IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th February 2010, 17:15
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Наистина, както писа Гуен, мастната тъкан се разгражда донякъде и все нещо ще остане от това, което ти е инжектирано, НО от тук нататък, ако решиш да си правиш някаква хирургична корекция на гърдата тази линия (удебелената с мастна тъкан, която не ти се вижда сега) ще остане и може да не ти пасне на новата промяна....разбира се да не ти се налага такава. Проблемът е само, че не знаеш какво ти е.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th February 2010, 17:48
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Хора............ това е смешно......за какви гънки на гърдата говорим ,за какъв липофилинг какви 5лв? Аз пак да питам:какъв е точно проблема? и ако наистина ти не си настоявала да знаеш точно какъв е проблема ти и алтернативите за изхода му......лошо.....много лошо но за теб.Докато има такива хора,ще ни правят на бунаци всички.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th February 2010, 18:22
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

Марулка, аз няколко пъти написах какво ми казаха, че е "пресечена гърда" и пак уточнявм, че информация за подобен термин не открих. За алтернативите също писах вече, както и защо аз реших да послушам лекаря..Колкото до "бунаците"...не искам да коментрим, нека запазим добрия тон. За съжаление никой не е застрахован от усложнения и неуспешни резултати, за мен на този етап вече не е фокус да търся точно какво е станало и кой е виновен...няма връщане назад...важното е да имам възможно най-близък до желания от мен резултат.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th February 2010, 18:46
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
аз няколко пъти написах какво ми казаха, че е "пресечена гърда" и пак уточнявм, че информация за подобен термин не открих
хм..........ми за това де.аз затова питам защото и аз не знам.То не че знам всичко,де..........

Цитирай:
За съжаление никой не е застрахован от усложнения и неуспешни резултати
Споко.И аз съм с реоперация.
Не съм искала да те обидя,ЗАКЛЕВАМ се приеми моите извинения.

И пак се връщам на мистерията от началото на този ми пост.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th February 2010, 18:51
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Не се сещам кой е доктора , това ще внесе за мен яснота за нелепото обяснение и решение ...
Пишете ми на л. , кой е ..
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th February 2010, 19:08
wonder wonder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 31
По подразбиране

няма как да разбуля мистерията. От една страна естествено разчитам,че лекарят разбира мнооогоо повече и знае какво говори, от друга ми е ясно, че не е вероятно да си каже, че е допусната грешка...Момиче от форума със същия проблем ми сподоли, че е пообиколила различни лекари и те като че ли са с различни диагнози и опции за решение...Т.е. на кой да вярваш?!
Ти при лекаря от първата операция ли си направи реоперацията?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th February 2010, 09:04
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ako питаш мен-да,при първият лекар.Но аз предполагах,а след операцията знаех какъв е проблема ми-срастване.Освен това при мен имаше довършителна работа от първата операция
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th February 2010, 22:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от joliy
а само веднъж ли е правено попълване, нали след време мастната тъкан се разгражда?
Не цялата.... иначе няма смисъл от всички тия гимнастики...
гвен, само не казвай,че и според теб решението , което е взето проблема е разумното, а не замазване временно на на положението, както е всъщност.....
Значи първо ...нито ти нито аз знаем какво е точно положението, за дадаваме "компетентни" мнения по догадки. И второ...попълване с Макролейн и с липофилинг може да разреши проблеми, свързани с неравности и въобще не е измиване на ръце, ако е такъв случая...даже ако се замислиш е доста по-добра алтернатива от това, да те режат и да лягаш под пълна упойка още веднъж, при условие, че има и по-неинвазивен метод, нали...Разбира се, пак повтарям, ако случаят го допуска като вариант, което ние не знаем. Или поне аз. Виждала съм страхотни резултати и с двата метода - даже при дабъл-бабъл. И не виждам нищо възмутително. Спестяваш си нови разрези плюс пълна упойка. Тинк а литъл...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th February 2010, 17:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Виждала съм страхотни резултати и с двата метода - даже при дабъл-бабъл. И не виждам нищо възмутително. Спестяваш си нови разрези плюс пълна упойка. Cool Тинк а литъл... Cool
_________________
ами както и да го мисля, проблемът дабъл бабъл си е хирургически проблем отвсякъде ! това,че мускулът не е на правилното място спрямо ипланта може да се коригира само хирургически...това,че някой прилага други методи,целящи да оправят за определено време само естетически нещата не правят подхода правилен !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Dublebubbleкакжодаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.