IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 14th April 2008, 12:38
billy billy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 27
По подразбиране

ми ОК,не съм казала че трябва да ми вярвяш!Просто исках да помогна все пак аз сега започнах да се интересувам,като отида и ще ти кажа дали има или не!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 15th April 2008, 13:29
vinaria vinaria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Ще чакам отзиви
Отговори с цитат
  #163  
Стар 15th April 2008, 14:09
billy billy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 27
По подразбиране

ok, това ще е в най-скоро време, защото много ме боли вече и ще пиша какво е станало
Отговори с цитат
  #164  
Стар 17th April 2008, 21:37
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

момичета да ви се похваля.....днес бях на преглед и кво да ви кажа - нищо ми няма няма полипи, няма кисти - нищо..не мога да повярвам още че всичко си ми е наред след всички гадости които преживях но съм страшно доволна и гинеколог не ща да видя поне 1 година
Отговори с цитат
  #165  
Стар 18th April 2008, 10:53
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Браво Биби
Напълно разбирам колко си щастлива, при мен за щастие лечението също даде резултат!
Писала ли си по-горе с какво се излекува и при кой? Сигурно ще е полезно за другите момичета.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 15th May 2008, 17:19
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Аз не съм компетентна колкото вас , и навярно малко по не мърлива , но......... И на мен ми откриха десен поликистозен яйчник, може би на снимката имаше около 15 малки кистички , прегледа ме Доцентка и ми даде и снимка! Така до тук добре това с постинора ми е до болка познато само дето не си го биех сама преди да знам за диагнозата!(Официален спонср съм на тестовете за бременност! )Изписа ми дупфастон ако се не лъжа , но аз не си ги купих , защото преди 5 години ги пих и стана по лошо идаше ми на 2 седмици , взех си Регулон сама , без лекар , без нищо , пих го 6 месеца и сега ми идва на дата ! При повторен преглед след година ми казаха от време на време щом ми понася да ги пия- в смисъл да правя цикъл , за да се изчиствам! А като дете 18 год да съм била ме тъпкаха с това Диане и повръщах от него си спомням, и на завършването ми съм 70 кила при височина 1,62 това е мъка спрете го!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 15th May 2008, 20:37
equina equina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета! Аз искам да попитам,защото не ми е ясно като пие6 противозачатъчните пукат ли се кистите? И трябва ли да се спукат? Защото съм чела в форуми че било опасно пукането......а то как без да се спука ще се махне?!!!?
На мен ми откриха на десния яйчник и ми казаха да изчакам да ми дойде и да започна Ясмин, но не ми идва!!!!! Сега ще хода пак да ми изпише за предизвикване.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 16th May 2008, 00:23
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

като пиеш противоза4ата4ни няма овулация,и спомага да не се образуват кисти,не може да се забременее,зна4и..........
Отговори с цитат
  #169  
Стар 16th May 2008, 00:29
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

зависи от кистата,някои се пукат,някои не,и къква те4ност има в кистата и колко е голяма,и къква е ,има няколко вида кисти,дано като ти доиде МЦ да се махне ако не се лекува с хап4ета,ако не ве4е гинеколога ще ти каже,УСПЕХ
Отговори с цитат
  #170  
Стар 20th May 2008, 21:31
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

Пия Диане 35 от един месец и получих силна болка в гърдите,незнам дали да продължавам лечението или да сменя хапчетата,ако има някои които да е получил такъв страничен ефект 6те съм му благодарна да ми отговори
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПоликистознияйчницикготгореПОМОЩ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:02.