IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 14th June 2007, 08:39
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Амии Юлианче аз мн мн не разбирам но ти пожелавам да си имате едно живо и здраво бебче(може и повече колкото дал Госапод) а относно цигарите наистина мисля че е по-добре да ги спреш изведнъж!
УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 14th June 2007, 11:11
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

пушенето носи наи- голяма опасност за плода след 3тия месец когато се сформира плацентата,защото никотинът свива кръвоносните съдове на плацентата,тя изтънява и намалява притока на кръв към плода.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 14th June 2007, 11:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Uliana
... гинеколога ми е сигурен а той е най добрия във варна.
кой е той, ако не е тайна?
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th June 2007, 18:30
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

НЕКА И АЗ СЕ ВКЛЮЧА НАЙ-НАКРАЯ!Когато пуснах темата бях наистина разтревожена, защото аз пуших по 10 цигари на ден, когато се осъмних за бременност!Бремеността не бе планирана, в смисъл аз се лекувах с хормони и не съм и очаквала че бих могла да забременея!Ако трябва да спрягам цигарите в днешно време съм ги намалила до 5 цигари на ден!
Не мисля че съм вечно разтревожена за всичко, напоследък се събраха за сужаление много здравословни мои проблеми, които са си оказали въздействие на психиката ми!Едва ли има на Света човек който да е подготвен за всичко!Аз не търсих във форума, нито упрек, нито урок, нито успокоение...аз исках да разбера на момента дали се е случвало на други и какви са БИЛИ ПОСЛЕДСТВИЯТА!Не мисля че когато някой създава и дава живот че го убие преди да е излязъл на бел свят!
Не зная кой на колко години е във форума аз съм на 23 и никога не бях страдала от такива сериозни болести ... тук не става въпрос за двойка в училище, за това че гаджето те е зарязало т.н. А ЗА ЗДРАВЕТО НА БЕБТО(ЕВЕНТУАЛНО) И МОЕТО ЗДРАВЕ!За това не мога да си обясня коментари от типа на :'Не се шашкай!'
Колкото до другите форуми имала съм проблем попитала съм!
ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ ЗА НАРУШЕНОТО СПОКОЙСТВИЕ ВЪВ ФОРУМА!!!!
Желая на всички здраве и много усмивки!

П.П.
Гинеколога ми се казва д-р Корновски (младия)
Отговори с цитат
  #65  
Стар 14th June 2007, 18:43
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

не се притеснявай, няма смисъл да даваш обяснения всички в този форум пишем точно по такива причини като теб... няма нищо лошо в това да търсиш подкрепа и съдействие. Всеки понякога се нуждае от приятели, когато има някакви проблеми... Аз смятам,че тук наистина можеш да намериш такива А колкото до мнението наистина всеки има свое мнение и може да го изразява, стига само да не се стига до заяждания и конфликти на интереси Аз също се надявам да имаш много хубаво и здраво бебче
Отговори с цитат
  #66  
Стар 14th June 2007, 18:46
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

колкото до цигарите наистина ако плануваш да си имаш бебе мисля че е добре да ги спреш... Но дори и да не си никога не е късно да ги откажеш...не се притеснявай че си пушила по 10 на ден в мига, в който разбереш, че очакваш дете няма да ги погледнеш повече )
Отговори с цитат
  #67  
Стар 14th June 2007, 19:52
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Uliana
...Не зная кой на колко години е във форума аз съм на 23 и никога не бях страдала от такива сериозни болести ... тук не става въпрос за двойка в училище, за това че гаджето те е зарязало т.н. А ЗА ЗДРАВЕТО НА БЕБТО(ЕВЕНТУАЛНО) И МОЕТО ЗДРАВЕ!За това не мога да си обясня коментари от типа на :'Не се шашкай!'
Колкото до другите форуми имала съм проблем попитала съм!
ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ ЗА НАРУШЕНОТО СПОКОЙСТВИЕ ВЪВ ФОРУМА!!!!...
Аз ти написах "Да не се шашкаш " и пак мога да ти го кажа за моите скромни 34 год. съм установила че паниката е много лош "съюзник" и ако мислиш че ти се случва нещо лошо си казвай че ще го преодолееш и си по-силна и има къде по лоши неща и наистина е така , много е важна психологичната нагласа на човек
Цитирай:
Първоначално написано от Uliana
БОЖЕ МОГА ЛИ ДА НАВРЕДЯ НА БЕБЕТО МИ!!оле ще се побъркам ....
а по поста ти съдех че много си се панирала
Отговори с цитат
  #68  
Стар 14th June 2007, 20:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз също написах да не се шашкаш и пак го пиша
Нито аз, нито Прити влагаме някакъв негативизъм, напротив.
Аз понеже досега все много се шашках, ще ти кажа какъв беше резултата- повече 6 месеца мерене на базални температури, всеки месец овулационни тестове, какви ли не изследвания, за да съм сигурна, че всичко е наред, секс в точния ден и точния час най- накрая забременях, ама те хората са казали- на сила хубост не става- оказа се, че плода е мъртъв.
Така че сега определено съм решила да променя тактиката
Дори не гледам вече кога трябва да ми дойде. Никога няма да ставам повече като лудите всяка сутрин да меря температури, нито пък ще си купувам овулациони тестове номера е само лИбов
А и си едва на 23, имаш много време още
Отговори с цитат
  #69  
Стар 14th June 2007, 21:15
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Limoni-Johni
Когато забременях с първото хлапе, изчетох доста статии... Нещото, което ми направи силно впечатление е, че навсякъде обясняваха вредата от рязкото спиране на цигарите по време на бременност.
Стана ми любопитно - как се обяснява риска за бебето от рязкото спиране на цигарите?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th June 2007, 21:29
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Цитирай:
Първоначално написано от Limoni-Johni
Когато забременях с първото хлапе, изчетох доста статии... Нещото, което ми направи силно впечатление е, че навсякъде обясняваха вредата от рязкото спиране на цигарите по време на бременност.
Стана ми любопитно - как се обяснява риска за бебето от рязкото спиране на цигарите?
аз не съм чувала такова нещо, обаче като се замисля, би имало смисъл в това в следния случай - както казах и в началото, на организма му е нужна поне година да се одвободи от натрупаните отрови, така че и да ги спреш изведнъж - файда няма!!! мисля, че в случая стреса за майката (ако е страстна пушачка и й е много трудно и не иска да спира да пуши) би бил вреден забебето!
ако има тука бифши страсни пушачи да кажат много ли им е било трудно, стресиращо преживяване ли е било?
та това би могло евентуално да навреди - стреса. и все пак съм на мнение, че колкото по-рано се спрат цигарите - толкова по-добре!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тревожасе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.