IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th June 2006, 11:34
iiccoo iiccoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 15
По подразбиране Продължителност при приеманета на креатин...

Искам да попитам за креатина. Повечето неща, които съм чел са , че се приема да речем 20-30 дни и после се почива. А има ли проблем ако вместо 25 дни да го пия всеки ден аз ги пия 50 дни , но през ден. Мога ли фактически да прескачам дни, през които смятам, че няма да ми е нужен или трябва цялата процедура наведнъж да се направи за 20 дни ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th June 2006, 12:18
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Това е избора който сам трябва да направиш и в зависимост от резултата - да прецениш. Аз мога да ти препоръчам период с зареждаща доза по 20г. дневно в продължение на 7 дни и след това 2 3 седмици по 5 гр. всеки ден.
Другата страна на нещата е :
Всеки ден преди и след тренировка или само преди тренировка по 10гр. Има значение времето за приема обаче.
Става дума за "период" или цикъл - което ще рече че се приема определено време и след това спираш за поне 1(веднъж) времето което си приемал. Каквото си успял да качиш тогава трябва да задържиш с естествения креатин от месото и другите продукти.
Темата е много разтеглива така че ако вече си се спрял на програма давай да я коригираме.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th June 2006, 22:03
iiccoo iiccoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Мерси Това ми беше достатъчно и ясно.Зареждащата доза я направих около 5 дни. Явно трябва да се прави на цикли Благодаря за помощта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Продължителностприприеманетанакреатин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.