IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th June 2006, 15:37
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране Да отслабнем заедно

Ако знаете как се амбицирах да свалям... Мисля си обаче че ако има желаещи да започнем заедно може би ще се справим още по добре. Аз започвам на 21.06 и до 1 месец ще сваля поне 10 кила. Смятам да съчетая добре балансиран хранителен режим с усилени тренировки. Толкова много диети изчетах че свят ми се зави но сега съм решила да спортувам повече и да обръщам по малко внимание на диетите в смисъл да не стигам пак до пълен глад. Сега тежа 67 килограма... Уф пак ме хвана депресията не сериозно аз започвам и знам че ще успея. Да го направим заедно!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th June 2006, 15:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

аз съм с теб но не си поставяй такива цели,за един месец 10 килограма.постави си за цел само по-здравословен начин на живот-от храната до тренировките аз го правя вече 2 месеца и се чувствам чудесно,а килограмите започнах да ги свалям от самосебе си.за тези 2 месеца съм свалила 6 кг,но изглеждам по съвсем различен начин,защото се стегнах.нужно ти е само постоянство,не се отчайвай,ако първите 2 седмици кантара не мръдне,при мен се получи така,но не се отказах и резултатите не закъсняха
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th June 2006, 16:26
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Айде и аз съм с вас!При мен проблемът е волята!Нямам никаква воля, щом зърна нещо сладко и не мога да не го пробвам! Казвам си, е нищо няма да ми стане, това е малко, а после ми иде да си ударя главата от стената!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th June 2006, 16:41
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Заедно ще успеем. А за сладкото ами предполагам че от време на време в малки количества не вреди. Така че не се депресираи толкова не е нищо особено стига да не прекаляваме А и в сладкото и по точно в шоколада е хормна на щастието значи не само че не вреди ами си е направо полезно. Аз измислих какво да правя специално с сладкото хапвам една две хапки и директно в кофата за боклук. Така хем съм си хапнала малко хем знам че няма опастност да прекаля Опитай на мен ми помага
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th June 2006, 16:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

а на мен най-големия ми проблем е хапването вечер опитвам се след 6 часа да не ям нищо,но към 10-11 вече полудявам,наливам се с вода като луда,ама едва издържам да не направя атака на хладилника
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th June 2006, 16:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

за сладкото,аз заместих шоколадите(засега успешно)с плодови кисели млека,така хем мога да си хапвам и нещо сладко,хем не се чувствам гузна след това
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th June 2006, 17:07
spektre spektre не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Sofia
Мнения: 30
По подразбиране Re: Да отслабнем заедно

Цитирай:
Първоначално написано от sunny_7
Ако знаете как се амбицирах да свалям... Мисля си обаче че ако има желаещи да започнем заедно може би ще се справим още по добре. Аз започвам на 21.06 и до 1 месец ще сваля поне 10 кила. Смятам да съчетая добре балансиран хранителен режим с усилени тренировки. Толкова много диети изчетах че свят ми се зави но сега съм решила да спортувам повече и да обръщам по малко внимание на диетите в смисъл да не стигам пак до пълен глад. Сега тежа 67 килограма... Уф пак ме хвана депресията не сериозно аз започвам и знам че ще успея. Да го направим заедно!
Здравей! Аз съм предвидила да започна също точно на 21.06, защото точно до 21.07 трябва да сваля доста, понеже съм се хванала на бас, който ако изгубя ще бъде твърде зле... Много съм амбицирана, имам за сваляне 8-10 кила. В момента нямам никакво време за специални тренировки, затова пък мисля да заложа на плодова диета и леко физическо натоварване. И аз започвам наистина сериозно и на всяка цена трябва да успея! Успех и на теб
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th June 2006, 17:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз почнах още на 10-ти, и вече съм две кила надолу. сутрин закусвам черен хляб с малко маргарин, към 2-3 часа огромна салата, а вечер евентуално малко череши, чушка със сирене или нещо такова. месо спрях да ям малко да се изчистя. през деня пия прясно мляко, кафета и сокове.
успех на всички в начинанието да се похвалите после
п.п. забравих да спомена и велоергометъра почти всяка сутрин по половин час
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th June 2006, 19:39
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

И аз смятам да наблегна на промишлените количества салата и на натуралните сокове прясно изцедени разбира се. Аз също не ям месо вече почти 2 години което ми е малко проблем зашото започнаха проблемите с анемията. много отдавна се каня да се консултирам с лекар за тоя проблем да започна да вземам някакви хапчета. Радвам се че вече имаш резултат и ние скоро ще се похвалим с първите загубени килца Продължаваи така а пък ние ще те догонваме
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th June 2006, 19:54
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

По-добре си яж пилешко месо и риба често и от време на време по една нетлъста тънка пържолка, отколкото да пиеш некви дивотии.

Идеалното ( за мен) дневно меню:

Закуска:

2 филийки черен хляб
2 тънки парчета шунка
1 яйце
1 чаша мляко
1 плод

Към 11 часа, ако на някой му прималее от глад

1 банан/ядки/стафиди/кисело мляко/сок с 2 бисквитки

Обяд

Печена пилешка пържола
Салата/задушени картофи
Айрян
Плод

Следобед

Ядки/плодове/стафиди/мляко/нешоколадови бисквити

Вечеря ( не по-късно от седем часа)

Салата
Сандвич с черен хляб и сирене

или салата и кисело мляко с плодове, ама домашно приготвено

Така гледам да се храня през последните две години. От време на време не става. От време на време ям по един шоколад. От време на време вечерям в 100 часа, но в общи линии гледам да си го спазвам.

Здравословното хранене не е равно на лишения от сладко. Само дето сладкото трябва да е по-нарядко. Не мога да кажа дали на някого такъв хранителен режим ще му помогне да остлабне, аз си седя с него на едни и същи килограми.

Единственото, което не правя, е да ходя да тичам/тренирам. Ходя пеш като луда, поне по 1 час на ден.

И когато съм в кофти настроение, ям шоколад без угризения
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даотслабнемзаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:05.