IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 8th September 2009, 08:57
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

много се изложих пак!от всички диети дето съм правила май организма ми вече нищо не може да го изненада и не се поддава на отслабване!сега съм 69 кг,ама тенденция за по надолу не виждамммм.....успех на всички и хубав ден
Отговори с цитат
  #112  
Стар 8th September 2009, 09:38
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Хелоу момичета

beatris търпение му е майката! Пробвай нов режим, който никога или отдавна не си правила и ще има раздвижване...

Коко
успех в начинанието Аз веднъж бях пробвала някакъв протеин и даже само при самата мисъл ми иде да .... Не е за мен

Днес не се теглих, че последните дни имам нещо проблем с ВЦ-то и ако не го регулирам ще има + въпреки, че с храната съм супер Дано този период продължи по-дълго, или пък ми стане начин на живот (де тоз късмет)

Абе Енгелчето няма ли намерение да се вясне по някое време и да каже как върви детокс диетата и как е минало лунното гладуване
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 8th September 2009, 10:26
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Абе Тони той да ти кажа хич не е гаден ама подозирам че до довечера ще ми се гади от него
всъщност не подозирам а съм сигурна
и съм си гладна
хич не засища
вече е 11:30 а аз съм умряла от глад
следващата доза ми е в 12:30 ама все едно съм пила чиста водица досега
като знам вече как на нищо не можеш да вярваш на етикетите и съм сигурна че си пия нишесте ама айде да видим след пет дни ако са сдържа какво ще стане
Отговори с цитат
  #114  
Стар 8th September 2009, 17:34
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Блин: Надявам се да си намерила своя път! Спри с диетите и помисли разумно. Неможе при такова трениране да ядеш толкова малко. Набавяй си необходимото количество въглехидрати и ще се почувстваш по-добре и не толкова гладна денонощно.

Jaynee: Надявам се пречистването да ти се е отразило добре и да си го издържала!
Четох, че когато си правиш плодови дни най-вече с диня, можеш да ядеш по 1кг. на всеки твой
10 килограма. Дано си ме разбрала. Така, че 3 портокала ми се струват малко дори и за плодов ден.
Евала на майка ти!

Тони: Дано си си прекарала супер на концерта и на феста! Честито за минуса!
Много се радвам за теб! И не гледай да одържаш фронта, а просто го направи!
Относно Детокса, обясних на Коко по-долу какво съм правила и да ви кажа, поне ми се регулира
ходенето до WC. Вече ставам час и половина преди фитнеса и си пия топлото кафенце и нямам
проблем! АниК беше много права!

Sine Qua Non: Ползвай сантиметър!

sunny_smile: Ти кой по-точно режим правиш? Много оскъдно ми се струва.

Коко: Детокс
Ето това правих, но си хапвах по-малко. Незнам дали има резултат на кантара, но сантиметрите
са ми с -0.5см. Малко, но качествено! Все пак се старах да я правя само около 3 дни!
Нямах интернет да се похваля, но ето, че сега имам горе долу!
Да ти кажа, ИЗГЛЕЖДАШ СТРАХОТНО! СТОПИЛА СИ СЕ!
Но не се възгордявай сега, а изведи нещата докрай! Аз съм с теб!
Абе коко как протеина ще е за трупане на маса? Ти досега какво яде на Дюкановата диета?

Love Joy: Здравей! Добре дошла в нашата бърлога на отслабващи! Много ни е приятно.
Ще ти помогнем както можем и с всичко! Разчитай на нас!

beatris: Значи трябва да спреш с диетите и да започнеш едно здравословно хранене!

Аз съм добре момичета! Нямам интернет, но ще се включвам, когато мога. Тренирам си, ограничавам се в хапването както винаги и се надявам на резултати. Продължавам все пак да си пия лимончета с мед и вода, просто за прочистване Успех и успешно отслабване на всички!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 8th September 2009, 21:21
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

kokodidi, преди да пиеш протеина му направи тест за нишесте, защото съм попадала на доста изследвания на евтини протеини, съдържащи повече въглехидрат, отколкото протеин. Не че ще напълнееш от 5 гр нишесте, но ефектът за засилване на метаболизма няма да се състои в пълната си степен.

Иначе резултат ще има, аз преди време изкарах два дни на протеин на прах + някой и друг зеленчук и след това дънките ми буквално се свличаха, трябваше да ги придържам с ръце.

Относно това дали протеинът на прах е химия: преди една година щях да защитавам тази теза с голяма разпаленост. Но сега мисля, че това е най-чистият и безопасен източник на белтъчини. С много по-ясно и изчистено съдържание в сравнение с месото, рибата, яйцата, които консумираме. Че даже и от любимата извара
Отговори с цитат
  #116  
Стар 9th September 2009, 07:17
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Добро утро момичета
hatred благодаря мила за съвета - ама няма да го правя
предпочитам да не се обременявам с мисли за това дали има нишесте или не
просто ще го изкарам до край и толкоз - колкото сваля толкова
Вчерашния ден мина добре
вечерта бяхме у приятели и хопнах месце и някое парче краставичка от салатата
не е кой знае какво та не го броя за прегрешение имайки предвид че се лиших от едната доза протеин
мисля че ще се справя
нооооооо нищо не се знае
успешен ден на всички от мен
Отговори с цитат
  #117  
Стар 9th September 2009, 07:23
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

добро утро на всички може ли някой да ми обясни за забързването на метаболизма какво и колко трябва да се яде.благодаря ви
Отговори с цитат
  #118  
Стар 9th September 2009, 07:24
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

beatris да ядеш по малко и на по често е достатъчно
Отговори с цитат
  #119  
Стар 9th September 2009, 07:27
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

мерси,кокодиди,но какво да се яде-месо,мляко или плодове...или да пробвам днес само кисело мляко,а утре месо...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 9th September 2009, 07:34
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

хапвай разнообразно с по малко въглехидрати ако целта ти е отслабване
набавяй си всички необходими за организма вещества за да не си навлечеш проблеми я с цикъл я със стомах
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредизвикателствоНекавалятминусчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.