IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd May 2006, 23:33
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране Пак за L-Carnitin

искам да питам нещо,знам че знаете
почнах да пия л-карнитин,обаче се притеснявам че ако не пазя диета(ям нормално) ще кача мускулна маса,макар и да стопя мазнините,да не стана по-едра.Искам малко да отслабна,ще свърши ли работа,при положение че ям 3 пъти на ден и за вечеря само салатка и нещо много леко в 7 часа най-късно?Това си е нормално хранене,нали?
Благодаря предварително
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd May 2006, 14:16
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

Също така ако не спра да ям хляб например,да не се получи обратният ефект.чух че и от алкохола може да се получи обратен ефект.Вярно ли е?
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd May 2006, 17:42
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Л-карнитина няма да ти качи мускулната маса, още по-малко пък с ядене на салатка. Не се притеснявай. Стига да тренираш аеробно и да се храниш подходящо няма как да качиш мускулна маса. В най-добрия случай да стегнеш сега наличните мускули, от което обаче няма нищо по-хубаво.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st May 2006, 22:01
Kerisonq Kerisonq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 5
По подразбиране

L-carnitin е киселина, която се съдържа в тялото на всеки човек и спомага мазнините да се превърнат в енергия и съответно да се изгарят.
Ако не спортуваш и ако не спазваш режим на хранене, ще има някакъв ефект, но в момента в който го спреш или тялото ти свикне с него, ще има обратен ефект, при това двоен. Внимавай! Не е толкова лесно, колкото изглежда. Освен това трябва да си направиш и режим на приемането му. Например, пий по един грам половин час преди всяко физическо натоварване в продължение на 10 дни. След това взимай по половин грам в продължение на една седмица, орново преди тренировка и после го спри за един-два месеца, като тренираш пак. И така, докато не получиш желания ефект. После задържай килограмите само с тренировки /аеробика, фитнес, бягане или каквото обичаш да правиш/.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st June 2006, 01:43
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

И пак искам да питам нещо...знам че трябва да го пия на гладно,ама после мога ли да ям.30-40 мин след тва например.Да няма някъв кофти ефект?И също ако не тренирам всеки ден а само 2-3 пъти в седмицата кога трябва да го пия -всеки ден(както пише на опаковката и както ми каза инструкторката)или само преди тренировка?Така ще има ли ефект като не го пия редовно?Страх ме е от обратния ефект за който говориш,тва и друг път съм го чувала.За тва и питах де...а честно казано аз не искам да сваля повече от 2-3 кила,ся съм 55-54 кила на ръст 173,повече искам да се стегна.И най-вече за да избегна целулита,да го намаля,щото си ми е наследствено,пък не ща да го имам,щото е грозно(вие мъжете за тва нямате )Е кво да правя?Разбирам че ако го прекъсна викаш обратен ефект-кофти,незнам кво да правя,значи ако се откажа да го пия по някое време май няма да е добре
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st June 2006, 10:28
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Спирането на Л-карнитина няма да има никакъв обратен ефект. Обратния ефект ще има само ако почнеш пак да се тъпчеш с боклуци
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st June 2006, 10:57
Kerisonq Kerisonq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Няма да има, ако го спре постепено. Ако не е взимала никакви други добавки, това ще бъде шок за организма й и той ще поема всичко като гъба. За 2-3 кг не си струва да се тъпче с боклуци.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st June 2006, 11:07
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако го спре изведнъж единствения шок ще е положителен финансов. Стига писала глупости. Спирането на витамините също ли предизвиква шок?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th June 2006, 09:13
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Ако не го съчетаеш с диета няма да наедрееш. Аз преди така пих,но нещо ми куцаше диетата и нищо не стана. Съвсем безобидно е, спокойно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th June 2006, 21:14
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

виш сега л-карнетина препоръчвам да се комбинира с кардио деиност , като се взима 20 мин. преди тренировка. не знам как си със стомаха и дали ти понася но , е желателно кардиото да е на гладно и 1 час след тава да не се захранва. също препоръчвам и лирозан 40 мин. преди хранене
ооо, да не забравим кардио не повече до четири пъди в седмица и не по малко до 40 мин. след това се гори мускула и стапя оргънната течност а това е лошо

ОК"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПакзаCarnitin
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:43.