IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3601  
Стар 9th November 2015, 23:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тоа па мъШ ти къв капризник.... да му сложим едни на него да видим дали ш'са по хубави

Високи не са... това са отоци (не съм виждала твоите сиси, но в общия случай исглеждат високи заради отоците)

Раздалечени са, защото са много пресни още... масажите помагат на тъканите да се отпуснат по-бързо.
Отговори с цитат
  #3602  
Стар 10th November 2015, 00:29
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз около седмица след операцията започнах да повдигам малкия - около 12 кг, но не да го нося дълго, а да го вдигна в мен, като съм седнала, например. Вчера си направих първата тренировка ... уж мислех да е лека, че месеци не съм ....е, накрая ми трепериха краката и днес съм със зверска мускулна треска, но ... Сладка болка е

Моите гърди също са раздалечени, те са си така по природа. Костта ми е напред и гърдите не са доближени, като при Цвети. Сега са меки, но гледам гърдите на една приятелка, тя е писала тук преди години - tedda и очаквам моите да станат, като нейните на пипане. Различен старт имаме, различни импланти и т.н., но горе-долу по нея се ориентирам

Мъжът ми ги харесва много, разбира се - не са идеалът му за гърди, но им се кефи и то много страшен кеф и за гледане и за пипане За пипане и на мен ми харесват - едни меки, топли - очаквах нещо по-кофти

Виждам как с времето, с улягането - разстоянието между тях се смекчава, преди имплантите изобщо не ми е правило впечатление

lily.ana обнадеждаваш ме, че с времето все по-добре ще става И tedda ми казва да не бързам, та търпение му е майката
Отговори с цитат
  #3603  
Стар 10th November 2015, 09:06
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Честно казано...не ме боли, просто ми е странно усещането като ги пипам толкова твърди, дискомфорт усещам, но чак болка, не бих казала...Заради гръдния мускул, който притиска импланта и го оттласква към мишницата, не дават да се вдига тежко..Ох, мъжа ми не ги хареса. Наистина са на 3 дена, ама ме отчая. Високо били, раздалечени ги виждал, твърди... уф! Като се сетя за старта.., каквито и да са - ще ги харесвам..
Ооооо, аз на моя не му разрешавах нито да пипа, нито да гледа ... около месец след операцията му ги показах, а поне месец и половина мина преди да му разреша да ги пипа

С всеки ден ще стават все по-хубави

Аз се чудя колко време да нося спортния сутиен - 2 месеца ли беше или 3 месеца, май 3 месеца.

Харесах си един страхотен корсет в Pompea и представете си с подплънки - таак се ядосах .... ;( Първата ми мисъл беше да ги "изкормя" и още го мисля и пак ще ходя да го гледам и вероятно ще го взема и ще решавам как да се справя с подплънките - вградени са и били някакъв гел
Отговори с цитат
  #3604  
Стар 10th November 2015, 09:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тва с вградените подплънки не знам как ще го оправиш... по-добре не плащай за нещо, което ще преправяш после пък и не се знае какво ще остане от чашките като изкормиш подплънките.
Отговори с цитат
  #3605  
Стар 10th November 2015, 10:23
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Ама аз нали все нямам търпение, та се оцицих веднага...Разби ми сърцето моя съпруг...Искам веднага да станат прекрасни, ама..не може. В петък стават на 1 седмица . Сутиенът се носи 3 месеца според моя доктор...А ластичната лента не разбрах колко, но утре ще го питам. Не я търпя тази лента, направо ми идва да се обеся с нея.., но помагала била..Ех!Оф!Ох!
Отговори с цитат
  #3606  
Стар 10th November 2015, 11:59
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Момичета каква чашка сутиени започнахте да носите след операцията? Преди това имахте ли някакви очаквания относно размера на сутиена, които да споделите със своя хирург?
Отговори с цитат
  #3607  
Стар 10th November 2015, 12:20
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Ама аз нали все нямам търпение, та се оцицих веднага...Разби ми сърцето моя съпруг...Искам веднага да станат прекрасни, ама..не може. В петък стават на 1 седмица . Сутиенът се носи 3 месеца според моя доктор...А ластичната лента не разбрах колко, но утре ще го питам. Не я търпя тази лента, направо ми идва да се обеся с нея.., но помагала била..Ех!Оф!Ох!
Мъжка му работа! Моя колко го молех да ми помага с масажите, че нали е с по-големи ръце и ги обхваща ама .... до 15ти ден не ги пипаше от страх, после започна, ама с един пръст... Викаше едната по-голяма тая наляво, надясно. Зърната ти що са опънати, така ли ще са.... Страшен дразнител!!! Мале с тия ленти ви съчувствам! Спасих се аз само 6 дена с нея, да не говоря, че сутиен не съм носила. Имах 3 ластични потничета и до там. Днес правя точно 2м. и от вчера ми даде да си нося какъвто сутиен искам Аз ако съм на тебе , като ми се оправят гърдите и станат мнооого хубави няма да му дам да ги пипне
Отговори с цитат
  #3608  
Стар 10th November 2015, 12:24
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

merijaan сигурна съм, че на мъжа ти ще му харесат след време. Докато се ровех в нета попаднах на тези снимки, на които се вижда промяната с времето.
Отговори с цитат
  #3609  
Стар 10th November 2015, 12:56
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Благодаря ви за подкрепата. Че то накъде ме боли, ами и не мога да му тегля една майна качествено. Довечера вече се завръщат децата, та хептен забавно ще стане. Аз накрая отидох до НМ и си взех спортни сутиени от там - вършат работа - овързах и лентата отгоре.., та добре съм се пристегнала...Сега седим и чакаме промяната
Отговори с цитат
  #3610  
Стар 10th November 2015, 13:40
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Благодаря ви за подкрепата. Че то накъде ме боли, ами и не мога да му тегля една майна качествено. Довечера вече се завръщат децата, та хептен забавно ще стане. Аз накрая отидох до НМ и си взех спортни сутиени от там - вършат работа - овързах и лентата отгоре.., та добре съм се пристегнала...Сега седим и чакаме промяната
Да ти кажа за лентата, понеже не е много удобна и се впива аз си слагах една памучна тениска и я слагах отгоре. Това докато си си в къщи де.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:42.