IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 13th November 2006, 23:52
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

На мен също ми каза, че белегът ще е ниско долу, може би няма да ги покрие, но няма да е голям. Аз доста снимки видях, чрез форума, и като че ли това не ми беше такъв голям проблем, затова и не разпитвах подробно. Но той буквално ми каза - долу ниско ще е. изобщо не стана дума за онези огромни разрези открай докрай, които видях по сайтовете. Знам за тях. Моите 'секции' са към 10-12 см, а другата операция, която е отстрани, е към 15. Така че нови 10-15 см белег хич няма да ме притеснят. да не говорим, че носенето на дънки с ниска талия, откъдето може да се покаже някой шев, за мен е като the dark side of the moon...

Асет, аз също имах проблеми с коремните преси, може би една година след раждането. и повече. без да разбирам много, обаче, мисля че при секцио ти режат някъде мускули, затова след това е толкова трудно възстановяването, даже май е невъзможно, като се замисля...
а при тази операция няма рязане на мускулатурата. има "зашиване". На 10 ден махат конците, коланче един месец и на третия месец си напълно възстановен. Може би тогава ще мога да си правя серийките. /няма много да ми липсват./

Благодаря ви момичета за подктрепата, ще разгледам форума още да отида все пак на още един специалист. и да взема да слабея, че иначе само си говорим ей така.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбдоминалнапластикаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:24.