IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 23rd April 2007, 16:48
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Мария има достатъчно снимков материал в net-а, отиди на Bariatric Surgery и отвори Галериите ще ти отнеме цял ден да гледаш, тук малко или много сме аз и Деви които можем да отчетем някакъв резултат другите са на път да се оперират. Аз лично смятам че човек трябва да си публикува снимката 'след'' едва като постигне тегло и визия които му задоволяват естетическите критерии до степен при която да става за пред хора. Да не забравяме че освен кг на нас ни е необходим и upgrade на визията така че какъв смисъл да си показваме висящите кожи.

А пък и ако човек иска да направи нещо той ще го направи без значение какво са постигнали другите.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #132  
Стар 23rd April 2007, 17:14
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

мерси,Яна- права си! понякога човек не вижда под носа си.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 23rd April 2007, 21:07
hansolo hansolo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Имам час за операция при д-р Кирязов във Варна за вертикална гастропластика за 08.05. Ще пиша след това за операцията и т.н. Но предварителния контакт с доктора беше много успокояващ. И освен това благодаря на Yana за информацията, която ми даде.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 23rd April 2007, 21:43
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Стискам палци:) ........но и да не го правя знам че си в добри ръце. Успех и много се радвам за теб, да пишеш как е като се съвземеш ей:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #135  
Стар 23rd April 2007, 22:26
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

чакаме те, hansolo
Отговори с цитат
  #136  
Стар 25th April 2007, 11:26
Сийка Емилова Сийка Емилова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Сийка Емилова
По подразбиране

Мили момичета,престраших се и аз да пиша,два дена само чета и се чудя кво да правя.
Много съм дебела искам да стана слаба,ама не става нещо-глад,диети,отслабвам и после айдеее всичко с пълна сила пак,че и отгоре.Замислих се и аз сериозно за този вид сбъдване на мечтите,но много ме разколебават,родата де. Много било опасно, никой не знаел до какво ще доведе. А да не говорим,че за да го направя ще трябва да лиша семейството си от много пари,а ние ги нямаме чак толкова. Помогнете ми със съвет,хареса ми това със Здравната каса.Някой има ли представа как стоят нещата в цифри и резултати? Много ще съм ви благодарна ако помогнете.Макар и със съвети и инфо. Благодаря!
__________________
Защо съм толкова гладна?
Отговори с цитат
  #137  
Стар 25th April 2007, 12:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Сийче, ами като си дебела не е ли опасно!??? диабет, инсулт- 120 неща... и един апандесит е опасен! може би, понеже у нас не се знае много за тази операция и за това донякъде се страхуват.
а за парите- аз мисля да тегля заем. то пък туй не е пълноценен живот!!! що да живееш на 20%, като може да са повече
това си е моето мнение. и на мен майка ми не дава, ама ако за всичко съм я слушала.....
и Браво, че се престраши да пишеш
относно бариатричната хирургия...
Отговори с цитат
  #138  
Стар 25th April 2007, 12:43
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Момичета и аз ви се възхищавам и ви поздравявам дано успеете да постигнете желаните килограми , стискам ви палци , успех п.п.Внимавайте да не си навредите !
Отговори с цитат
  #139  
Стар 25th April 2007, 19:16
numb numb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до numb
По подразбиране

.... и благодаря на всички за окуражаването
Отговори с цитат
  #140  
Стар 26th April 2007, 14:21
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Сийче, и мен всички ме разубеждаваха. И аз нямах достатъчно пари, но реших, теглих кредит и се оперирах и сега не съжалявам. За такива колебания мога да кажа, че винаги е по-лесно да се намерят 100 причини да не се направи нещо, отколко просто да се свърши. В крайна сметка всеки от нас е направил личния си избор. Едни решават, че не искат повече да са дебели, други решават, че е по-безопасно и по-лесно да са си дебели...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.