IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 29th October 2008, 15:02
dvalev dvalev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране Диетата на Ковачева, не Емилова

Първо искам да припомня, че диетата е на Лидия Ковачева, а не на д-р Емилова.
Второ, съгласен съм, че е безсмислено да се ходи в клиниката и да се пълни гушата на тази безскрупулна госпожа. Ние си я правим вкъщи, и всичко си е ОК.
Трето: диетата е чудесна, важното е добре да РАЗБЕРЕМ какво може да ни даде тя, и какво не може. ЧУДЕСА на този свят НЯМА.

Значи, от личен опит (спазвал съм диетата сам, и жена ми - също): в зависимост от това колко сте болни, диетата ще се понесе леко или тежко. Ние я понесохме много леко, всек път, когато сме я спазвали. Говоря за 7, 10, 20 дневна диета. По-малко от 7 дена никога не сме я правили.
Съветвам ви да прочетете книгата на Ковачева, има я безплатна в Интернет. Там ще разберете за какво става дума.

Диетата прочиства организма, свива стомаха, връща самочувствието. Диетата ЛЕКУВА! Сваля кръвното, стопява тумори, подмладява... лекува КУП болести. Всичко това е ФАКТ. Диетата гори килограми. Преобразява.

Диетата не може да направи един дебелак кльощав, ако той не иска. Никоя диета не може това. Това е въпрос на неговата воля, а не на диети. От ВАС САМИТЕ зависи дали после ще си качите килцата или не. Важно е след диетата да се спазва един разумен и умерен режим на хранене, а не да се плюска както преди, когато сте били по 100 кила.

Жена ми свали 12 килограма с диетата и си запази 60 килограмовото тегло с години, без проблем - ядеше каквото си поиска, но по малко.
НЯМА ДИЕТА, която да ти разреши плюскане като прасе, а тялото - като на Брад Пит или жена му, според пола...

Така че - съветвам всеки, които иска промяна, да я направи внимателно, да се захрани, да почине, пак да я направи, и така, докато постигне оптималното тегло. После - ВНИМАТЕЛНО.
Всеки път, когато след диетата видите, че теглото скача с кило, следва ден на плодово-зеленчуков глад. Ако не спаднете надолу - два дена. После пак отначало - нормално хранене, умерено. И така нататък.

Наи-трудно е задържането на теглото във ВСИЧКИ диети. Всеки знае това.

Въпросът е - Имам ли АЗ воля да се преборя със сланините или не? Бъдете силни!


И оше нещо: тази диета, за разлика от други, е наистина здравословна, и природосъобразена. (например диетата на Аткинс е пълна отрова) Спазвайки я редовно, ще достигнете дълбока старост, здрави и слаби. Ето това е

Поздрави!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечебниягладнаЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.