IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th February 2013, 21:29
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране .. реоперация на гърди и ринопластика,няколко въпроса !!

Здравейте на всички,през август 2011 беше първата ми операция за уголемяване на бюст, поставени ми бяха 310 cc среден профил- подмускулно ,смятам в на началото на април заедно с операцията на носа да подновя имплантите си малко по големи като обем! Бих искала да помоля всички с реоперация на гърдите,да ми дадът съвет или да споделят с колко точно са увеличили обема а и също така и профила и в какво точно се изразява промяната като краен резултат.. Надявам се да съм успяла да задам въпросите си правилно,с оглед на това че нямам особен опит в писането в подобни форуми !! Благодаря Ви предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th February 2013, 22:01
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Според мен ,ако нямаш проблем не си пипай циците.Колкото и сс да сложиш след като свикнеш с тях ще ти се виждат малки.Повечето от нас правиха реоперация заради дефектните импланти ПИП.Всяка нова операция крие риск
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th February 2013, 22:22
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

... ами не бих казала че е наложително,в смисъл нямам никакви забележки относно резултата,но аз по начало исках по големи,но се доверих на хирурга си който беше на мнение че 310 е повече от достатъчно за първа операция,но тъй като операцията на носа е наложителна,просто смятам яе е по добре да ги комбинирам,отколкото след година или две да реша и пак упойки и изследвания... Просто исках да знам дали някой е променил освен обема и профила ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2013, 23:50
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Здравейте на всички,през август 2011 беше първата ми операция за уголемяване на бюст, поставени ми бяха 310 cc среден профил- подмускулно ,смятам в на началото на април заедно с операцията на носа да подновя имплантите си малко по големи като обем! Бих искала да помоля всички с реоперация на гърдите,да ми дадът съвет или да споделят с колко точно са увеличили обема а и също така и профила и в какво точно се изразява промяната като краен резултат.. Надявам се да съм успяла да задам въпросите си правилно,с оглед на това че нямам особен опит в писането в подобни форуми !! Благодаря Ви предварително
И аз си правих реоперация;заради обема и защото бяха много раздале4ени след парвата операция.Парвите бяха 360сс,заменихме ги с 550сс.Втория пат беше по-лесно,няма такава болка,няма дренажи,1 4ас след операцията се пибрах в къщи.Вярно сега година след реоперацията пак ми се струват малки ,но няма да ги пипам пове4е.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2013, 10:01
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

550 ти малеят?! Леле, вероятно и моята диагноза ще е същата след 520-ките някой ден....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2013, 13:26
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Повечето тук луднаха по- големи сс,а някой замисля ли се как това се отразява на крехките ви тела.Имам предвид чисто физически.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th February 2013, 15:49
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

O далече съм от идеята да сложа нещо далече от представите ми или тези на моя хирург и не бих казала че евентуално 120 или 150 cc повече биха се отразили,просро имам малко затруднения относно избора на профил този път.. В момента съм с 310 Medium Extra-High Profile, интересно ми е все пак в какво ще се изрази промяната при високия профил!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2013, 16:57
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

AsdisSimona,а сега на какъв профил си се спряла?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th February 2013, 17:30
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Ами обмислям дали да не е високият профил... Всъщност от този които сега имам,като усещане и изобщто съм доволна,мислех си само че евентуално с висок профил ще изглеждат малко по прибрани и не толкова разляти ! Не знам дали се изразявам достатъчно точно и разбираемо,за което се извинявам предварително...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th February 2013, 21:50
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Ами обмислям дали да не е високият профил... Всъщност от този които сега имам,като усещане и изобщто съм доволна,мислех си само че евентуално с висок профил ще изглеждат малко по прибрани и не толкова разляти ! Не знам дали се изразявам достатъчно точно и разбираемо,за което се извинявам предварително...
Ами зависи какво точно искаш,и не само това...всичко е и до анатомия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: реоперациянагърдиринопластиканяколковъпроса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.