IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 4th February 2010, 12:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Това при нас не нито кошаркa, нито легло за спане, а е походно легло.
http://www.gutwein.at/9640_DE-Kinder...eisebetten.123
e, това да, но аз купих хубаво легло, което е доста по- стабилно от тези и съм съвсем доволна, не бих го сменила за дървено легло.
Такава кошара за игра не бих купила заради пръчките, бих купила единствено с меки стени. За крачетата не знам... няма сгъваемо легло или кошара, което да не се клати леко, нормално е. А в какво се изразяваше некачеството на количката?
Отговори с цитат
  #652  
Стар 4th February 2010, 12:22
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

в това че вървеше накриво ( винаги леко надясно) и трябваше да я изправям постоянно - дясната ми ръка стана като на шварценегер. Лошото е че този дефект не можеш да го забележиш в магазина, а едва като тръгнеш на по-дълга разходка. Ти явно вече си взела решение,не искам да те разубеждавам, но дървото е по-качествен материал от пластмасата. Освен това тук контрола върху качеството е жесток, така че ако имаш възможност поръчвай си нещата от западна европа. Като се сетя в България колко опасни и непроверени играчки продават - тези гнусни паяци например...
Отговори с цитат
  #653  
Стар 4th February 2010, 12:24
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не, не е нормално леглото да се клати- дори е опасно!
Отговори с цитат
  #654  
Стар 4th February 2010, 14:52
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

тези квадратните на чиполино и на мен ми се виждат симпатични и бях планувала да взимам даже като му дойде времето. Не мисля, че е кофти, имам познати, които си взеха такава за спане а имат доста едро бебе и не са се оплаквали
мисля че е ок, а и цветовете са мн симпатични
Отговори с цитат
  #655  
Стар 4th February 2010, 15:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Абе за Чиполино и Кенгуру съм склонна да се съглася с Piny. Китайски ли са, БГ ли са... не знам, но нищо не бих купила. Успешно имитират на външен вид някои известни марки бебешки аксесоари. Май са китайски, не искам да си мисля, че са български
Нашата е подобна на ТАЗИ, но не се сгъва по средаата, само горния ринг към долния. Не помня Peg Perego ли беше (това е Мамас енд Папас в чужбина) или Bebe Confort... (прибрала съм я в склада и чака следващо ползване :P )
Отговори с цитат
  #656  
Стар 4th February 2010, 15:49
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

apo, какво легло взе?

piny, това с приставката изглежда интерсно, после лесно ли приучи бебчо да заспива сам? За 6 м ако свикне да спи до теб после сигурно е трудно. Не знам как ще стане, но много ми се иска да нямам проблеми със самостоятелнто заспиване. Евала на сестра ми в това отношение... малкия и син не може да заспи, ако има някой в стаята
Отговори с цитат
  #657  
Стар 4th February 2010, 16:11
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
apo, какво легло взе?

piny, това с приставката изглежда интерсно, после лесно ли приучи бебчо да заспива сам? За 6 м ако свикне да спи до теб после сигурно е трудно. Не знам как ще стане, но много ми се иска да нямам проблеми със самостоятелнто заспиване. Евала на сестра ми в това отношение... малкия и син не може да заспи, ако има някой в стаята
Мда,и ние сме така.
Оставям си го в леглото и... чао.
Разбира се в началото,когато започнах да прилагам метода,
не беше много съгласен.Иска се малко време.
Отговори с цитат
  #658  
Стар 4th February 2010, 16:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Моят пък от първия ден в къщи до 2-годишен спеше сам в стаята си. След един летен престой при баба си, вече това стана "мисията невъзможна" Това лято пробвах да го отуча, той се побърка да ме вика през нощта за какво ли не Пак се върнах в неговата стая, а като се роди бебето, бащаму ще се командирова там да си се оправят сутрин за градина и за работа. Затова засега съм оставила всичко по този начин.
Отговори с цитат
  #659  
Стар 4th February 2010, 16:44
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Моят пък от първия ден в къщи до 2-годишен спеше сам в стаята си. След един летен престой при баба си, вече това стана "мисията невъзможна" Това лято пробвах да го отуча, той се побърка да ме вика през нощта за какво ли не Пак се върнах в неговата стая, а като се роди бебето, бащаму ще се командирова там да си се оправят сутрин за градина и за работа. Затова засега съм оставила всичко по този начин.
Ами,честно казано,докато помагат бабите в едно,
то...друго развалят.
Не ми се мисли,че като започна работа,
баба му ще го гледа и...кой знае какво ще стане тогава.
Отговори с цитат
  #660  
Стар 4th February 2010, 16:56
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Моят пък от първия ден в къщи до 2-годишен спеше сам в стаята си.
Много съм "за" такова приучаване на бебето. Затова отсега съм й предвидила стая на моята дребосъчка (знам, че е твърде рано, но все ме човърка отвътре) и започвам лека-полека да мисля в детайли за обзавеждането.

Ани, доколкото ми е известно бабите развалят дисциплината

А това приспособленийце, което е показала Пини, ми се стори много интересно. Не бях виждала такова . Но все си мисля, че ако бебо спинка на по-малко от метър от мама, после ще е "мисията невъзможна" да го отделиш в друга стая...
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.