IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 26th August 2009, 11:46
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

alexitaa, благодаря Аз главно заради целулита се интересувам, иначе нямам нерви толкова време да го държа върху мен. По половин час на ден да видим дали ще подейства, започнал е да поизчезва от диетата, но ми се иска да ускоря нещата ..
Отговори с цитат
  #1432  
Стар 26th August 2009, 11:48
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Алехита, аз имам почти същият, но "Vibra tone". До сега не съм видяла ефект въпреки, че го ползвам втори месец, всеки ден по час и половина на корема /моята проблемна зона/.
Как става при теб? По-силно ли го стягаш или..., моля те сподели
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1433  
Стар 26th August 2009, 11:58
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Алехита, аз имам почти същият, но "Vibra tone". До сега не съм видяла ефект въпреки, че го ползвам втори месец, всеки ден по час и половина на корема /моята проблемна зона/.
Как става при теб? По-силно ли го стягаш или..., моля те сподели
ами още като го взех много се страхувах да го държа повече от 10 мин.,постоянно ме сърбеше и дразнеше.Бях го оставила за 1 седмица някъде обаче една позната много ме запали отново по него.Каза ми,че го слагала докато върти велото обаче аз нямам вело в нас и нямаше как да го мъкна с мен на фитнес и така след време си бях взела от онези антицелулитни кремчета на Гарниер използвах го докато свърши и после почнах да си вземам на Дева.И така слагам си кремчето слагам един неопренов колан,ама ако имаш клин ще е по-хубаво и отгоре си слагам Вибриращия колан.Така след като си направя серията от 30 мин. на проблемна зона крема вече е попил,оставям уреда да си почине 30 мин и отново го пускам по същия начин и така от 2 месеца се мажа така с кремчета и този колан и така има по-голям ефект .Даже сега на 3ти мисля да се меря пак,аз се меря някъде на 20 дена за да видя дали има ефект и ще видим дали от предните мерки нещо е паднало.Ти този колан дето го имаш не е ли със сауна ефекта,защото аз на моя му отказах тази екстра,т.е то няма никакъв смисъл според мен от нея
Отговори с цитат
  #1434  
Стар 26th August 2009, 12:07
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
alexitaa, благодаря Аз главно заради целулита се интересувам, иначе нямам нерви толкова време да го държа върху мен. По половин час на ден да видим дали ще подейства, започнал е да поизчезва от диетата, но ми се иска да ускоря нещата ..
пиеш ли достатъчно вода на ден - това също е важно за целулита
Отговори с цитат
  #1435  
Стар 26th August 2009, 12:27
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Alexitaa.
Аз нямам неопренов колан нито кремчета, но ще потърся да си купя някакви по-евтини дори ако знаеш направо ми пиши. Слагам найлон около тумбака и после колана та да се изпотя. Не му давам почивка. Карам по 1 час - то програмата му е 1/2 час. После още половин или един в зависимост от времето ми.
аз съм възраствна жена и имам куп други домашни ангажименти, пък и от понеделник се връщам на работа.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1436  
Стар 26th August 2009, 12:31
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Alexitaa.
Аз нямам неопренов колан нито кремчета, но ще потърся да си купя някакви по-евтини дори ако знаеш направо ми пиши. Слагам найлон около тумбака и после колана та да се изпотя. Не му давам почивка. Карам по 1 час - то програмата му е 1/2 час. После още половин или един в зависимост от времето ми.
аз съм възраствна жена и имам куп други домашни ангажименти, пък и от понеделник се връщам на работа.
Ами неопренов колан има във фул макс мисля че беше 9 лв ама нали ти казах по-добре е неопренов клин защото се хваща от корема до колената е има и по-дълги ама то мисля,че този до колената е по-добре - струва 18 лв и е в размери от S до XL.Ами ако имаш под ръка и стреч става ,а кремчетата на Дева са 5 лв и са някъде за 1 седмица смисъл 5/6 дена поне на мен толкова ми отива едното,ама се мажа на 6 места.Ти само на корема ли го слагаш?
Отговори с цитат
  #1437  
Стар 26th August 2009, 12:43
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

kokodidi, пия вече (отоколо седмица) по 2 литра. Иначе пиех по литър и половина, но малко трудно го постигах. Мисля, че свикнах вече
Отговори с цитат
  #1438  
Стар 26th August 2009, 12:53
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
kokodidi, пия вече (отоколо седмица) по 2 литра. Иначе пиех по литър и половина, но малко трудно го постигах. Мисля, че свикнах вече
правилно
Отговори с цитат
  #1439  
Стар 26th August 2009, 12:56
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

на Jaynee за водата

Alexitaa много искам да се извиня на всички ви за ужасно тъпите въпроси, които задавам, но просто искам да науча повече неща, така че с молба да ми прощавате
"...има във фул макс..." - какво е това, магазин ли? Ще си купя тогава и клинче ама по кой тип магазини да питам и така ли: неопреново?
Още в понеделник като отида на работа ще потърся и от крема Дева, но как точно се води? За какво или какво пише на него, за да го кажа на продавачката.
На мен ми трябва само на корема. Представете си, че някой е глътнал цяла диня - е, това съм аз в тумбака. Слаби крака без бричове, слаби ръце, пилешки костици и огромен корем, все едно ще раждам слон и то от две години е така
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1440  
Стар 26th August 2009, 13:06
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
на Jaynee за водата

Alexitaa много искам да се извиня на всички ви за ужасно тъпите въпроси, които задавам, но просто искам да науча повече неща, така че с молба да ми прощавате
"...има във фул макс..." - какво е това, магазин ли? Ще си купя тогава и клинче ама по кой тип магазини да питам и така ли: неопреново?
Още в понеделник като отида на работа ще потърся и от крема Дева, но как точно се води? За какво или какво пише на него, за да го кажа на продавачката.
На мен ми трябва само на корема. Представете си, че някой е глътнал цяла диня - е, това съм аз в тумбака. Слаби крака без бричове, слаби ръце, пилешки костици и огромен корем, все едно ще раждам слон и то от две години е така
Фул Макс са верига магазини за спортни стоки имат и онлайн магазин
http://www.fullmax.bg/bg/products.php?cat=6 тук са аксесоарите където се водят и неопреновите колани мисля,че в сайта няма клинове,но в магазините има,аз преди 2 седмици ходих да гледам,но имаше само размер Л,но казаха,че ако се интересувам могат да поръчат от другите си фирмени магазини ти от къде си?А доколкото до крема мисля,че са 3 вида Дева, аз си вземам един дето е зелен на цвят за целулит то е като гелче в тубичка към него има и душ-гел с частички подарък - ексфолиант ,но можеш да си го вземеш и допълнително в по-голямо количество.А другите са ето тук също можеш да ги видиш
http://www.rubella.bg/products.php?w...451c061cc37bca
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:19.