Абе беше интересно да отида и определено не съжалявам, че пробвах
  #692  
Стар 9th February 2007, 16:21
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Важното е, че ти си се забавлявала! Също така съм сигурна че си била много по-хубава от доста от тях....
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
  #693  
Стар 9th February 2007, 16:37
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Mischa нали не си очаквала друго. Да не ти пука за онези "кифли" ,аз съм убедена ,че както казва invisible си била много по-хубава от доста от тях.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
  #694  
Стар 9th February 2007, 16:39
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Някой знае ли нещо повече за убития таксиметров шофьор в София ? Че четох насам-натам, че около министерството цари някав хаос.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #695  
Стар 9th February 2007, 16:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

chervenokoska_2 , Devil_wears_Prada мерси
  #696  
Стар 9th February 2007, 16:45
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Някой знае ли нещо повече за убития таксиметров шофьор в София ? Че четох насам-натам, че около министерството цари някав хаос.
http://dnes.dir.bg/2007/02/09/news1311257.html

Тук пише нещо, но по улиците е страшно. Повече за днес не искам да излизам.

тия пък съвсем прекалиха : "Има версия, че убийството е с цел дестабилизация в страната тъкмо на 9 февруари, когато се провеждат повсеместни шествия по повод годишнината от задържането в Либия на българските медици"
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
  #697  
Стар 9th February 2007, 16:46
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Mischa нали не си очаквала друго. Да не ти пука за онези "кифли" ,аз съм убедена ,че както казва invisible си била много по-хубава от доста от тях.
Ами не- хиич не ми пука, че не са ме избрали, защото аз си знам цената и мога да преценя кога нещо си заслужава и кога- не. В интерес на истината имаше точно 2 момичета, които наистина бяха реална конкуренция- едната е участвала в конкурс на Плейбой, а другата беше някаква така доооста намазана мацка. Иначе аз даже мислех по маратонки да отида, ама айде! Всичко го приех абсолютно на шега, ама то така и трябва! Night Love, invisible- мерси за комплимента!
  #698  
Стар 9th February 2007, 16:48
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Да ви разкажа какво ми се случи пради малко докато отивах на уроци.
Както си вървях по улицата и си мислих,че денят е малко скапан и две момчета..на около 25 години спряха с колата си /беше много хубава / и ми казаха,че имат 40 рози,които ги раздават на красиви момичета и ми подадоха една и казаха,че съм много красива и не мога да откажа да не я взема. Е аз наистина не можех да откажа...малко се уплаших ,но я взех а те просто продължиха с колата си. Тази случка много ме учуди ,но и ме зарадва искрено. Пък и момчетата бяха големи сладури..едни синички очички аууу .Това ако някой друг ми го беще разказал щях да падна пък камо ли,че ми се случи на мен. Още не мога да се осъзная, но пък поне вече съм весела,то оставаше и да не съм.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
  #699  
Стар 9th February 2007, 16:48
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
........ Абе беше интересно да отида и определено не съжалявам, че пробвах
Нали значеш, че вероятно ще спечели на тати момичето или на някой гаджето, който има $$$. Най-важното е, че си се забавлявала.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
  #700  
Стар 9th February 2007, 16:52
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Night Love много мило наистина
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.