IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th January 2005, 22:00
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране Какви мъже харесват жените

Предлагам тука всяка една от Вас да напише какъв и е идеала за мъж! Имам предвид като височина, фигура, очи, коса и т.н. Каквото се сетите? И дали сте го намерили или още го търсите?
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd January 2005, 08:55
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране Мъж-мечта и мъж-баща

Това, което ще кажа сега, го гледах снощи по не помня кой канал и се сетих, че ВИП е пуснал тая тема.
Какво разказаха, значи, учените хора снощи. Една жена, когато е в период, в който може да забременее, харесва добре изглеждащи мъже, за да има красиви деца. Когато, обаче, този период премине, жените обръщат внимание дали този мъж може да се грижи за семейството- и си харесва по-здрави/ да не кажа дебели/ , защото това означавало, че този мъж може да издържи в трудни ситуации. В общи линии, за пореден път, показаха, че хората се водим най-много от инстинкта за продължаване на рода.
Моят идеален мъж е с руса коса, със стегнато тяло, без никакъв косъм по тялото и с бебешко лице. / Виж Райън Филип, да се ориентираш
Моят реален мъж е с тъмна коса и тъмни очи, здрав е, но в никой случай не е с атлетично тяло, има си косми там, където трябва, а където не трябва, си ги маха и сме заедно вече почти 6 години...
Честно да си кажа, не знам дали гореспоменатия Райънчо няма да ми омръзне след един месец.....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2005, 10:05
мишето мишето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 7
По подразбиране

идеалът ми за мъж е
много богат, не толкова умен и не толкова красив за да не ми го вземат.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2005, 13:11
flower flower не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 7
По подразбиране

Със сигурност държа да е висок..подобие на мъж 1.70-1.75 не ми допада..някъде към 1.85-1.95 е перфектно за мен...със светла коса и очи,зелени,ако може
Със чиста кожа и симпатично лице..важно е да и умен,де
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st January 2005, 00:46
Nat
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Идеала ми за мъж е мъжът, когото обичам (говоря по принцип). Ако обичам някого той ми се струва най-прекрасния на света. Е, разбира се, за да заслужи това са необходими някои качества, но те не са толкова физически, въпреки че добрия външен вид винаги е плюс.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd February 2005, 10:05
_Kpacu_
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

външният вид на еднин мъж винаги може да се промени що се отнася до хубава фигура, аз залагам на 4ара и излъчването. Иначе харесвам и светли и 4ерни достатъ4но е да има тръпка
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd February 2005, 16:20
Фата Моргана
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Харесвам тъмни мъже със светли очи, може би защото самата аз съм руса. Най-важното всъщност е какво представлява идеалният мъж- дебел портфейл и ум в главата- жестока комбинация.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd February 2005, 14:24
Фата Мрогана
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Кога се чувствам добре с един мъж? Може би, когато не ме кара да се чувствам самотна. Когато ме кара да се чувствам жена, с дорите и лошите страни на всяка жена- и нежна и глезена, и курва и светица, и добро и зло, и море и пустиня...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th March 2005, 16:28
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моят идеал за мъж е Вин Дизел....честно, и фигурата и лицето и темперамента (може би защото и моя е подобен), и гласа му...да ми мърка на уше...Еххх, мечти, мечти. Освен това забравих да кажа, че трябва да е и богат, и да обича животните, да може да готви вкусно, в леглото да е лъв и да ме кара да крещя от удоволствие (в отговор на въпроса за сантиметрите-колкото повече, толкова по-добре!). Но, скъпи ми приятели, това е само мираж и го има само във фантазията ми, наравно и на един рафт съм ги сложила със големите шоколади,които "ям" постоянно(мислено) и детската ми мечта "да съм принцеса".
В реалния си живот не избирам красиви мъже - щото ми ги взимат или имат прекалено голямо самочувствие. (А пък аз съм глупава и обичам женски бой за мъже!...) Богати също, както и мускулести. В крайна сметка си падам по възрастни, бедни и грозни. Защото такъв мъж знае как да ме накара да се чувствам жена, старае се, развил е други имения и е усвоил други начини да плени жената. Обсипва я с внимание и любов, защото знае, че тя е с него не заради външният му вид. А ако е с приличен външен вид и има някои и друг мускул т'ва е бонус и му вдига акциите.., но не е главно предимство.
А мъжете тип "Вин Дизел" са да радват окото. Толкоз!
Бе главното е да е чистоплътен и интелигентен, другото са подробности.
А Вин Дизел ако ми падне сигурно ще го уморя от секс, но на другия ден ще се събудя с гръб към него...
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th April 2005, 12:05
блонди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

по-добре грозен според всеобщите изисквания за красота на мъж...красивите мъже - като кукла Кен са ми лигави и мазни - може да има белези, може да не е с релефни мускули - да е стегнат, но може под пласт сланинки ) но да е здрав все пак...да е непушач (на каквито и да било пушила) и да не се напива редовно или всекидневно или дневно, т.е. през деня без повод...да не е наркоман,
да поема отговорностите си без да го подсеща някой за всичко, да поставя приоритети, да има самочувствие, да е секси (незнам как го правят), да уважава всички около себе си, да е весел, верен, мил, добър и лош, да чука страстно - ту нежно, ту диво )) и още 1001 неща мога да измисля, както и всяка жена
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквимъжехаресватжените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:24.