IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th November 2009, 21:26
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

От серията съм си купила само балсам - мус за обем и блясък и не си заслужава.

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Мирише хубаво. С това се изчерпват качествата на серията.
Май да ...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th November 2009, 09:31
Аватара на asukar
asukar asukar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: тука някъде
Мнения: 20
По подразбиране

Язък, а такива надежди му възлагах....Е дайте съвет с какво може да се придаде обем на тънка и дълга коса.....че се отчаях вече
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th November 2009, 14:19
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Сушене с главата надолу Но без лягане в леглото веднага след това
Предполагам, че ще има ефект след като е тънка косата, не би трябвало да натежи.
А пък ако е с лягане след това може да пробваш да я вържеш на не много стегната опашка високо горе и така да спиш. Така няма да лежиш на нея и няма да я смачкаш
При мен не става, защото все ме скубе или сърби и не издържам така през нощта
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th November 2009, 09:29
Аватара на asukar
asukar asukar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: тука някъде
Мнения: 20
По подразбиране

Опитвала съм го това с връзването на опашка - получава ми се една много нелепа вълна точно на темето.....смехория голяма е когато трябва да изляза в такъв вид...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th November 2009, 10:06
irenka_bs irenka_bs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Аз си взех лака за коса и съм много доволна, по принцип ползвам на Велафлекс за обем, но и този на Нивея е добър И все пак от коса до коса има разлика, така че не могат да се очакват едни и същи резултати от всички
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th November 2009, 10:30
UGLYGIRL27 UGLYGIRL27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: BG
Мнения: 19
Изпратете съобщение чрез ICQ до UGLYGIRL27
По подразбиране ..........

za obem pianata za kosa na B'LACK e straxotna, na mokra kosa ot korena kam daljinata raznasj6 v normalni koli4estva, i su6u6 sas se6uara s glavata na dolo, ne se vtvardjva,obema e straxoten i ne zalepva za glavata, az polzvam takava.... za sajalenie j ima samo v golemi razfasovki i za pijna za kosa e malko skapi4ka....
__________________
groznoto patence
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st November 2009, 13:58
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Здравейте и аз съм ползвала серията , но само двата спрея този за корените и другия който се пръска по дължината на косъма.Ами да ви кажа хич не съм доволна и от двата,наистина имат стилизиращ ефект и може би,ако си имате личен фризьор ще е подходящ,но за домашни условия едва ли.Тези мадами така са ги дърпали със сешоара и какво ли не,за да имат такъв обем на рекламата,че просто... А и друго като си сложа от този който се пръска по дължината косата ми става някакси суха,въпреки че като се мия слагам балсам и маска,след това и кристали слагам,но след като сложа това "нещо" и става все едно съм сложила половината пяна или лак за коса върху моята.Може би аз не правя нещо както трябва или просто не са го пояснили.И някъде по-горе прочетох,че се отмивало?!?На опаковката пише,че след като се напръска на влажна коса се изсушава със сешоар?Ако някой може да ми каже нещо повече ще бъда благодарна
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st December 2009, 02:34
CA3266KC CA3266KC не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране ELSEVE i FRUCTIS

Здравейте, аз съм нова във форума и видях темата за обем. Аз лично имам голям проблем с обема, т.е. по-точно с това, че нямам. На мен лично много добре ми действа пияната на Garnier Fructis с бамбук XXL Volume и шампоанът на ELSEVE- Non-stop Volume за обем, който обаче си купих от чужбина. Тук за сега не съм го виждала. Препоръчвам ви ги. )
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st December 2009, 10:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

CA3266KC как постигаш обема с тази пяна, предполагам че сушиш със сешоар, след като я нанесеш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st December 2009, 10:51
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране Re: ELSEVE i FRUCTIS

Цитирай:
Първоначално написано от CA3266KC
Здравейте, аз съм нова във форума и видях темата за обем. Аз лично имам голям проблем с обема, т.е. по-точно с това, че нямам. На мен лично много добре ми действа пияната на Garnier Fructis с бамбук XXL Volume и шампоанът на ELSEVE- Non-stop Volume за обем, който обаче си купих от чужбина. Тук за сега не съм го виждала. Препоръчвам ви ги. )
яяя кой бил във форума
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НоватасериянаНивеазаобемотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:03.