IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 27th September 2009, 15:15
tromba tromba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 7
По подразбиране Re: Дарис - обувки

Цитирай:
Първоначално написано от Estel
Харесвате ли обувките на Дарис , лично аз още не съм си купувала от тях
но имам приятелки които са доволни . Гледах им новата колекция за зимата имат интересни неща , но не съм решила от къде да си взема.
На мен например на Murati повиче ми харесват.
Купих си техни ботуши миналата зима,нося голям номер обувки и те взеха, че ми станаха.След една седмица единия ботуш се разпори, според мен изгорял велур.Казаха , че ще я попрявят. Не виждах как освен да дадът нов.Не, оправили са го,но така че почти не ми влизаше кракът. Скоро и другия се скъса.Но гаранцията беше ивтекла преди 2дена и УВИ.Жалко бяха ми супер удобни, но повече от Дарис не взимам.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 27th September 2009, 15:17
tromba tromba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anisha`Roy
Не,не ми харесват.Всички модели са копия на световните марки(доста жалки дори),но всеки си има вкус.
Абсолютно съм съгласна, че са копия.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 29th September 2009, 15:12
Blair W. Blair W. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 38
По подразбиране

цените са пекалено надути, за качеството което пердлагат... а и за кича ( айде въпрос на вкус), но цената за българска марка, която не е утвърдена другаде освен в бг е малко - айде не мерси
__________________
So what
Отговори с цитат
  #74  
Стар 29th September 2009, 17:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Blair W.
цените са пекалено надути, за качеството което пердлагат... а и за кича ( айде въпрос на вкус), но цената за българска марка, която не е утвърдена другаде освен в бг е малко - айде не мерси
Много са ми странни такива мнения,навремето със какво се обувахте бе девойки......Какво ме интересува марката "Дарис"къде е наложена....не робувам на марки а на модели обувки....Нима това че е българско го прави не качествено ли
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 29th September 2009, 17:26
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Blair W.
цените са пекалено надути, за качеството което пердлагат... а и за кича ( айде въпрос на вкус), но цената за българска марка, която не е утвърдена другаде освен в бг е малко - айде не мерси
Много са ми странни такива мнения,навремето със какво се обувахте бе девойки......Какво ме интересува марката "Дарис"къде е наложена....не робувам на марки а на модели обувки....Нима това че е българско го прави не качествено ли :roll:
Отговори с цитат
  #76  
Стар 29th September 2009, 22:04
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Blair W.
цените са пекалено надути, за качеството което пердлагат... а и за кича ( айде въпрос на вкус), но цената за българска марка, която не е утвърдена другаде освен в бг е малко - айде не мерси
Много са ми странни такива мнения,навремето със какво се обувахте бе девойки......Какво ме интересува марката "Дарис"къде е наложена....не робувам на марки а на модели обувки....Нима това че е българско го прави не качествено ли
Хехехех да ти кажа срамувам се като се сетя с кво съм ходила обута
Отговори с цитат
  #77  
Стар 30th September 2009, 09:34
Blair W. Blair W. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 38
По подразбиране

Ами не. Не го прави некачествено. Но съгласи се, че при едно и също качество, марката е важна! Едно е да не робуваш на марка, друго е да не си обективен. Прозиводствените разходи на Дарис и на марка, кяото се вкарва от чужбина и е утвърдена, са съвсем различни.
Не може дарис да са се пръкнали преди 5 години и да претендират да са на същата цена като Nine West например.
Като е българско и качествено, да съм ок че струва 200 лв ли? Ами глупаво е. То викотира'с секрет с е*ати разходите за реклама, шоу и промоции и модели имат по- евтини неща... :P
__________________
So what
Отговори с цитат
  #78  
Стар 30th September 2009, 09:35
Blair W. Blair W. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 38
По подразбиране

На тва му се вика на гол гъз чифте пищови
__________________
So what
Отговори с цитат
  #79  
Стар 30th September 2009, 09:40
Blair W. Blair W. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Мнения: 38
По подразбиране

И съм съгласна с want i gia - FURLA и Daris да са на една и съща цена горе долу си е направо смехотворно.
дори има разлика в стила. едното е имитация явна (няма лошо, но като з имитация тр да е три пъти по евтина ), а другото е стил и класика
__________________
So what
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th September 2009, 09:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Само да поясня, че Дарис е бившия завод за обувки "Ильо Войвода"-Кюстендил и съществува от 20тина години (може и повече, но моите спомени са от толкова).
Изобщо не знам какви са им цените, з'то само от любопитство съм поглеждала какво предлагат (нали са от родния ми край) и сори, ама няма такъв кич Сигурно може при много силно желание някой път нещо да се избере, но бих предпочела да не го правя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дарисобувки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:28.