IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 25th August 2009, 19:41
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Не знам къде да я търся, но от утре почвам да проверявам по магазините.
Страхотна си hatred
Има я в Пикадили, ProMarket и ХИТ. Само внимавай със срока на годност.
Отговори с цитат
  #1412  
Стар 25th August 2009, 20:41
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

аниК: Аз още немога да ходя до WC-то всеки ден, явно организма ми неможе да свикне,
защото сега ходя сутрин на фитнес, а преди това сутрин като станеш бях в 00.
Този твой зелен чай дали ще ми свърши работа?
Аз сега ползвам 1 път седмично някакви слаби разхлабителни на билкова основа.

Мауз: Евала, че успяваш да се ограничиш на 5-6 бадема..
Аз ако е за 5-6 бадема изобщо не ги ям. По-често си ям по 50гр. сурови
Относно сладкото, повече протеини - по-малко апетит за сладко.

hatred: Тя коко иска да позачезне малко затова толкова малко яде

zifson: За междинна закуска можеш да си носиш и банан или праскова. Много ти е рано вечерята.
Ти каза, че ставаш късно в една друга тема, предполагам и че си лягаш към 12-1ч. и 100%
ще огладнееш. Можеш да добавиш 1 кисело мляко 2 часа преди лягане и месо към вечерята.

brownsuga: В колко часа ти беше вечерята? Тези картофи не са много препоръчителни за вечеря.
Отговори с цитат
  #1413  
Стар 25th August 2009, 20:41
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Здравейте Аз съм обратно в БГ от в4ера вечерта и съм много щастлива
Ходих си купих месечна карта за фитнеса и даже му направих сефтето днеска в 7,след курмуване теория...
Ина4е храната ми за днес е следнат:
Закуска-Активия закуска
Обяд-Сандвич Subway(черен хляб с овесени ядки-15 см./пиле6ко бялоо месо/домати/краставици и маруля)-мн ги харесвам,за6тото ме заси6тат и са само 350-400 като идват от хубави храни)
Следобяд-20 бадема
1 праскова
Вечеря- 3 домата с 120 гр. сирене
малко пуешко филе(не пове4е от 30-40 гр.)
Какво мислите?Добре ли е като коли4ество и калории?
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1414  
Стар 25th August 2009, 20:44
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Блин: Добре дошла! Има ли резултати на твоят кантар?
Честито за картата! Поне се нагледа на хубави фитнес извън БГ.
Мисля, че менюто ти е в пъти по-добре от предишните, като изключим Активията
Отговори с цитат
  #1415  
Стар 25th August 2009, 20:59
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
[b]Мисля, че менюто ти е в пъти по-добре от предишните, като изключим Активията

Да,знам оба4е много я харесвам и съм ре6ила да си я позволявам 3-4 пъти в седмицата,ама само за закуска...
Не съм се теглила.Ре6их да се претегля в събота сутринта и тогава 6те казвам резултати Искам да си дам малко време.
Едно от не6тата,които най-много 6те ми липсват определено са фитнесите-толкова са големи,просторни и с купи6та уреди-обажавам ги!Ама 6те преживея и на6ти в името на хубавото тяло,от мен да мине
Ина4е вие какво мислите за сандви4ите на Subway,моми4ета?
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1416  
Стар 25th August 2009, 21:46
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Блин: Найстина е страхотно! Добре, че в Пловдив има един много голям фитнес, всъщност то е цял компекс и съм имала честа да ходя там на йога. Скоро смятам да отида и на фитнес макар, че цената е тройна, на тази която аз плащам, за една тренировка.
Можеш да го разгледаш Тук
Ще чакаме да се похвалиш с резултати, но да знаеш, че много по-хубава "Активия" става от кисело мляко с мюсли от трици, семена и стафиди
Отговори с цитат
  #1417  
Стар 25th August 2009, 23:23
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Супер сте
И все пак не стоплих защо да пия вода, а не врял в нея плодов чай? Домашно приготвено е и има само изстискан лимон

Благодаря Ви за бързите отговори
Виж сега, няма нищо лошо в чая като добавка към течностите за деня.
Разликата с водата обаче е че тя захранва клетките, тъканите, органите без да предизвиква кавито и да било реакции в организма, докато чайчетата каквито и да са по вид имат съставки/танини най-често/, които имат предимно диуретичен ефект и влияят върху отделителната система/бъбреците/. Тоест те карат да изхвърляш така необходимата вода от тялото си. И при положение, че ти пиеш малко количество такава, тялото прави всичко възможно да си задържи запасите и подпухваш. Разбра ли логиката - много вода и тогава чай а не обратното.
По въпроса за сладкото, опитай с кисели плодове, черен шоколад, кесело мляко с подсладител и канела, желета разни , овесени ядки, и други пълнозърнести истории с нисък гликемичен индекс. Всъщност колкото повече сласко ядеш толкова повече ти се яде. Ако разкараш временно плодовете и меда и включиш повече зеленчуци, месо и млечни продукти ще си укротиш глада за сладко, апетита, и ще изхвърлиш излишната вода. Но твоя работа все пак
Отговори с цитат
  #1418  
Стар 26th August 2009, 07:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

blin, не знам какви са сандвичите Subway, а не искам и да знам. Против съм отвсякъде Същотото е отношението ми и към Активия
Ако ще ям сандвич, сама ще си го приготвя, ако ще ям мляко с мюсли - пак същото!!!

Engel, "моят" зелен чай може и да помогне за проблема ти. Предполагам и всеки друг чай (топла напитка на гладно...) Я напиши какво точно правиш сутрин (ставане, закуска, излизане...) горе-долу
Отговори с цитат
  #1419  
Стар 26th August 2009, 08:54
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ставам в 9:30, обличам се, правя си 2 глътки кафе и в 10ч. отивам на фитнес. След това се връщам, къпя се и след 1 час ям 1 кофичка кисело мляко и още час след това плодове
И вече си започвам нормален обяд и т.н.
По време на фитнеса пия 0.5л. вода.

Отговори с цитат
  #1420  
Стар 26th August 2009, 09:26
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Добро утро,
Как сте днес

Тази сутрин се теглих, разликата е минимална, по-малко от 1/2 кг. Обаче после си сверявах мерките (правя го на 4-5 дни) и са се стопили 2 сантиметра от дупето - най-голямото ми мъчение
Иначе сега закусвам кисело мляко. За обяд съм си приготвила парче риба да го изпека и 2-3 чушки, час и нещо след това пак тренировка 1 час .. гледам вчера горния коремен мускул взел да се оформя и да се вижда че има такъв
За вечеря ще си направя някакво яйчено изкушение с извара в тефлоновия. Така са ми се прияли тия яйца

Някой , межу другото , да е ползвал от онези вибриращи колани тип "7 omnipotence"? Имам един такъв някъде вкъщи и се чудех дали има някакъв ефект. Тонизиращ по-скоро, не говоря за отслабване от него, защото сестра ми не отслабна от него
Не съм го ползвала и искам да пробвам примерно с антицелулитен гел и колана дали ще има по-голям ефект. Ако имате наблюдния, ще съм ви благодарна да споделите нещо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:05.