IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 17th April 2007, 18:53
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Аз имам някакво ленено семе, което си е на люспички ..много фино, незнам смляно ли е, какво е, но с него поръсвам всякаква храна, винаги когато се сетя-омлети, тофу, салати. овесените трици сутрин. И аз си го взех с идеята да ми помага със запека, но като че ли няма особен ефект
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #222  
Стар 17th April 2007, 20:24
an_mari an_mari не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Като бях бременна пиех от китайския чай ,но на своя глава....през 2-3 дни.Слава богу нищо не стана/в смисъл проблеми с бебето - до днес си ака нормално/,не съм имала проблеми с болезнени спазми, като пиех чая през цялата бременност/след това също. и докато го кърмех/

За съжаление нямам никакъв ефект ото този Хуск-изпих го снощи и тази сутрин също-цял ден на работа ми е дисконфортно и може би ще си направя слабителния чай тази вечер.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 17th April 2007, 23:04
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

и аз от хуска нямах ефект. а тоя китайския чай - сание ли е кво е - преди няколко месеца по4на сериозно дами се повръща само като го помириша, пълна отврат
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #224  
Стар 18th April 2007, 08:58
trixy trixy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

Не съм пробвала ленено семе, но ще взема да опитам!Ан_мари като беше бременна лекаря ти не ти ли предписа нещо което може да се взима от бременни жени, така че да не вреди на бебето?
Отговори с цитат
  #225  
Стар 18th April 2007, 09:08
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Сега обаче пробвах и вече няма същият ефект
май всеки трябва да си намери най-подходящото за него и то в дадения момент, защото организма наистина понякога реагира различно-все пак взаимодействат си какви ли не фактори... и винаги е добре да разпиташ съфорумците си и лекар и да разбереш сам за себе си
ето тук пак това, което момичета от форува са пробвали и са доволни без оплаквания до сега Oxypowder и може да се поръча тук и тук и друго някакво средство
с питане и да Цариград се стига, та един илач ли няма да намериш
Отговори с цитат
  #226  
Стар 19th April 2007, 08:49
an_mari an_mari не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Нищо не са ми предписвали ,като за бременни,защото общо взето всички тези средства предизвикват спазми и увеличават перисталтиката ,и в този смисъл не са много подходящи,така че най-добре е ако може с природни средства-сухи сливи ,сушени кайсии,круши ,Активия ,да не изброявам и другите.
__________________
Възможностите съществуват ,за да се възползуваш от тях...
Отговори с цитат
  #227  
Стар 19th April 2007, 09:59
trixy trixy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

На мен тези природните средства сухи сливи ,сушени кайсии,круши ,Активия не ми действат., но ще пробвам с лененото семе!Благодаря за съвета!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 19th April 2007, 12:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

trixy, виж какво прочетох в днешния брой на "всичко за жената" - "...очистителни свещички от типа на Eva/qu. Те са на физиологична основа, лесно се разтапят, действат само прочистващо и не съдържат слабителни вещества, които могат да се усвоят от организма и да предизвикат странични ефекти върху дейността на храносмилатерния тракт.за разлика от другите очистителни средства не предизвикват приспособяване и се използват и от бременни, за бързо и ефективно прочистване на червата." това във връзка с хемороидите е писано, но може и на теб да ти свърши работа!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 19th April 2007, 13:32
trixy trixy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

MariaVassileva, много ти благодаря! Ще проверя в аптеката довечера дали ги има и ще пробвам дали действат!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 24th April 2007, 09:51
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Някъде по-нагоре в темата бях споменала за магнезия.Бременна съм и имах голям проблем с "голямата нужда",всъщност имах го и преди да забременея,но след като забременях проблема наистина стана мнооого голям.Тъй като не мога да взимам каквито и да е лекарства,а от натуралните продукти(кивита,сушени сливи,зехтин и т.н.) ефекта беше нулев.Гинеколога ми ми каза да взимам магнезий,от ония разтворимите таблетки или дражета,които са за ежедневната нужда на организма.Само че каза да взимам 3-4 такива на ден.От предозировката нищо не можело да ми се случи освен едно голямо разтройство .Започнах,и ефекта беше точно такъв.Сега преминах на двойна доза 1 сутрин и 1 вечер,и нещата се регулираха.Вече не получавам разтройство.Никога през живота ми не съм ходила по-редовно по голяма нужда-всеки ден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.