IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 4th July 2006, 17:11
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Здравейте момичета,аз съм на 29 от София,раждала съм....На 1.06 беше и моята операция.Оперирах се при д-р Николай Георгиев,поставиха ми 350куб. PIP,кръгли..над мускула
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th July 2006, 16:46
tsvete tsvete не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
Днес за първи път открих,че има такъв форум.Цял ден чета мнения,истории и реших и аз да напиша нещо за мен.
Аз съм на 27г.От Пловдив.Имам две деца.Операцията ми беше декември 2005г.Сложих си 300куб., капковидни.Преди месец имах корекция/май няма голям резултат /
Намерих много неща които са ме интерисували,но ме интерисува още дали получена гънка от вътрешната страна на гърдата след време може да изчезне?МНОГО СИ ГИ ХАРЕСВАМ САМО ТОВА Е ДРАЗНЕЩО!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th July 2006, 17:36
perfection searcher perfection searcher не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Аз се казвам Диана. На 18 години съм и нямам пластични операции, макар че напоследък се замислям сериозно за ринопластика.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 9th July 2006, 23:13
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Здравейте.аз съм Атина.на 34 години съм имам син на 9 години.искам да си направя пластична операция на бюста.предполагам че ще бъде към края на август.все още не знам при кого-д-р Георгиев и д-р Динев са лекарите които ми вдъхват най-голямо доверие.предполагам,че ще е при един от двамата.не се страхувам
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th July 2006, 12:09
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Здравейте и от мен.
На 30г.съм от Варна. Имам две деца. На 04.11.2006г си уголемих бюста с 320сс импланти Макган, капковидни,под мускула при д-р Заякова в клиника Камий. А също имам и липосукция.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th July 2006, 10:36
emetic emetic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 11
По подразбиране

май май аз съм най-малка от всичкки на 16 години от Бургас съм 8) деца не се очаква да имам... 181 ст. 58кг. скоро си правих ринопластика при д-р Н.Георгиев. доволна съм иначе ами, това е
Отговори с цитат
  #47  
Стар 15th July 2006, 09:37
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране привет

Привет на всички, На 25 г. Съм и съм от Бургас. Зимата живея в София. Имам момченце на 2 години. На 04.10.2005 се подложих на операция и ми поставиха импланти – физиологичен серум под мускулно.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 16th July 2006, 12:05
severina_ss severina_ss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 20
По подразбиране Re: привет

Здравейте,казвам се Северина на 21 години съм,от Варна!Предстой ми операция на гърдите!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th July 2006, 20:14
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Здравейте момичета!Аз съм Стилиана на 26г. имам 2 де4ица -Марина на 6,5г. и Маноло на 1,1г.Оперирах си гърдите на 16/10/2006 при д-р Динев във Вита. 350сс, над мускула,РIP висок профил,кръгли грапави. с разрез около ареолата.Няма да си правя повече корекции, защото не искам да помириша никога повече упойка
Отговори с цитат
  #50  
Стар 20th July 2006, 13:32
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Здравейте Цвета се казвам, на 21 години, от София. Предстои ми ринопластика при д-р Динев на 27.07 или 28.07.06, буквално след броени дни....

Към представянето ще включа носа си :P все пак той е главното действащо лице в момента и единствената част от тялото ми, която искам да променя, а и причината да съм в този форум. Чупен 3 пъти по различни причини в миналото, с изкривена носна преграда, която ми създава и проблеми с дишането. Винаги съм искала корекция, но все не се решавах до последното счупване след което се впуснах в проучвания и се взех в ръце.

След операцията мисля да напиша подробно всяка една стъпка и "преживяване" до пълно възстановяване, тъй като тук се набляга на повече подробности около операции на бюст, а и мисля, че един пълен "дневник" в "дневникът на една оперирана" за ринопластика ще бъде от полза на останалите, които все още не са събрали кураж.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.