IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st May 2006, 16:24
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране Съседите - неизчерпаем източник на забавление?

Всички имаме съседи, които са "голям майтап", освен че вероятно са "още по-голяма досада"...

Аз имам едни съседи, които си крещят като изтървани всекидневно. Тяхна запазена марка е да се псуват на майка... а вариациите са многобройни:

Бащата псува децата на майка (най-често срещано)
Бащата псува майката на майка...
Лелята (сестра на бащата) псува децата на майка, понякога и на баща
Майката псува бащата на майка
Майката псува децата на майка (е, това ме разбива най-много )

Нямам търпение децата да порастнат достатъчно, че да почнат и те да се псуват едно друго и родителите си.

А вашите забавни/досадни съседи какви простотии правят?
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st May 2006, 19:05
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Еми значи за моя рожден ден - бяхме се събрали в другото ни апартаментче към 25-30 човека.Бяхме докарали две големи тонколони (такива че аз и един мои приател сядахме на една от тях).Отдолу съседката чува музиката (и то как няма като ламарината на перваза и щеше да се откарти)...Та чува музиката качва се на четвартия етаж кадето живеят двама познати и които също са си усилили така музиката.Та качва се по стълбите защото асансюр няма минава покраи нашата врата (незнам защо не звани на нашия званец) отива звъни отваря едно от момчетата и започва да вика.
"ААААЗЗЗЗЗ ЩЕ УМРААААА" отговорът на учуденото момче "Що?"
Бабата на висок тон "ОНИЯ ДОЛУ СА СИ ПУСНАЛИ МУЗИКА ДРЪН ДРЪН" Момчето се пребира казваики и "еми кво да направя викаи на тях"и......после доиде полицията
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съседитенеизчерпаемизточникназабавление
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.