IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 10th September 2009, 21:40
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз също съм в клуба на зависимите от храната-закодирано ми е в рода и незнам от кое поколение ние биваме отглеждани така.Баща ми яде страшно много,дядо ми също...а баба ми,която твърди че не "ядяла" много дъвче постоянно нещо:"Оо ама аз само го опитвах" или"Еее ама то е да си подсладя душата" и това постоянно през деня,без да се считат официалнте яденета.Трябва да се преборя с всичко това,а и по костна структура съм с доста едри кости.
Боря се с килограмите от 5 години и съм постоянно в някакви крайности...обикновено в горната..
Разбирам всички-и Енджел и Блинблин..,но освен собствените си укори..аз чувам и от неособено слабите си роднини! че съм била дебела и трябва да отслабна...дори в периоди,в които съм била с килограми съответсващи на височината ми.Постоянно съм на диета,не ям това,онова,трето четвърто и накрая ми писва-и се тъпча ужасно много...И после пак на диета,пак тренировки...пак...
В момента съм много дебела-от 2 години не съм била толкова..85 като започнах диетата...сега 81-2..и искам да стигна 65...Не искам да съм слаба,искам да се чувствам добре.Висока съм 171 сантиметра.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 11th September 2009, 07:03
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

добро утро да докладвам,че след вчерашния ден на кис.мляко с овесени трици имам -1кг днес менюто ще е риба тон-3 консерви за деня,от тези малките по 160 гр. стискайте палци да удържа.
желая ви хубав и успешен ден
Отговори с цитат
  #173  
Стар 11th September 2009, 07:28
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Енджи всички мноооого добре те разбираме
но и ти много добре знаеш че след всяка хапка от това което сама си си забранявала преди ще те кара да се чувстваш виновна че си се отказала преди да постигнеш целта си
не те разубеждавам да се откажеш
моето мнение е че изглеждаш страхотно
и нямаш нужда от повече килограми за сваляне
каквото и да решиш аз няма да престана да те подкрепям
Възхищавам ти се на това което си постигнала и упоритоста да продължаваш цели две години
Възхищавам се на всички във форума, радвам се на успехите им и страдам за мъките им
Имаш достатъчно стимули да продължиш напред въпреки всичко
решението е твое
и като ме разчувствахте толкова рано искам да спомена някои неща които чувствам че трябва
blinblin те е цитирала с часта от мнението по надолу и е толкова права
живота ти не може да се върти само около това какво ще хапнеш днес
има къде къде по важни неща от това дали си с 3 кила над това което си мислиш че трябва - а всички около теб си мислят че си страхотна
Тони е едно ужасно сладко и прекрасно същество и въпреки всичките си несгоди напоследък намира сили да продължи в борбата с килограмите, да пише във форума и да се усмихва широко на живота колкото и да плаче вечер
Аник е постигнала баланса в начина си на хранене и успешно е променила мисленето си към храната, правейки здравословното и балансирано хранене начин на живот без това по никакъв начин да нарушава хармонията на отношенията и със семейството и приятелите
Harted отстоява позицията си за здравословен начин на живот който едно 90 % от хората съм сигурна че не разбират, но това е нейния път - тя си го е избрала и това е най доброто за нея
Jaynee въпреки че прегрешава от време на време с картофки се справя отлично и разликата при нея е видима
И момичетата които спазват Дюкан - да не ги изброявам поименно те спазват една диета за цял живот, дори и те се отказват, после стават, отупват се и продължават
Всички заслужават уважение и възхищение
Енджи доста пъти ти е било тежко дори и в началото на това ново предизвикателство, въпреки това ти ни предизвика, намери сили да не ни изоставиш
Ако съумееш да промениш живота си така че да си щастлива, направи каквото решиш
за мен е много по важно да си усмихната отколкото да свалиш 5 кила дето не те правят по красива - ТИ СИ СТРАХОТНА И ИЗГЛЕЖДАШ ПРЕКРАСНО
Отговори с цитат
  #174  
Стар 11th September 2009, 07:54
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Kokodidi, евала за поста! Напълно съм съгласна с теб! 5 кг по-малко нито ни правят по-красиви, нито по-щастливи. Енджи, Джейни и ти и сега си изглеждате страхотно (снимки на останалите не съм виждала, за мое съжаление). С тази мислъл наум, продължете нататък към съвършената фигура, но знайте, че всички сме хора и всички понякога се изкушаваме и това е нормално! Другото би било странно! Не бива да се депресираме за 1 кг в плюс на кантара, важна е общата картина! Колкото за hatred, мисля, че желанието й да се храни здравословно е похвално. Тя знае много по въпроса за храненето и бих призовала всички ни да се вслушваме в съветите й (с мярка все пак). Hatred, единственото негативно нещо, но то е негативно единствено за теб самата, е че клониш към мания в храненето, което прави живота ти по-труден, но кой ли няма своите мании! Извинявай, че ти го казвам, намеренията ми са най-добри!

Аз вчера малко надвиших калориите, но все пак днес съм -200 гр. Когато закусвам много рано почти винаги през деня ям повече... Днес продължавам с пълна пара. 86 кг и 800 гр. Краткосрочна цел - 80 кг до 20 октомври.

Целувам ви всичките! Хубав ден, момичета!
Отговори с цитат
  #175  
Стар 11th September 2009, 08:15
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Да докладвам
сутринта на кантара шок и ужас
качвам си се аз и кво да вида -1,300 кг. колкото се зарадвах два пъти повече се притесних щот не ми се вижда нормално и ако утре нямам нито грам минус хич няма и да се сърдя
до тук с протеиновата диета свалих 2,200 кг., утре сутринта няма да се меря а чак в неделя и в понеделник ще докладвам за крайните резултати от дните 5х5 на протеинче.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 11th September 2009, 08:47
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Коко, много примамливо звучат тия протеинови минусчета Сериозна цел си си поставила, само след всичко това да не забравиш новогодишни снимки да пуснеш да ти се порадваме

Аз имам един въпрос към вас. Той май не е много за диетите, но .. На десния крак отстрани имам някакво образувание, като подутина е (горе долу на педя и половина над коляното, по средата на бедрото). Ходила съм на лекар за това, но ми казаха, че не било нищо страшно. Според лекарката ми е мастно образувание.
Имам го от години, сигурно вече станаха 5-6 .. Но преди беше наистина много мъничко и не се виждаше. Сега след диетата значително намаля, пак е едно такова полузабележимо. Досега, за последната една седмица се стопи драстично в сравнение с предния период.

Мислите ли , че това може да се стопи само от диетата или ще ми се наложи някаква интервенция .. ако изобщо се навия на такава .. ?



П.С: Вижте каква ми е целта до март месец - трябва да съм толкова във форма, че да изглеждам супер в рокля като тази .. тъмно лилава
Отговори с цитат
  #177  
Стар 11th September 2009, 08:57
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Jaynee не подлагай тялото си на никакви интервенции без да ти е препоръчано от лекар
щом са ти казали че е мастно образувание и изчезва при диетата то не предприемай нищо
а за новогодишните снимки - ще има ще има дори и да не съм постигнала целта си
а колкото до теб мила ми Jaynee ще изглеждаш супер в тази рокля
Отговори с цитат
  #178  
Стар 11th September 2009, 09:04
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Love Joy, kokodidi, мерси за хубавите думи. Вманиачила съм се в храната, много съм концентрирана в нея, но предполагам, че с времето ще кротна. За мен важното е, че се научих как трябва да се храня, че вкарах и много физическа активност в режима си, че мисията "здравословен начин на живот" стана по-приоритетна от мисията "отслабване", което пък дойде като страничен ефект.

Сега остава само мисията "здравословен начин на живот" да не ме разболее

Engel, чудих се какво да напиша. Ти си нашият ветеран тук и изпитвам някакво страхопочитание. Но ще си се изкажа. Решението дали искаш да отслабнеш е единствено и само твое, не си длъжна да го правиш. Но ако все пак решиш да сваляш, ти трябва по-различна стратегия. Повечко постоянство, повечко самодисциплина, по-стабилни хранителни и тренировъчни навици, а не мерки, които предприемаш за кратко и после изоставяш.

Извинявам се, ако това мнение те дразни.

А иначе решението за "нормален" начин на живот, който не е фокусиран върху храната, е прекрасно. Но това не означава, че храната трябва да е джънк.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 11th September 2009, 09:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

hatred: Ще се отдам на тренировките сега
Разбира се, че мнението ти няма да ме подразни. Аз перфектно разбирам за какво ми говориш. Открила съм грешките си, но не съм способна да ги поправя.
Относно храната, тя никога няма да е изцяло junk food. Може да има моменти в който ще ям някакви храни, който не влизат в представата ми за здравословно хранене, но искам като отида с приятели примерно да хапнем палачинка с извара и кашкавал /любимата ми/ да имам смелоста и аз да си взема, когато съм гладна, а не да остоявам диетите си и маниите си пред тях, а в къщи да се депресирам и да ям шоколад.
След толкова години стаж във форума едва ли ще проям безразборно гадни храни. На мен просто не ми харесва. Тежеста, която чувстваш след като си я изял, мазнотията. Ужас.
Малко се отплеснах Благодаря за хубавите думи!

Коко: Благодаря и на теб и на всички останали, който са ме посъветвали, но просто моля ви за разбиране. Ще се радвам да ме подкрепиш в това мое начинание. Аз ще ви информирам как се движа с тренировките и няма да ви изоставя.
Ще се радвам момичетата във форума да отслабват от съвети, който аз съм им дала :P
Ще чакам и теб да те видя на НГ и момичетата по баловете :P
Между другото честито за минусчето. Страхото е! Скоро ще ме стигнеш на кг.

Love Joy: Успех с мисията до 20 Октомври. Сигурна съм, че ще се справиш

Аз отивам да си врътна едно кафенце :P
Ето и за вас по едно!


Отговори с цитат
  #180  
Стар 11th September 2009, 09:51
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Engel подкрепям те безусловно
ти си моето прекрасно ангелче
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредизвикателствоНекавалятминусчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:32.