IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th April 2006, 11:38
ve6ti4ka ve6ti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до ve6ti4ka
По подразбиране Искам релевни раце и корем

HELOO...искам да питам как мога да послихна хубав рележ на рацете и на коремчето без да трупам много мускулна маса.Хода три пати в седмицата на аеробика и тичам сутрин,но мускулите на корема ми едвам се различават и тези на рацете изобщо май липсват >казаха ми че трябва да папкам повечко месо.Очаквам от вас да ми кажете какво точно да ям за да се появи накакъв релев
__________________
Ако сте мазохисти и искaте да осетите болка чрез рисуване.........CALL ME!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2006, 16:52
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ако продължаваш с тоя режим на тренировки,няма да сгрешиш и ще постигнеш резултатите.А относно диетата,да,хубаво е да нямаш недостиг на аминокиселини за да не измършавееш и за това приемай малко повече месо или и таблетки аминокиселини,или протеинов шейк
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2006, 17:33
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Искам релевни раце и корем

Цитирай:
Първоначално написано от ve6ti4ka
HELOO...искам да питам как мога да послихна хубав рележ на рацете и на коремчето без да трупам много мускулна маса.
Хода три пати в седмицата на аеробика и тичам сутрин,но мускулите на корема ми едвам се различават и тези на рацете изобщо май липсват
Спокойно, жените не развиваме кой знае какви мускули, освен ако не се взимат специални препарати. Ако имаш обаче мазнинки по корема и ръцете, трябва да приложиш и някъкъв хранителен режим за намаляване на теглото, защото колкото и добре да са ти изразени мускулите, те няма да си личат под сланинките. Не съм ходила никога на аеробика и не съм запозната с упражненията там, но мога да ти препоръчам пилатес (има специални упражнения за корем), които дават много добри резултати. Много съм доволна също от следните упражнения http://spidersport.com/home-workout.php. Там има доста упражнения особено за ръце. Изпробвала съм ги лично и резултатите поне при мен си проличаха сравнително бързо. Може да правиш и тренировки с тежести във фитнеса.



Цитирай:
Първоначално написано от ve6ti4ka
казаха ми че трябва да папкам повечко месо.
Много общо звучи. Зависи какъв режим на хранене следваш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2006, 09:52
ve6ti4ka ve6ti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до ve6ti4ka
По подразбиране Re: Искам релевни раце и корем

Много общо звучи. Зависи какъв режим на хранене следваш.[/quote]

Предполага че не е много правилен режима ми на хранене,но просто не мога да се откажа,по простата причина че преди бях на диета и карах само на плодове и зеленчуци,сега ям и доста млечни продукти особенно в големи количества прясно мляко,но месо почти никога не хапвам.Просто защото обичам само пиле а сега от тази"пилешка болест"изобщо не ям месо.Не може ли по друг начин да си набавя необходимите вещества?
А и мерси много за саита за пилатес
__________________
Ако сте мазохисти и искaте да осетите болка чрез рисуване.........CALL ME!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2006, 12:06
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране Pilates

Ако се интересуваш от Пилатес, запоядай в часовете ми на стадион Васил Левски, зала МД Спорт, Понеделник, Сряда и Петък от 20 часа и Събота и Неделя от 16 ч. Относно храненето, опитай да ограничиш въглехидратите, пилешкото можеш да замениш с риба и телешко, въпреки че според мен цялата истерия покрай птичия грип е малко прекалена и аз лично не се притеснявам да го консумирам.
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th April 2006, 22:14
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Искам релевни раце и корем

сайта,който ти дадох не е с пилатес упражнения. мицля, че има само едно-две там само.
аз си съм на ВМ НВД. Погледни целия сайт,който ти дадох.Там има информация.
Ако пилето е минало термична обработка, няма опастност да се заразиш от пилешки грип....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th April 2006, 21:45
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране Re: Pilates

Цитирай:
Първоначално написано от mariapilates
Ако се интересуваш от Пилатес, запоядай в часовете ми на стадион Васил Левски, зала МД Спорт, Понеделник, Сряда и Петък от 20 часа и Събота и Неделя от 16 ч. Относно храненето, опитай да ограничиш въглехидратите, пилешкото можеш да замениш с риба и телешко, въпреки че според мен цялата истерия покрай птичия грип е малко прекалена и аз лично не се притеснявам да го консумирам.
При 70+ градуса няма да остане и помен от вирус.
Относно темата обаче :
Релеф винаги се прави с повече повторения и желязно постоянство.
Елемента който обаче е най-важен е времето!
Нямаш си непредстава колко трудно се преодолява стреса с тренировките. Веднъж да минеш подобна граница и много идва постепенно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th April 2006, 01:51
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране Re: Pilates

Цитирай:
При 70+ градуса няма да остане и помен от вирус..
Ako беше така ,надлаи щеха да ми искат 7000лв за стерилизатор ,който убива и вируса на птичия грип и на луда крава...както и да е
Вие другото си го знаетеПостоянство и добри тренировки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамрелевнирацекорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:41.