IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th September 2010, 15:15
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Сетих се за един много весел виц на тази тема

Мъж се връща в къщи късно вечерта и видимо подпийнал .
Жена му го пита къде е бил и той казва че е играл карти у Иван.
Жената звъни на Иван да го пита дали е вярно и той казва:
- Да бе играем карти даже е още тук ,искаш ли да говориш с него

Обратния вариант жената се прибира късно и подпийнала и казва че е била на гости у Иванка.Мъжът и звъни на Иванка да я пита дали е вярно, при което тя отговаря :

- Абе кво стана с таз жена не съм я виждала от 3 месеца .....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th September 2010, 18:25
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

До много скоро се заблуждавах, че има женска солидарност и може да съществува истинско приятелство между две жени, но все повече и повече се убеждавам в обратното. Може би аз съм виновна, не знам, но съм забелязала, че карам "приятелките ми" да се държат много злобно към мен. Не знам с какво го предизвиквам, защото аз винаги се опитвам да бъда полезна и солидарна. Никога не подхождам с лошо, а за жалост много често хора, от които не очаквам такова нещо го правят. Та в крайна сметка мисля, че в днешно време повечето жени гледат само себе си и едва ли знаят що е то женска солидарност. И може и да не е много по темата, но мисля, че мъжете са много по-добри приятели от жените. Честно казано има повече момчета, на които бих разчитала в критичен момент и не мога да се сетя за "приятелка", която би направила всичко за мен...
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th September 2010, 20:19
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

roksteady, така е, но всяко правило си има изключение.
Аз имам две приятелки, дето са ми такива още от детската градина, естествено с годините сме намирали за кво да се караме.
Ама, когато става въпрос за някоя магария, винаги са ми били зад гърба, винаги са ме подкрепяли и нито един път не са дошли да кажат- аз направих тва и тва за теб. Единствения проблем беше преди 7-8години по кръчмите, като пиехме по 2-3 водки и все се шамаросвахме. Резил.
Ся пораснахме и улегнахме.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th September 2010, 22:23
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Преди няколко години се наложи да подменя всичките си приятелки от детските години , замених ги с нови които са 10-15 години по големи от мен и са страхотни хора Не знам дали е заради това 4е са по големи но няма място за завист или злобеене.Винаги са ми помагали я с съвет или просто да ме изслушат
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th September 2010, 08:55
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
мъжка или женска не съм открил да съществува

има солидарност на сходното мислене

винаги ще видиш подкрепа от човек, мислещ по същия начин като теб
Май ти си най-прав.Всеки си е егоист в крайна сметка, а солидарност не се раздава безусловно.
йеах
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th September 2010, 09:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Преди няколко години се наложи да подменя всичките си приятелки от детските години , замених ги с нови които са 10-15 години по големи от мен и са страхотни хора Не знам дали е заради това 4е са по големи но няма място за завист или злобеене.Винаги са ми помагали я с съвет или просто да ме изслушат
Аз бях на тая схема преди години. Почерпих доста опит; все още си пазя приятелствата. Сега се заграждам все с по-млади от мен; готино ми; е карат ме да се чувствам на техните години и ме амбицират да продължа да се поддържам във форма...(за всеки случай )
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th September 2010, 12:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Аз бях на тая схема преди години. Почерпих доста опит; все още си пазя приятелствата. Сега се заграждам все с по-млади от мен; готино ми; е карат ме да се чувствам на техните години и ме амбицират да продължа да се поддържам във форма...(за всеки случай )
Ооо да имам и няколко приятелки които са 10-ина години по малки но ми е много комфортно с тях Едната е Мис Латвия и да ти кажа колкото и да се амбицирам ''конкуренцията'' е убийствена
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th September 2010, 12:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Едната е Мис Латвия и да ти кажа колкото и да се амбицирам ''конкуренцията'' е убийствена
чак дотам не съм опирала; не знам как бих се чувствала по този начин; сигурно добре, ако момичето не се е разболяло от неизлечимата болест "звездомания"... Но, Want, сигурна съм, че имаш други достойнства (даже се сещам едно свързано с важен орган в устнта ти кухина), който използваш със завидна сила тук....така че... не те мисля
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th September 2010, 12:24
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от want
Едната е Мис Латвия и да ти кажа колкото и да се амбицирам ''конкуренцията'' е убийствена
чак дотам не съм опирала; не знам как бих се чувствала по този начин; сигурно добре, ако момичето не се е разболяло от неизлечимата болест "звездомания"... Но, Want, сигурна съм, че имаш други достойнства (даже се сещам едно свързано с важен орган в устнта ти кухина), който използваш със завидна сила тук....така че... не те мисля
Хахахах абе да ти кажа единственото нещо което ме притеснява е ръстта аз сам 165 а тя е 180 Иначе девойката си е ОК и още не е имала време да се разболее от звездомания
Както и да е аз се чуствам комфортно и в двете възрастови граници .Едните може да се държат малко майчиснки и наставническии с теб но ти помагат а другите те карат да правиш щуротии
Колкото това за което намекваш , колкото и да ти е неверяотно никога не го ползвам с приятелки ,тук в форума малко се разминаваме поради културни различния
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th September 2010, 12:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

ахахахахххх..."културните" различия....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женскасолидарност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:59.