IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2006, 14:02
Svetlio Svetlio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 5
По подразбиране Ще ми навреди ли ако взимам L-карнитин и ще има ли ефект

Здравейте,искам да ви помоля за съвет.Много ще сам ви благодарен ако ми отговорите на вапроса...
Та на кратко на 17 год съм...преди 6 месеца бях 166 см. и 82 кг...сега сам 173 см. и 68 кг.. и това стана само с фитнес,любителска играна футбол и колело от време на време.Отслабнах доста и заякнах малко но идва проблема с остата4ните мазнини по тялото.От доста време се опитвам да ги сваля от коремчето но нямам упсех.Под тях мускилите ми са много здрави но има малко покритие което пречи за да изпакнат и затова започнах да тичам всеки ден по малко...Общо взето програмата ми е..коремни преси по 25 повторения-2-3 суперсерии...в 5 и 30 с колелото до мястото дето тичам..правя около 2 км комобинирано с помпички и набирания по около 30 помпички и 30 набирания...след тичането-1-2 часа футбол и след това с колелото в се прибирам у дома кам 8-9 часа и затова за жалост нямам време за фитнес.
И сега жапроса...искам да попитам дали това ще ми помогне да сваля мазнинките от корема и дали ще е по-добре ако започна да взимам L-карнитин...
Благодаря предварително за отговора и извиняваите че ви губя от времето
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th April 2006, 15:22
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Това определено ще помогне L-карнитинът ще свърши сичко това малко по бързо но няма да е зле да наложиш някъква диета без нея резултати ще се забавят доста
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щеминавредилиаковзимамкарнитинщеималиефект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:34.