IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 14th October 2008, 08:37
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
останала съм с впечатление, че Тонев не слага големи кубици може и да греша. Бих споделила моето мнение, че той е добър хирург и няма да те подведе с професионалното си мнение. Успех и от мен!
в това съм сигурна,Тонев е много добър спец,но мисля,че за такива кубици които искаш той няма да се навие.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 14th October 2008, 08:53
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз честно казано нямам добро мнение за Тонев.
И според мен ако ти каже че няма да се справи или че няма да получиш желаната визия, то по-добре не се оперирай при него а потърси друг хирург, но за нищо на света не си променяй решението.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 14th October 2008, 09:09
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Благодаря ви за мненията.Утре е моят ден за консултация и ще видим какво ще каже. Как мислите, ако той не се съгласи - при кого да отида? Кой от всички ще може да се справи с моите капризи. Не знам дали не искам много, но искам като правя нещо за себе си да е точно това соето съм си намислила...При кой друг да отида?? Кажете ми моля ви!!!
Отговори с цитат
  #514  
Стар 14th October 2008, 09:23
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Благодаря ви за мненията.Утре е моят ден за консултация и ще видим какво ще каже. Как мислите, ако той не се съгласи - при кого да отида? Кой от всички ще може да се справи с моите капризи. Не знам дали не искам много, но искам като правя нещо за себе си да е точно това соето съм си намислила...При кой друг да отида?? Кажете ми моля ви!!!
Аз съм много доволна от д-р Заякова-Варна.
И ще ти препоръчам нея, както и всяко друго момиче тук ще ти препоръча нейният доктор ако е доволна разбира се.
Най -добре прочети хубаво темите за отделните доктори в раздела пластична хирургия.
Аз се збърках от четене, и накрая избрах моята докторка и несъжалявам защото сама си я избрах и потърсих инфо.

И запомни:
Искай съвет, НО сама си взимай крайните решения, било то за избор на хирург, за визия и т.н, защото става въпрос за твоето тяло, а и си плащаш за това.
Успех от сърце ти желая.
Отговори с цитат
  #515  
Стар 14th October 2008, 09:34
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Отговори с цитат
  #516  
Стар 14th October 2008, 15:46
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Спокойно Petiarad,не се притеснявай толкова много!
Бобето е порава като те съветва да се вслушваш в съветите на специалистите,но и все пак решението да си е твое(разбира се в рамките на възможното)!!Много е важно,защото иначе ако не харесаш резултата няма да си напълно щастлива,колкото и да се опитваш!!
Имаш предимството да избираш и решаваш сега-предварително-така че и дано при теб всичко е ок!!
има много инфо във форума!!
Отговори с цитат
  #517  
Стар 14th October 2008, 16:46
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Благодаря Дол!
Отговори с цитат
  #518  
Стар 14th October 2008, 22:59
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Отговори с цитат
  #519  
Стар 16th October 2008, 09:40
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Привет на всички!! Вчера бях на консултация при Тонев и съм много доволна. Това, което видя той върху моето тяло ,го хвърли в ужас и почуда.И двете ми гърди са с кк и били надмускулно/ аз не знаех до ден днешен/ Обеща да ме оперира с 390к подмускулно с разрез под гърдата/ защото старите ми шевове са там и през мишницата нямало как да изчисти натрупаната тъкън/ Той искаше да ми сложи 350, но аз настоях за 390. Така,че на 07.11 в 7.50сутринта съм на операционната маса.Страх ме е, но искам да изглеждам добре!!! Ако успея ще ви направя снимки сега за да видите какъв изродски вид имат сегашните ми импланти..Целувки!!
Отговори с цитат
  #520  
Стар 16th October 2008, 09:44
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

petia, ти при кой си се оперирала първия път?
Да знаеш, че ще ти ситиска палци и се радвам, че Тонев се е съгласил на по-голямата кубатура.
Успех!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.